Simerský si na penaltu věřil, ale vysoko přestřelil. Připravil jsem mužstvo o výhru, kaje se zlínský obránce

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.03.2021 (20:17)     Sekcia sport

Stal se smutným zlínským hrdinou. Fotbalisté Zlína sice v ligovém utkání s Bohemians 1905 herně za soupeřem z hlavního města zaostávali, ale deset minut před koncem dostali po faulu Hůlky na Poznara možnost zahrávat pokutový kop. Netradiční penaltový exekutor Dominik Simerský však vysoko přestřelil, a zápas skončil bezbrankovou remízou. celý článek

Zlínský obránce Simerský: Penalta byla dárek, jsem dřevák

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.03.2021 (10:04)     Sekcia sport

Sebevědomě si vzal míč, postavil na pokutový puntík a prásk – bránu přestřelil. Dominik Simerský klíčový okamžik domácího zápasu proti Bohemians nezvládl. Nečekaný exekutor zlínské penalty se nechtěně pasoval do role smutného hrdiny utkání, které skončilo bezgólovou remízou.

Penaltu občas nepromění i mnohem větší hvězdy, zastal se zlínský kouč neúspěšného exekutora

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.03.2021 (12:47)     Sekcia sport

V ligovém utkání s Bohemians 1905 za soupeřem většinou herně zaostávali, ale nakonec mohli gólem z pokutového kopu zvítězit. Stoper zlínských fotbalistů Simerský však deset minut před závěrečným hvizdem z penaltové značky vysoko přestřelil. Trenér ševců Bohumil Páník připouští, že bod za bezbrankovou remízu vzhledem k průběhu střetnutí bere.

Postup jsem Brnu přál. Teď ho chci porazit, říká zlínský bek Simerský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.09.2020 (07:28)     Sekcia sport

Dominik Simerský se těší na další moravské derby. Fotbalisté Zlína v něm v neděli přivítají Brno, ve kterém zkušený stoper v lize debutoval.

Zlín - Bohemians 0:0, domácím mohlo být lépe, Simerský však nedal penaltu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.03.2021 (18:02)     Sekcia sport

Kdyby domácí obránce Simerský v závěru proměnil pokutový kop, patrně by Zlín proti Bohemians bral v duelu 22. ligového kola všechny tři body. Takhle se oba týmy rozešly smírně.

Pilík zachránil Příbrami bod: Na hřišti jsem byl pár minut, ale na penaltu jsem si věřil

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.11.2020 (19:06)     Sekcia sport

Příbram se poprvé v nové sezoně dočkala bodu ze hřiště soupeře. Vyválčila ho na trávníku Zbrojovky (1:1), a přestože zůstává poslední, pořád je v kontaktu s týmy v tabulce na dní. Bod trefil z pokutového kopu zkušený záložník a exekutor standardních situací jednatřicetiletý Tomáš Pilík, který byl přitom na hřišti jen čtyři minuty. „Na penaltu jsem si věřil, řekl v rozhovoru pro Sport.cz a Právo.

Schick: Cítil jsem ve vzduchu gól, tak jsem si míč vzal. Věřil jsem si

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.06.2021 (22:59)     Sekcia sport

Do nosu dostal pořádnou pecku, navzdory krvavému zranění ale suverénně přidal svůj třetí gól na Euru. „Nebyl jsem úplně mimo a věřil jsem si,“ vysvětloval fotbalista Patrik Schick, proč coby faulovaný popadl balon a v utkání s Chorvatskem (1:1) vzal penaltu na sebe. „Kopnul jsem ji tak, jak jsem chtěl,“ pochvaloval si.

Poznar si na penaltu věřil. Důležité body, má jasno zlínský útočník po výhře nad Příbramí

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.06.2020 (19:26)     Sekcia sport

Důležitý duel mužstev z konce ligové tabulky rozhodl gól z penalty. Útočník zlínských fotbalistů Tomáš Poznar ji proměnil a zajistil tak v souboji s poslední Příbramí pro svoje mužstvo premiérové jarní vítězství a tři cenné body.

