Zlín - Bohemians 0:0, domácím mohlo být lépe, Simerský však nedal penaltu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.03.2021 (18:02)     Sekcia sport

Kdyby domácí obránce Simerský v závěru proměnil pokutový kop, patrně by Zlín proti Bohemians bral v duelu 22. ligového kola všechny tři body. Takhle se oba týmy rozešly smírně. celý článek

Simerský si na penaltu věřil, ale vysoko přestřelil. Připravil jsem mužstvo o výhru, kaje se zlínský obránce

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.03.2021 (20:17)     Sekcia sport

Stal se smutným zlínským hrdinou. Fotbalisté Zlína sice v ligovém utkání s Bohemians 1905 herně za soupeřem z hlavního města zaostávali, ale deset minut před koncem dostali po faulu Hůlky na Poznara možnost zahrávat pokutový kop. Netradiční penaltový exekutor Dominik Simerský však vysoko přestřelil, a zápas skončil bezbrankovou remízou.

M. Boleslav - Zlín 1:1, krásný gól Ladry, za hosty srovnal Simerský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.04.2023 (17:01)     Sekcia sport

Zlínští fotbalisté částečně navázali na minulou výhru nad Bohemians, v závěrečném kole základní části uhráli bod v Mladé Boleslavi za remízu 1:1, i tak zůstali na poslední příčce. Za domácí se v prvním poločase nádherně trefil Ladra, přímý kop zakroutil přes zeď do horního rohu brány. Za hosty srovnal Simerský.

Zlín padl s Bohemians

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.05.2024 (19:20)     Sekcia sport

Fotbalisté Zlína se k baráži přiblížit nedokázali. Na domácím stadionu padli s Bohemians 1:2. Dvě branky dokázal vstřelit domácí forvard Žák, obě mu však VAR kvůli ofsajdu vzal.

Hůlka si po neproměněné penaltě Zlína oddechl. Faulu si nejsem vědom, tvrdí obránce Bohemians

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.03.2021 (21:32)     Sekcia sport

Deset minut před koncem ligového duelu ve Zlíně si obránce fotbalistů Bohemians 1905 Lukáš Hůlka zhluboka oddechl. Po jeho střetu s domácím kapitánem Poznarem nařídil sudí Klíma proti Pražanům pokutový kop, který však stoper ševců Simerský neproměnil. Zápas, v němž měl tým z hlavního města víc ze hry, skončil bezgólovou remízou.

Bohemians - Zlín, oběma se nedaří, prolomí jeden z týmů neúspěšné období?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.10.2020 (15:14)     Sekcia sport

Bohemians prohráli poslední dvě kola a dostali u toho sedm gólů, nula bodů z minulých dvou zápasů má i Zlín. Komu se v 6. kole povede lépe? Utkání začíná v 15.30 a můžete ho sledovat minutu po minutě.

Penaltu občas nepromění i mnohem větší hvězdy, zastal se zlínský kouč neúspěšného exekutora

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.03.2021 (12:47)     Sekcia sport

V ligovém utkání s Bohemians 1905 za soupeřem většinou herně zaostávali, ale nakonec mohli gólem z pokutového kopu zvítězit. Stoper zlínských fotbalistů Simerský však deset minut před závěrečným hvizdem z penaltové značky vysoko přestřelil. Trenér ševců Bohumil Páník připouští, že bod za bezbrankovou remízu vzhledem k průběhu střetnutí bere.

Zlínský obránce Simerský: Penalta byla dárek, jsem dřevák

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.03.2021 (10:04)     Sekcia sport

Sebevědomě si vzal míč, postavil na pokutový puntík a prásk – bránu přestřelil. Dominik Simerský klíčový okamžik domácího zápasu proti Bohemians nezvládl. Nečekaný exekutor zlínské penalty se nechtěně pasoval do role smutného hrdiny utkání, které skončilo bezgólovou remízou.

