Příbram třikrát šokovala Plzeň. Velký obrat Viktorie zmrazil lob Zorvana z 96. minuty

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     08.05.2021 (19:05)     Sekcia sport

Viktoria Plzeň sice dokázala otočit domácí zápas s Příbramí ze stavu 0:2 na 3:2, Středočeši ale v posledních sekundách dokázali srovnat. celý článek

Plzeň v penaltách dokonala velký obrat

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.08.2021 (21:59)     Sekcia sport

Fotbalová Plzeň dokázala smazat nečekanou porážku 2:4 z Cardiffu, ve čtvrteční odvetě 3. předkola Konferenční ligy předvedla velký obrat. S The New Saints sice brzy prohrávala, góly Buchy, Chorého a Beauguela po přestávce si vynutila prodloužení. V něm branka nepadla, penaltový rozstřel ale Viktoria opanovala 4:1 a postoupila do play off.

FOTBAL ONLINE: Příbram šokovala. Baník přišel o výhru, do akce půjdou i Plzeň a Slavia

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.05.2020 (12:59)     Sekcia sport

Bitva o titul napíše další podstatnou kapitolu. Sobotní program 26. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí pět zápasů. V tom úvodním Příbram překvapivě vyhrála v Olomouci 2:1. Liberec díky finiši porazil Slovácko 3:1, hostující Kadlec byl vyloučen. Baník dlouho vedl ve Zlíně, po gólu z poslední minuty však remizoval 1:1. Druhá Plzeň od 18:00 hostí Mladou Boleslav a vedoucí Slavia hraje od 20:00 s Jabloncem. Obě večerní utkání vysílá O2 TV Sport. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Plzeň válcuje dalšího soupeře! Příbram šokovala, Baník přišel o výhru

Bitva o titul napíše další podstatnou kapitolu. Sobotní program 26. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí pět zápasů. V tom úvodním Příbram překvapivě vyhrála v Olomouci 2:1. Liberec díky finiši porazil Slovácko 3:1, hostující Kadlec byl vyloučen. Baník dlouho vedl ve Zlíně, po gólu z poslední minuty však remizoval 1:1. Druhá Plzeň od 18:00 hostí Mladou Boleslav a už vede 3:0, vedoucí Slavia hraje od 20:00 s Jabloncem. Obě večerní utkání vysílá O2 TV Sport. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Čermák hattrick, Plzeň válcuje Bolku! Příbram šokovala, Baník přišel o výhru

Bitva o titul napíše další podstatnou kapitolu. Sobotní program 26. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí pět zápasů. V tom úvodním Příbram překvapivě vyhrála v Olomouci 2:1. Liberec díky finiši porazil Slovácko 3:1, hostující Kadlec byl vyloučen. Baník dlouho vedl ve Zlíně, po gólu z poslední minuty však remizoval 1:1. Druhá Plzeň od 18:00 hostí Mladou Boleslav a válcuje ji 6:0, vedoucí Slavia hraje od 20:00 s Jabloncem. Obě večerní utkání vysílá O2 TV Sport. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Čermák hattrick, Plzeň rozdrtila Bolku! Jak zareaguje Slavia? Příbram šokovala

Bitva o titul napíše další podstatnou kapitolu. Sobotní program 26. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí pět zápasů. V tom úvodním Příbram překvapivě vyhrála v Olomouci 2:1. Liberec díky finiši porazil Slovácko 3:1, hostující Kadlec byl vyloučen. Baník dlouho vedl ve Zlíně, po gólu z poslední minuty však remizoval 1:1. Druhá Plzeň rozdrtila Mladou Boleslav 7:1, Čermák nasázel hattrick. Vedoucí Slavia hraje od 20:00 s Jabloncem, utkání vysílá O2 TV Sport. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Čermák hattrick, Plzeň rozdrtila Bolku! Také Slavia koncertuje, Příbram šokovala

Bitva o titul napíše další podstatnou kapitolu. Sobotní program 26. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí pět zápasů. V tom úvodním Příbram překvapivě vyhrála v Olomouci 2:1. Liberec díky finiši porazil Slovácko 3:1, hostující Kadlec byl vyloučen. Baník dlouho vedl ve Zlíně, po gólu z poslední minuty však remizoval 1:1. Druhá Plzeň rozdrtila Mladou Boleslav 7:1, Čermák nasázel hattrick. Vedoucí Slavia hraje od 20:00 s Jabloncem a vede 4:0, utkání vysílá O2 TV Sport. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Čermák hattrick, Plzeň rozdrtila Bolku! Slavia jistě vede, Příbram šokovala

Jablonec nezastavilo ani husté sněžení, z výhry se radovala i Plzeň

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     24.01.2021 (19:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Jablonce udolali v 16. kole první ligy Příbram po obratu 2:1. Všechny branky v duelu, který provázelo husté sněžení, padly až po přestávce. Hosty poslal ve 49. minutě do vedení Martin Nový, ale hned za tři minuty srovnal Miloš Kratochvíl, jenž pak v 64. minutě dokonal z penalty obrat. Severočeši vyhráli poosmé z posledních devíti kol a upevnili si druhé místo v tabulce. Příbram venku v této ligové sezoně získala jen dva body a zůstává předposlední.

Plzeň vyválčila v Olomouci bod, Liberec díky hattricku Rabušice rozstřílel Příbram

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     04.10.2020 (17:30)     Sekcia sport

Fotbalisté Viktorie Plzeň v 6. kole Fortuna:Ligy remizovali na půdě Olomouce 2:2. Naopak Liberec si doma snadno poradil s Příbramí 3:0.

FOTBAL ONLINE: Příbram šokovala. Baník rychle vede, do akce půjdou i Plzeň a Slavia

Bitva o titul napíše další podstatnou kapitolu. Sobotní program 26. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí pět zápasů. V tom úvodním Příbram překvapivě vyhrála v Olomouci 2:1, od 16:00 pak hraje Liberec se Slováckem a Zlín s Baníkem. Druhá Plzeň od 18:00 hostí Mladou Boleslav a vedoucí Slavia hraje od 20:00 s Jabloncem. Obě večerní utkání vysílá O2 TV Sport. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Příbram šokovala. Baník venku vede, do akce půjdou i Plzeň a Slavia

Plzeň pohárový test zvládla, Šulc protrhl smůlu: Gól jsem dal chráničem

Bída Plzně trvá i v novém roce. Nezdolala ani Příbram, v závěru nedala penaltu

Plzeňský kolaps a velký obrat Jablonce! Viktoriáni ztratili dvougólový náskok za dvacet minut

Další velký obrat. Hráči ukázali sílu, povzbudí nás to, věří kouč Bílek

Velký bojovník a bývalý fotbalista Plzně Marián Čišovský zemřel

Trápení Viktorie Plzeň pokračuje, mistr doma znovu ztratil

Fotbalisté Příbrami prohráli s Olomoucí 0:2 a zůstali v lize poslední

Bucha přestoupil z Viktorie Plzeň do Cincinnati

FOTBAL ONLINE: Slávistické minuty snů! Velký obrat Boleslavi. I Slovácko otočilo