Kuchta málem sám králem. Střelec druhý gól nedal, ale hlásil: Skvělá sezona

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.05.2021 (21:06)     Sekcia sport

Fakt se snažil. Pálil levou, pravou, zblízka, z dálky. Tlačil se za gólem, kterým by se osamostatnil na čele střelecké tabulky. „Všechno na Kuchtu!“ tlačili fanoušci svého útočníka k triumfu. „Nepodařilo se to, ale nevěším hlavu,“ prohlásil slávistický fotbalista Jan Kuchta. celý článek

Exslávista Kuchta ničí Spartu! Za Lokomotiv jí šoupl dva góly za poločas

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.01.2022 (17:06)     Sekcia sport

Ani jeden gól jí v české lize nedal. Sotva však exslávista Jan Kuchta zamířil do Lokomotivu Moskva, už proti rivalovi řádí. Fotbalisté pražské Sparty hrají ve španělské Marbelle svůj druhý přípravný zápas na soustředění - a český reprezentant je ničí. Poté, co Hancko zahodil penaltu, si střelecký účet otevřel právě Kuchta. Skóroval hned dvakrát a aktuálně 6. tým ruské ligy vyhrál první poločas 2:0. Kuchta dal za Lokomotiv gól také Jablonci při remíze 1:1.

Exslávista Kuchta ničil Spartu! Za Lokomotiv jí šoupl dva góly za poločas, Pražané už srovnali

Exslávista Kuchta ničil Spartu! Za Lokomotiv jí šoupl dva góly, Pražané v Marbelle padli

Ani jeden gól jí v české lize nedal, jen v poháru. Sotva však exslávista Jan Kuchta zamířil do Lokomotivu Moskva, hned si proti rivalovi zařádil. Fotbalisté pražské Sparty hráli ve španělské Marbelle svůj druhý přípravný zápas na soustředění - a český reprezentant je ničil. Skóroval hned dvakrát a aktuálně 6. tým ruské ligy nakonec vyhrál 3:2. Kuchta dal za Lokomotiv gól také Jablonci při remíze 1:1.

Střelec Kuchta míří na Letnou!

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.06.2022 (20:22)     Sekcia sport

Fotbalový útočník Jan Kuchta podle médií odejde z Lokomotivu Moskva do pražské Sparty. Do Ruska přestoupil v lednu ze Slavie.

Penaltu vybojuju, exekuci rád nechám na někom jiném, říká Kuchta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.06.2020 (08:29)     Sekcia sport

Gól sice nedal, přesto byl u klíčových okamžiků, které nastartovaly obrat fotbalistů Liberce k výhře 3:1 v domácím zápase se Slováckem. Útočník Jan Kuchta v závěru prvního poločasu vybojoval penaltu a po faulu na něj následně obránce hostů Kadlec dostal červenou kartu. „Do všeho jdu naplno. Jsem nepříjemný, důrazný a běhavý. Pak se tam nějak nachomýtnu a oni mě zfaulují,“ řekl Kuchta, který zařídil už třetí libereckou penaltu v řadě.

O tom se mi ani nesnilo, líčil Kuchta. Konkurentovi byl vděčný za vlídná slova

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.11.2020 (23:02)     Sekcia sport

Největší zážitek z pohárového utkání proti fotbalistům Nice si dvougólový slávistický střelec Jan Kuchta odnesl při střídání. „Standa Tecl mě objal a pogratuloval mi. Já byl v tu chvíli strašně šťastný,“ líčil třiadvacetiletý útočník.

Kuchtovo fotbalové dílo: penalta, gól, čtvrtá žlutá karta. A titul?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.05.2023 (08:56)     Sekcia sport

Leden 2022. Jan Kuchta odchází z fotbalové Slavie. Jako mistr ligy, vítěz poháru a nejlepší střelec titulové sezony. Červen 2023. Jan Kuchta slaví se sparťanskou šálou kolem krku další urvané vítězství a vyprodaná Letná nadšeně skanduje jeho jméno. Stačí bod a bude mistrem i se Spartou. Už zítra večer, po předposledním kole ligy, to může přijít. Jenže Kuchta hrát nebude.