Bohemians 1905 v přípravě porazili Dinamo Tbilisi, Zlín opět nedal gól

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     31.01.2024 (16:46)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 v přípravě na soustředění v Turecku porazili Dinamo Tbilisi 3:0 i díky dvěma trefám Matyáše Kozáka. Zlín tamtéž remizoval s druholigovým bulharským týmem Dobrudža...

Bohemians v přípravě porazili Dinamo Tbilisi, Zlín opět nedal gól

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.01.2024 (17:29)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians 1905 v přípravě na soustředění v Turecku porazili Dinamo Tbilisi 3:0 i díky dvěma trefám Matyáše Kozáka. Zlín tamtéž remizoval s druholigovým bulharským týmem Dobrudža Dobrič bez branek a bezgólový výsledek uhrál už potřetí za sebou. Roli favorita nepotvrdil ani Hradec Králové, který se rozešel smírně 1:1 se severomakedonským Gostivarem.

Penaltu vybojuju, exekuci rád nechám na někom jiném, říká Kuchta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.06.2020 (08:29)     Sekcia sport

Gól sice nedal, přesto byl u klíčových okamžiků, které nastartovaly obrat fotbalistů Liberce k výhře 3:1 v domácím zápase se Slováckem. Útočník Jan Kuchta v závěru prvního poločasu vybojoval penaltu a po faulu na něj následně obránce hostů Kadlec dostal červenou kartu. „Do všeho jdu naplno. Jsem nepříjemný, důrazný a běhavý. Pak se tam nějak nachomýtnu a oni mě zfaulují,“ řekl Kuchta, který zařídil už třetí libereckou penaltu v řadě.

Olomouc - Bohemians 0:0, tyč, břevno i zahozená penalta, domácí zase bez gólu

Diváci v Opavě mu nadávali. Tak jsem si je trochu vychutnal, řekl Puškáč

Sparta po dvaceti letech prohrála s Bohemians, Teplice ztratily vedení 2:0

Čvančara nejprve nedal penaltu, pak vystřelil Gladbachu remízu

Pardubice - Zlín 0:0, sedmý zápas bez výhry, Cadu nedal penaltu

FOTBAL ONLINE: Zlín proměnil penaltu, Sparta v problémech. Bohemians, přišli o náskok

Ševci nedali penaltu, bodovali aspoň potřetí za sebou

FOTBAL ONLINE: Zlín proměnil penaltu, Sparta v problémech Emoce na Bohemians, třetí gól platí

Zlín - Bohemians 2:2, hosté vedli o dva góly, přesto na výhru nadále čekají

Fernandes nedal penaltu, hráči United nečekaně podlehli Aston Ville

Zlín smazal dvoubrankový náskok Pražanů

Postup jsem Brnu přál. Teď ho chci porazit, říká zlínský bek Simerský

Sigma neprohrává, ale remízy bere jako ztrátu. Co na Bohemians?

Bohemians zdolali Zlín 2:0

FOTBAL ONLINE: Příbram byla doma bita, Liberec nedal v Olomouci penaltu, Brno se chystá na Spartu

Rozlítil Zlín, Poznar chtěl jeho konec. Podle komise ale udělal sudí jen jednu chybu

Klokani v přípravě porazili Dinamo Tbilisi, Zlín opět nedal gól

Budějovice odmítly záchranu. Jsme na tom lépe než Zlín, vnímá kouč Dynama

Fotbalisté Olomouce remizovali s Bohemians 0:0, Zmrzlý neproměnil penaltu

ONLINE: Bohemians vedou, Teplice hrají s Jabloncem. Kdo se vyhne baráži?

Bohemians - Zlín 1:0, sérii čtyř porážek ukončil rozhodujícím gólem Hronek

2. ligové kolo: Plzeň zdolala Bohemians, Baník rozdrtil Zlín

Na penaltu jsem chtěl, brání se Grealish. Southgate čelí kritice, jeho prokletí trvá

Bohemians - Zlín 3:2, otočka po změně stran, v závěru domácí rozjásal Květ