Arménie otočila drama s Rumunskem, rozhodla z penalty minutu před koncem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     31.03.2021 (21:00)     Sekcia sport

Fotbalisté Rumunska s Nicolaem Stanciuem a Florinem Nitou ztratili v kvalifikačním duelu o MS 2022 vedení 2:1 na hřišti Arménie. celý článek

Arménie otočila drama, rozhodla díky penaltě minutu před koncem

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.03.2021 (20:06)     Sekcia sport

Fotbalisté Rumunska s Nicolaem Stanciuem a Florinem Nitou ztratili v kvalifikačním duelu o MS 2022 vedení 2:1 na hřišti Arménie a po obratu v posledních třech minutách, který završil proměněnou penaltou Tigran Barsegjan, prohráli 2:3. V neúplné tabulce skupiny J zůstali se třemi body čtvrtí, naopak Arménie ani ve třetím zápase nezaváhala.

Obrovské překvapení na účet Německa! Arménie otočila drama díky penaltě minutu před koncem

Fotbalisté Německa prohráli při posledním kvalifikačním zápase s trenérem Joachimem Löwem na lavičce nečekaně 1:2 se Severní Makedonií a v bojích o světový šampionát zažili první porážku po 20 letech. Favoritovi nepomohla ani proměněná penalta Ilkaye Gündogana ze 63. minuty, senzaci v Duisburgu dokonal pět minut před koncem zápasu Elif Elmas. Favorizovaní Němci jsou v kvalifikaci o MS v Kataru ve skupině J až na třetím místě. Nečekaně vede Arménie, která porazila Rumunsko 3:2.

Elhotová doufá, že souboj s Rumunskem už nebude takové drama

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     03.02.2021 (15:23)     Sekcia sport

Istanbul - Minulý souboj s Rumunskem před více než rokem doma v Praze rozhodla opora české basketbalové reprezentace Kateřina Elhotová košem v poslední sekundě, ve čtvrtek by si ráda...

Vrbova premiéra na Letné? Přestřelka a drama s vítězným koncem! Plzeň zachránila bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.02.2021 (13:41)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi v nedělním utkání 19. kola remizovali s Viktorií Plzeň. Západočeši rychle vedli, pak Boleslav skóre otočila, ale chvíli před koncem hosté šťastně vyrovnali na 2:2. Baník Ostrava vyhrál nad Jabloncem 2:1, když domácím vystřílel tři body De Azevedo, který proměnil dvě penalty. Bohemians hráli s Olomoucí 0:0 a branka nepadla ani v duelu Liberce s Českými Budějovicemi. Sparta, kterou na Letné poprvé vedl jako hlavní kouč Pavel Vrba, přestřílela Karvinou 4:3.

Will přišel minutu před koncem o čisté konto, Čeljabinsk ale vyhrál

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2021 (15:41)     Sekcia sport

Brankář Roman Will přišel minutu a čtvrt před koncem dnešního zápasu Čeljabinsku proti hokejistům Spartaku Moskva o druhou nulu v sezoně KHL. Favorizovaný Traktor nicméně i díky dvoubodovým příspěvkům českých útočníků Tomáše Hyky a Lukáše Sedláka zvítězil 4:1.

Will přišel minutu před koncem o čisté konto, Čeljabinsk ale Spartak zdolal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.12.2021 (15:32)     Sekcia sport

Brankář Roman Will přišel minutu a čtvrt před koncem zápasu Čeljabinsku proti hokejistům Spartaku Moskva o druhou nulu v sezoně KHL. Favorizovaný Traktor nicméně i díky dvoubodovým příspěvkům českých útočníků Tomáše Hyky a Lukáše Sedláka zvítězil 4:1.

Nováček s Pulpitem boduje, v Praze byl blízko výhře

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.04.2021 (12:07)     Sekcia sport

Sestoupit nechtějí, ani ve čtvrtém jarním zápase pod vedením kouče Pulpita nenašli přemožitele. Fotbalisté Blanska remizovali v 17. kole Fortuna Národní ligy na hřišti Viktorie Žižkov 1:1, domácí vyrovnali až z penalty minutu před koncem.

