Tříbrankový náskok Dynamu nestačil, Boleslav je mezi posledními čtyřmi

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.03.2021 (19:21)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi podruhé v klubové historii slaví postup do semifinále extraligy. Ve čtvrtém utkání čtvrtfinále play off sice prohrávali v Pardubicích už 0:3, ale po vítězství 5:3 ovládli sérii 4:0 na zápasy. Bruslařský klub zopakoval úspěch z roku 2016. celý článek

Jarolím reagoval na nástup Pardubic čtyřmi změnami. Boleslav pak zachránila remízu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     19.03.2021 (20:18)     Sekcia sport

Mladá Boleslav bodovala ve třetím z uplynulých čtyř kol, ale v neúplné tabulce zvýšila náskok na sestupové příčky jen na pět bodů.

Boloňa přišla o tříbrankový náskok, ale po remíze s Juventusem zůstala třetí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.05.2024 (23:09)     Sekcia sport

Fotbalisté Boloni ztratili proti Juventusu tříbrankový náskok a souboj o třetí místo v italské lize skončil po divokém průběhu remízou 3:3. Turínský klub se prosadil třikrát až v závěru zápasu, navíc během pouhých devíti minut. Kolo před koncem Serie A tak Boloňa uhájila třetí příčku, dnešní rival má nadále stejně bodů.

Verona odváží výhru, Benátkám tříbrankový náskok nestačil

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.12.2021 (17:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Verony bez nemocného záložníka Antonína Baráka vyhráli v nedělním 16. kole italské ligy v Benátkách 4:3, přestože po prvním poločase prohrávali 0:3. Český reprezentant nenastoupil podle italských médií kvůli chřipce.

HOKEJ ONLINE: Boleslav proti Dynamu zvyšuje náskok. Liberec si i podruhé poradil s Hradcem

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.03.2021 (16:47)     Sekcia sport

I druhý zápas čtvrtfinálového série mezi hokejisty Liberce a Hradce Králové ovládli Bílí Tygři, když zvítězili nad Mountfieldem 3:0 a ujali ve vedení 2:0 na zápasy. Rozehraný je i druhý duel mezi Mladou Boleslaví a Pardubicemi, který začal v 19:00 a sledovat ho můžete na Sport.cz v podrobné online reportáži.

Mladá Boleslav na úvod Ligy mistrů vyhořela s Frölundou

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.08.2021 (16:26)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi prohráli ve svém úvodním zápase Ligy mistrů doma s švédskou Frölundou 1:4. Favorizovaní Švédové získali tříbrankový náskok již v první třetině.

Klidná výhra a první hattrick sezony. Mareček nasměroval Boleslav za třemi body

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.07.2024 (18:56)     Sekcia sport

Tři góly, tři body. Fotbalový záložník Daniel Mareček prožil parádní odpoledne, zapsal první hattrick nové sezony i první tříbrankový zápas kariéry a nasměroval Mladou Boleslav za domácím triumfem 3:0 nad Slováckem. Středočeši se vítězně naladili na čtvrteční odvetu druhého předkola Konferenční ligy proti litevskému Transinvestu, na jehož hřišti budou hájit náskok 2:0 z domácího duelu.

Plzeň drží domácí neporazitelnost

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.09.2020 (19:55)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně porazili ve 3. kole extraligy Mladou Boleslav 4:2 a naplno bodovali i ve druhém domácím utkání nové sezony. Po bezbrankové úvodní třetině Indiáni rozhodli třemi trefami během prostřední části. Ve 43. minutě jim navíc zajistil svým druhým dnešním gólem útočník Tomáš Mertl uklidňující tříbrankový náskok. Bruslaři sice ještě skórovali, ale druhou venkovní porážku neodvrátili.

V Ďolíčku jsme zažili peklo, bylo nám horko. Rozhodl náš gól, řekl boleslavský kouč Weber

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.07.2020 (06:32)     Sekcia sport

Po roce dovedl kouč Jozef Weber Mladou Boleslav znovu do play off o Evropskou ligu. Tříbrankový náskok z úvodního finále skupiny o Evropu jeho svěřenci na půdě Bohemians 1905 přetavili v postup. Úterní porážka 1:2 jim vadit nemusela. O účast v předkole Evropské ligy se Středočeši postaví Liberci nebo Jablonci.

Krejčí střelecky pečetil výhru, Atlanta má namířeno do předkola play off

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.03.2023 (08:21)     Sekcia sport

Český basketbalista Vít Krejčí se v NBA po více než měsíci střelecky prosadil a posledními čtyřmi body zápasu zpečetil výhru Atlanty nad Detroitem 129:107. Hawks mají na osmém místě Východní konference náskok čtyř výher na jedenáctou příčku a pozice pro předkolo play off by už měli uhájit.

Dynamu stačila jediná trefa, Perníkáři zvyšují náskok v čele

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.11.2022 (20:33)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi prohráli v utkání 17. kola extraligy na domácím ledě s vedoucími Pardubicemi 0:1. Hostující brankář Roman Will udržel první čisté konto v sezoně na místě, kde hokejově vyrostl. Mladá Boleslav naopak neskórovala ve druhém zápase po sobě, přestože na branku hostů vyslali Bruslaři 43 přesných střel.

Vysoký náskok proti Bostonu nestačil, Detroit utrpěl v NBA rekordní 28. porážku

Chorvatskou rallye vede před nedělním finále Rovanperä o 20 sekund před Tänakem

Rekordně krátké čtvrtfinále: Spartu čeká Liberec, Třinec vyzve Boleslav. Zábranský končí jako trenér Komety

SESTŘIH: Lotyšsko deklasovalo Kazachstán a je bod od čtvrtfinále

Hokej dvou poločasů na Spartě, Pražané se klepali až do konce. Smrdělo to vyrovnáním, věděl Růžička

Kolaps Sparty, Olomouc bere výhru v nájezdech. Pardubice jdou na druhé místo

Spanilá jízda Střešovic pokračuje. Florbalisté Tatranu vyhrál i 21. zápas v lize

Islanders se drží v boji o finále. Vyrovnali sérii, Tampě asistence Paláta nepomohla

Dynamu stačila jediná trefa, Perníkáři zvyšují náskok na čele

FOTBAL ONLINE: Vrbův Baník doma propadá, nováček přišel v bitvě s favoritem o náskok

FOTBAL ONLINE: Boleslav hraje s Olomoucí o vítězství ve skupině o umístění

Na United čeká těžký duel s Atalantou. Barcelona už potřebuje proti Dynamu nutně 3 body

České hokejistky zahájily turnaj v Klotenu výhrou

FOTBAL ONLINE: Začíná druhý poločas, Sigma navyšuje náskok, dokáže se Jablonec vzpamatovat?

FOTBAL ONLINE: Boleslav srovnala, jde o milion ze skupiny o umístění