Schilbovi návrat nevyšel. Kolín v Praze vyhrál a patří mu druhá příčka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.04.2021 (20:50)     Sekcia sport

Kolínští basketbalisté pokazili premiéru Blakea Schilba v dresu USK a v Praze zvítězili 76:63. Středočechům návrat na vítěznou vlnu po dvou porážkách přinesl posun na druhé místo nadstavbové skupiny A1 o skóre před Opavu, která prohrála v hale vedoucího Nymburka 70:87. celý článek

Vondroušové návrat na kurty nevyšel

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.10.2022 (15:14)     Sekcia sport

Tenistce Markétě Vondroušové nevyšel návrat na kurty po půlroční zdravotní pauze. Třiadvacetiletá Češka, která figuruje v nominaci na finálový turnaj Billie Jean King Cupu, podlehla v 1. kole podniku ITF v Poitiers Bělorusce Juliji Gotovkové 2:6, 4:6.

Krpálek vyhrál European Open v Praze, Kopecký a Musil mají bronz

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.02.2021 (16:53)     Sekcia sport

Judista Lukáš Krpálek vyhrál turnaj European Open v Praze. Olympijský vítěz, který minulý týden prohrál hned první zápas na Grand Slamu v Tel Avivu, na podniku nižší kategorie ovládl všechny čtyři duely. Ve finále kategorie nad 100 kilogramů porazil Ukrajince Oleksandra Gordijenka, jemuž patří ve světovém žebříčku 37. příčka. O další dvě české medaile se dnes postarali Adam Kopecký a Jaromír Musil, kteří získali bronz v kategorii do 81 kilogramů.

Krpálek vyhrál pražský turnaj European Open, Kopecký a Musil mají bronz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.02.2021 (17:53)     Sekcia sport

Lukáš Krpálek vyhrál judistický turnaj European Open v Praze. Olympijský vítěz, který minulý týden ztratil hned první zápas na Grand Slamu v Tel Avivu, na podniku nižší kategorie ovládl všechny čtyři duely. Ve finále kategorie nad 100 kilogramů porazil Ukrajince Oleksandra Gordijenka, jemuž patří ve světovém žebříčku 37. příčka.

Ústeckým volejbalistům návrat do pohárové Evropy nevyšel, v Chorvatsku prohrái

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.11.2021 (21:50)     Sekcia sport

Návrat do pohárové Evropy po 22 letech volejbalistům Ústí nad Labem nevyšel. V prvním kole Poháru CEV podlehli v Záhřebu Mladosti 0:3 a ve středu v domácí odvetě se pokusí o malý zázrak. Utkání začne v 18 hodin.

Odermatt vyhrál super-G v Bormiu téměř o sekundu, Zabystřan nebodoval

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     29.12.2023 (12:54)     Sekcia sport

Bormio (Itálie) - Švýcarský lyžař Marco Odermatt vyhrál téměř o sekundu superobří slalom v Bormiu a upevnil si vedení v průběžném pořadí Světového poháru, kam ho vynesla druhá příčka ze čtvrtečního...

Kolín vyhrál v Ústí

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.09.2023 (20:30)     Sekcia sport

1. kolo basketbalové ligy mužů: Ústí nad Labem - Kolín 79:89 (19:22, 37:36, 60:60) Nejvíce bodů: Nichols 36, Pecka 13, Dailey 8 - Smith 27, Halada 25, Redparth 16.

Vránovi v NHL návrat do sestavy St. Louis nevyšel. Z výhry se radoval Jiříček s Columbusem

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.12.2023 (07:03)     Sekcia sport

Hokejovému útočníkovi Jakubu Vránovi v NHL nevyšel návrat do sestavy St. Louis. Český forvard v duelu s Columbusem nebodoval a Blues prohráli 2:5. Columbus s obráncem Davidem Jiříčkem v sestavě uspěl po třech prohrách. Pošesté v řadě se radoval Edmonton, jenž po obratu porazil Minnesotu 4:3.

Fišerová stříbrná na domácím Světovém poháru v Praze v kayakcrossu

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.06.2023 (11:09)     Sekcia sport

Tereza Fišerová na Světovém poháru vodních slalomářů v Praze po loňském zlatu skončila v kayakcrossu druhá. V napínavém souboji o vítězství dojela za Britkou Kimberley Woodsovou. Druhá pozice patří Fišerové i v průběžném pořadí nové olympijské disciplíny, vede dnes třetí Italka Stefanie Hornová.

