Rychlý nástup pomohl Ocelářům. V semifinále urvali druhý bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.04.2021 (21:23)     Sekcia sport

Dvě trefy v úvodní třetině nasměrovaly hokejisty Třince k triumfu na mladoboleslavském ledě. Oceláři vyhráli třetí bitvu semifinále play off 3:1 a v sérii vedou 2:1 na zápasy. celý článek

Husí kůže z návratu. Pořád jsem synek z Třince, směje se vyměněný Cienciala

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.01.2024 (22:04)     Sekcia sport

Hokejový útočník David Cienciala je zpátky v Třinci, kde s hokejem začínal a kde prožil většinu své kariéry. A Ocelářům ve 39. extraligovém kole hned pomohl pomohl dvěma góly k výhře nad Brnem 5:1.

Z odpadlíka do základu. Za gól jsem rád, navíc jsme to urvali, těší Řezníka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.07.2021 (07:59)     Sekcia sport

Nečekalo se, že by nastoupil. Vlastně už v Plzni ani neměl být. Jenže pozice Radima Řezníka se v posledních dnech a týdnech drasticky změnila, v neděli zahájil ligovou sezonu v základní sestavě a pomohl brankou Viktorii k domácí výhře 2:1 nad Mladou Boleslaví. „Za gól jsem rád, ale nejdůležitější je, že jsme to urvali,“ vykládal dvaatřicetiletý fotbalista.

Basketbalisté Děčína urvali první výhru v semifinále play off v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.05.2023 (19:36)     Sekcia sport

Semifinále play off basketbalové ligy mužů - 1. zápas: Děčín - Pardubice 88:85 po prodl. (19:19, 45:43, 60:58, 77:77) Nejvíce bodů: Nichols 24, Walton 17, Pomikálek a Svoboda po 13 - Pekárek a Rikič po 18, Švrdlík 12. Baráž o účast - odveta: 18:00 Hradec Králové - Písek.

Plzni dvakrát pomohl VAR, Bílek chápe soupeřovo naštvání

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.12.2021 (07:02)     Sekcia sport

Herně určitě nebyli v ligovém šlágru na Slovácku lepším mužstvem, avšak ve dvou klíčových momentech jim pomohl VAR a díky vysoké efektivitě v koncovce nakonec urvali v souboji předních týmů tabulky za vítězství 2:1 tři body. Kouč plzeňských fotbalistů Michal Bílek netajil po závěrečném hvizdu značnou spokojenost.

Hra vabank Ocelářům nevyšla, Pardubice slaví a vyrovnávají semifinálovou sérii

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.04.2023 (07:38)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic vyhráli ve čtvrtém zápase semifinále play off extraligy v Třinci 2:0 a srovnali stav série na 2:2. Vítěznou branku vstřelil ve 44. minutě Lukáš Sedlák, poté se při power play domácích prosadil Tomáš Hyka. Čisté konto udržel Roman Will. Semifinále pokračuje v pondělí na východě Čech.

Kyrgios odvrátil ve Washingtonu Tiafoemu pět mečbolů a je v semifinále

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.08.2022 (11:01)     Sekcia sport

Finalista letošního Wimbledonu Nick Kyrgios odvrátil Francesi Tiafoemu na turnaji ve Washingtonu pět mečbolů a postoupil do semifinále. Po prohraném prvním setu 6:7 otočil australský tenista druhý tie-break ve výhru 14:12 a poslední set získal už jasně 6:2. K postupu si pomohl 60 vítěznými míčky a 35 esy.

Ostravští volejbalisté urvali venku set, stejně se vedlo i Beskydům

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.01.2022 (12:28)     Sekcia sport

Pouze jeden set urvali volejbalisté Black Volley Beskydy a Ostravy v 16. kole extraligy. Beskydští prohráli v Brně a Ostravští v Kladně shodně 1:3.