Nechtěl jsem ze Zlína utíkat, říká o čekání na další šanci obránce Kolář

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.01.2021 (07:13)     Sekcia sport

Svůj prvoligový debut v základní sestavě fotbalistů Fastavu Zlín ozdobil v devatenácti letech vítězným gólem. Na druhý start si pak musel obránce Jakub Kolář počkat rok a měsíc. A přestože ho o následující předvánoční duel připravil pozitivní test na koronavirus, jaro začal znovu v zahajovací jedenáctce. „Pořád jsem věřil, že se prosadím tady ve Zlíně. To byl můj cíl, nechtěl jsem nikam utíkat,“ říká Kolář.

Solidní první půli jsme hodili do koše, štve po prohře se Spartou zlínského obránce Simerského

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.09.2021 (09:44)     Sekcia sport

Když ve 41. minutě vyrovnal zblízka na 1:1, vypadalo to pro jeho tým nadějně. Fotbalisté Zlína však ještě před poločasem ligového duelu se Spartou inkasovali druhý gól a nakonec vysoko padli. Devětadvacetiletý obránce ševců Dominik Simerský opouštěl hřiště pořádně zklamaný.

Na penaltu jsem si věřil. Gólman to vystihl, sypal si popel na hlavu olomoucký Zmrzlý

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.03.2022 (19:01)     Sekcia sport

Fotbalisté Olomouce ve 24. kole první ligy s Bohemians remizovali 0:0, když stejně jako minule s Teplicemi doplatili na mizernou koncovku. Nejblíže ke gólu měl obránce Ondřej Zmrzlý, ale krátce před přestávkou neproměnil penaltu, když gólman Roman Valeš jeho slabou přízemní střelu k tyči kryl. Sigma tak už podruhé za sebou doma ztratila dva body.

Schranz o tutovce v Římě: Zaváhal jsem. Snad doma ukážeme víc

Mladík si na penaltu věřil. Když se mi ale Laštůvka díval do očí, znervóznělo mě to, líčí hrdina Klokanů

Zahozenou penaltu probíral i s Ronaldem. Byl jsem v záklonu, vyčítal si Schick

Zlínský stoper Procházka: Fotbalovou dlouhověkost mám po tátovi

Asi životní gól, září Hancko. Z atmosféry měl husí kůži, dojetím málem brečel

Já a kapitán? Snad ne, že jsem nejstarší, říká zlínský obránce Procházka

Bizarní kiks Villarrealu! O výhru ho připravil vlastní gól

Jsme morální vítězové. Co říct k té penaltě, zní ze zlínského tábora po prohře na Letné

Věřil jsem si, trénoval jsem na sto procent a takhle se mi to vrátilo, zářil po premiérové trefě Klapka

Mladík bez nervů. Jen jsem si o míč houknul a věděl, že proměním, smál se jablonecký Čvančara

Musíte si věřit. Já jsem si věřil a jsem rád, že se mi to vrátilo, neskrýval nadšení premiérový střelec Klapka

Švancara přestřelil. Jeden z nejslabších pokusů o vtip, jaký jsem slyšel, reaguje Gebre Selassie

Ostuda. Vyžrali jsme si to až do dna, ulevil si po výprasku s Plzní kapitán Ševců Simerský

Hovorka hrál ligu posté: Ani jsem to nevěděl, jsem rád za jubileum i výhru

Senzace! První Čech v kanadském fotbale, Pae ohromil skauty Edmontonu

Nechci končit, ve Zlíně jsem spokojený, říká zkušený obránce Procházka

Jihlavský Vedral si na postupovou penaltu věřil. Byl jsem v klidu, tvrdí

Pořád jsem věřil, že to dokážu, řekl Macháč po velkém obratu ve Wimbledonu

Provod by si na penaltu věřil. Popsal, jak po zranění regeneruje

Hůlka si po neproměněné penaltě Zlína oddechl. Faulu si nejsem vědom, tvrdí obránce Bohemians