Sráží nás góly z ničeho, stěžuje si jihlavský útočník Vedral

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.10.2021 (09:07)     Sekcia sport

Ve Fortuna: Národní lize jsou sice nováčky, ale rozhodně není radno je jakkoli podceňovat. Naopak! Sílu rezervy pražské Sparty, které aktuálně patří druhá příčka druhé nejvyšší soutěže, si jihlavští fotbalisté dobře uvědomují.

Varnsdorf podlehl rezervě Sparty a nepřiblížil se boji o barážové pozice

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.05.2023 (13:41)     Sekcia sport

Fotbalisté Varnsdorfu prohráli v dohrávce 26. kola druhé ligy na hřišti sparťanského B-týmu 0:2. Severočeši z posledních tří zápasů vytěžili jen bod a dnes nevyužili možnost dotáhnout se v případě triumfu na třetí Vyškov, jemuž patří druhá barážová příčka.

Skvělí Češi. Přindiš vyhrál finále SP v Pau a ovládl seriál, Kudějová dojela druhá

Varnsdorf podlehl rezervě Sparty a nedotáhl se na třetí Vyškov

Vsetín v prvoligovém šlágru vyhrál ve Zlíně, bez porážky je i Kolín

Druhá příčka? Obrovská radost, ale pořád je co zlepšovat, říká Ledecká

Trofej a výhra pro Veselého, vítězné tažení už trvá přes dva měsíce

Vsetín vyhrál v Litoměřicích a zastavil sérii 15 výher lídra první hokejové ligy

Bouzková klesla na žebříčku o 16 míst, Krejčíková je dvakrát druhá

Druhá Opava i třetí Kolín v nadstavbě ligy basketbalistů prohrály

Nymburk vyhrál první čtvrtfinále basketbalové ligy hladce, Kolín o pět bodů

Když prohraju, je to tvoje chyba, hrozil Rus sudímu na French Open. Pak udělal naprostou šílenost

Pořád myslíme na čtvrté místo, říká přes porážku se Slavií Baníkovec Potočný

Houdek nezvládl návrat do Plzně a zranil bývalého spoluhráče Söderlunda

Konfrontace se špičkou? Hořká porážka, glosuje Galásek tradiční problém Baníku

ONLINE: Kolín vede nad Mohučí, pak nastoupí Bayern na hřišti nováčka

Dukla si v dohrávce zastřílela na Žižkově, Vyškov zdolal rezervu Olomouce

Nepovedený návrat, Nadal v Cincinnati dohrál. Rozjetá Raducanuová deklasovala další hvězdu

Gauffová pokračuje bez Gilberta, s trenérem ukončila spolupráci po 14 měsících

Basketbalisté Nymburka vyhráli v Hradci Králové z patnáctibodové ztráty

Březinovi nevyšel čtverný salchow. Po pádu skončil v krátkém programu MS třináctý

Ani rezervě jarní start nevyšel

Vsetín zdolal béčko Pardubic a zůstal stoprocentní, Jihlava stále bez výhry

Kroměříž vedla v Praze proti Spartě B, po remíze si týmy bodový zisk rozdělily

Urážky hráčů, nespolupráce s kolegy. Dynamo zdůvodňuje překvapivý vyhazov Varadi

Béčko Jablonce zdolalo Kolín

Fenerbahce vyhrálo podesáté za sebou, Veselý pomohl dvanácti body

Repre bez hvězdných bratrů? Snad nás pan Rulík bere jako dva různé hráče, doufá David Kaše

Tým má větší chuť a drajv, hlásí brněnský kouč Polách

Muchovou tenisový návrat bolel, ve Stuttgartu končí hned v prvním kole

Štybarovi první závod po operaci srdce nevyšel. V Belgii po pádu nedokončil

West Ham vyhrál v boji o Evropu, Souček se zase trefil

Házenkářky zdemolovaly Finsko. Postup na mistrovství Evropy už je blízko

Pardubičtí basketbalisté otočili derby s Kolínem a oplatili mu vyřazení z poháru