Kaloč pomohl Kaiserslauternu gólem do semifinále Německého poháru

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.01.2024 (23:07)     Sekcia sport

Fotbalista Filip Kaloč se gólově prosadil hned ve třetím zápasu po příchodu do Kaiserslauternu a týmu pomohl k postupu do semifinále Německého poháru. V dnešním čtvrtfinálovém duelu dvou druholigových zástupců Kaiserslautern porazil Herthu Berlín 3:1.

Vysílené Pardubice mučily v semifinále Děčín, zradily je poslední střely

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.05.2023 (20:09)     Sekcia sport

Thriller na úvod semifinále play off Národní basketbalové ligy. Vysílené Pardubice mučily odpočinutý Děčín, ale klíčové střely v posledních vteřinách čtvrté čtvrtiny i prodloužení je zradily. Válečníci tak urvali první bod v sérii po vítězství 88:85.

Obhájit pozici nejlepšího střelce je pro mě zdravá motivace, prohlásil Daňo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.09.2023 (22:23)     Sekcia sport

Třinecký útočník Marko Daňo, který byl v minulém ročníku extraligy s 29 góly nejlepším střelcem, čekal na úvodní trefu do třetího kola. K výhře 4:1 nad Libercem pomohl Ocelářům dvěma góly.

Rychlý gól pomohl, hlásil plzeňský Eberle. Trefil se poprvé od 25. září

Voženílek: Řepík zákeřně sekne hráče a schová se na střídačku. Je to srabárna

Hrubec pomohl 29 zákroky k vítěznému vstupu Omsku do semifinále KHL

Vyloučení, poté opakovaná penalta. Češi v klíčové bitvě urvali výhru a posílili naději na ME

Třinec lovil v první lize. Přichází obránce, který s Oceláři slavil titul

OČIMA MISTRA: Postup nechci snižovat. Zaráží mě ale jedna věc, z níž mám v semifinále strach, varuje Vlasák

Hokejistou sezony se stal poprvé Matěj Stránský, přerušil Gulašovo kralování

Malík vychytal čisté konto v 7. duelu, pomohl hokejistům Kouvoly do semifinále

TENIS ONLINE: Parádní nástup Muchové! Vede nad Pavljučenkovovou v boji o semifinále Roland Garros

Chelsea vyhrála úvodní semifinále Ligového poháru, pomohl jí i vlastní gól

Nástup mladé generace v Djokovičovi probudil vnitřního démona

Rychlý konec! Plíšková prohrála bitvu o semifinále Australian Open

Rychlý nástup. Kempný po pondělním příletu odehraje utkání s Rakouskem

Proti Liberci jsme to urvali bojovností a touhou, řekl kapitán Karlovarska

Hrubec vychytal Kazaň a pomohl Omsku k vedení 2:0 v semifinále KHL

Slzy nahradil rychlý postup do semifinále. Děkuji Jarkovi Nohavicovi, říká Dostál

Statečný boj proti Slovincům už nestačil. Volejbalisté bránu semifinále neotevřeli

Palát si pochvaloval nástup Tampy Bay a svou gólovou akci

Klokův gól v KHL pomohl Nižněkamsku k bodu

PŘÍKLEP EXTRA: Češi si na MS zahrají o medaile. Jeden gól hezčí než druhý, chválí experti

Kyrgios odvrátil ve Washingtonu Tiafoemu pět mečbolů, Lehečka je v Liberci ve finále

Dohánět manko s Třincem? Pro nás jako kdybychom jezdili do zdi, tvrdí Šťastný

Nečas asistencí pomohl Carolině ke třem postupovým mečbolům

Donnarumma: Rychlý gól nás mohl pohřbít, ale my se nikdy nevzdáváme

TENIS ONLINE: Postup! Siniaková přidala druhý bod

PŘÍKLEP EXTRA: Češi proti Německu zářili v přesilovkách. Jeden gól hezčí než druhý, chválí experti