Děčínu se splašil zraněný kapitán. Opava druhé finále rozsekla sekundu před koncem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.05.2023 (20:04)     Sekcia sport

Kam se hrabe Hollywood! Dechberoucí drama ve druhém finále basketbalové ligy rozhodla domácí Opava vteřinu před koncem, Filip Zbránek trojkou rozvibroval napěchovanou halu a zařídil nedělní vítězství nad Děčínem 85:82. Opava ve zlaté sérii vládne 2:0 na zápasy a sahá po českém titulu; ukořistit ho může už v úterý na palubovce soupeře.

Jihlava nevyužila vedení ani přesilovku a remizovala s posledním Vyšehradem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.03.2021 (16:48)     Sekcia sport

Fotbalisté Jihlavy remizovali na úvod jarní části druhé ligy s Vyšehradem 1:1. Na branku domácího Michala Ševčíka z penalty odpověděli Pražané rovněž gólem z pokutového kopu, který proměnil minutu před koncem řádné hrací doby střídající Pavel Vandas.

Drama se šťastným koncem. Nymburk o výhře v Lize mistrů rozhodl dvě sekundy před koncem

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.03.2021 (20:36)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka zvítězili v dramatickém druhém osmifinále Ligy mistrů nad Sassari 90:89. Rozhodl trefou dvě vteřiny před koncem Hayden Dalton.

Snad to zas nebudu muset zachraňovat. Elhotová věří v jasné vítězství

Ostrava - Teplice 2:1, dva rychlé góly po půli, záchranu mají jistou i poražení

Neskutečné drama. AC srovnal z penalty v poslední vteřině, pak kopali i brankáři

SLEDOVALI JSME ŽIVĚ: Liberec - APOEL Nikósie 1:0. Slovan slaví postup, minutu před koncem proměnil penaltu

Drama do poslední minuty. Triumf v Českém poháru slaví Most

Nováček s Pulpitem boduje, Líšeň prohrála ve Vlašimi, Prostějov je druhý

První semifinálové drama Eura rozhodly penalty. Slavili Italové

Obrat v posledních minutách! Valencie rozhodla o výhře v nastavení

FOTBAL ONLINE: Drama v Plzni! Viktoria postoupila po penaltách, Jablonec prohrává s Celtikem

FOTBAL ONLINE: Drama v Plzni! Viktoria postoupila po penaltách, Jablonci hrozí debakl s Celtikem

Šílená jízda! Faksa dokonal obrat a trenér chválí: Takového ho potřebujeme

Mladá Boleslav - Teplice 3:1, tři góly do půle, výhru jistil mladík Stránský

Drama v Plzni, Viktoria postoupila po penaltách! Celtic si proti Jablonci zastřílel

Francie otočila drama s Belgií. Ve finále Ligy národů vyzve Španěly

Arménie bude jiný tým než před lety, ví kapitán futsalové reprezentace Rešetár

Fotbalová devatanáctka remizovala s Rumunskem a vyhrála kvalifikační skupinu

Hložek důležitý u gólů, Schick potvrdil roli střelce. Penalty? Pro Alonsa žádné nervy

Olomouc - Příbram 1:1, domácí vedli z penalty, pak si nechali dát gól v závěru

Sparta zvládla finále poháru a po šesti letech má trofej! Výhru trefil z penalty Kanga

ONLINE: Neapol rozhodla minutu před koncem, Inter v generálce na Plzeň hostí Turín

Drama do poslední minuty, Dynamo udeřilo dvacet sekund před koncem!

Arménie v kvalifikaci na ME futsalistů přehrála Bosnu a Hercegovinu

Fotbalisté Arménie vyhráli v Lize národů nad Irskem

Sešívaná radost! Slávistky obhájily double, Spartu porazily na penalty

FOTBAL ONLINE: Vrbova premiéra na Letné? Pořádná přestřelka! Plzeň se dál trápí

FOTBAL ONLINE: Vrbova premiéra na Letné? Pořádná přestřelka! Plzeň zachránila bod

Arménie remizovala s Kyprem

Barcelona otočila zápas proti Elche, z penalty rozhodl Depay

"Malé americké Le Mans" rozhodla bouračka, oba aktéři se v boxech div nepobili

FOTBAL ONLINE: Vrba poprvé na Letné! Plzeň šťastně vyrovnala, penaltové žně v Ostravě

LA Rams podruhé vyhráli Super Bowl, rozhodl touchdown minutu a půl před koncem

Nováček z Las Palmas zvítězil ve Villarrealu. Barcelona má z Granady bod

FOTBAL ONLINE: Vrbova premiéra na Letné? Sparta smazala ztrátu. Plzeň šťastně vyrovnala