Snad se starej Kuchta vrací. Já i Sparta jsme ten gól už potřebovali, řekl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.10.2022 (07:59)     Sekcia sport

Po zápase se dlouho objímal s trenérem. Oba šťastní. Jan Kuchta, střelec rozhodující branky v ligovém utkání proti Hradci Králové (2:1). Brian Priske, kouč sparťanských fotbalistů si oddechl po pěti remízách. „Viděl jsem Kuchtu z minulé sezony,“ prohlásil Priske.

Vypískaný a nulový. K ničemu jsem se nedostal, náš výkon byl hrůzostrašný, uznává Kuchta

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.10.2022 (21:39)     Sekcia sport

Nebyl to povedený návrat. Bývalý střelec Slavie Jan Kuchta se poprvé představil v Edenu jako hráč největšího rivala a fanoušci domácích mu dali jasně najevo, že angažmá u Sparty mu nezapomenou. A výkonem je hlavní útočná hrozba týmu z Letné rozhodně neumlčela.

Kuchta má na mladoboleslavského gólmana recept. Podobně už si Šedu vychutnal

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.08.2021 (09:03)     Sekcia sport

Nebylo to poprvé, co si slávistický útočník Jan Kuchta mladoboleslavského gólmana Šedu vychutnal. Už v libereckém dresu mu dal podobný gól, jako v sobotním ostře sledovaném duelu, kdy ho devět minut před koncem první půle obral o balon, aby pak střílel do prázdné brány. „Viděl jsem, že má problémy z rozehrávkou,“ líčil nejlepší střelec uplynulého ligové sezony, jak ke kuriózní brance přišel. Pro Slavii důležité, protože znamenala vedení, na které domácí už nedokázali odpovědět. Zvláště, když celý druhý poločas hráli jen v deseti...

Cedidla dopadl jako Kuchta, jak dlouho si nezahraje?

Kuchta útočil na hattrick. Mohl jsem dát víc než dva góly, vyčítal si

Kuchta si spraví náladu po derby, je dodatečně povolán do reprezentace

Sparťanský mistr Kuchta rýpl do Slavie: Čas ukázal, kdo udělal chybu

Máme tři body a rekord, ale výkon byl hrozný, řekl slávista Kuchta

Krmenčík se trefil za Slavii a hned slavil hattrick. Zářil i rebel Kuchta

Kuchta nebyl na hřišti příliš vidět, přesto rozhodl. Pomohl jsem týmu, září střelec gólu Slavie

Kuchta opouští Spartu

Rozdíl dělají zápasy venku. Proč Slavia prožívá nejslabší start pod Trpišovským

To jsem prostě já, smál se šťastný střelec Kuchta po výhře nad Unionem

Kuchta: Jsem strašně rád, že jsem ve Spartě. Čas ukázal, kdo udělal chybu

Konec po dvou letech. Kuchta přestoupil ze Sparty do Midtjyllandu

Sparta slaví na soustředění v Rakousku první výhru! Kuchta odehrál poločas, gól nedal

Kuchta je kousek od Slavie. Byla rychlejší než Sparta, říká ligová jarní kometa

Kuchta o Kúdelovi: Je to obrovský profík. Klobouk dolů, jak všechno zvládá

Brutální faul sparťanského útočníka. Kuchta zná trest!

ŠČASNÉHO ZÁPISNÍK: Boj o krále střelců byl ozdobou posledního kola

Kuchta si gól zasloužil, kvituje Priske. Úleva, netají střelec

Korunou pro krále střelců se Kuchta nestresuje, nedělní mistrovský mečbol u Botiče ho však láká

Kuchta i Vitík chyběli. Jsou zranění, vysvětlil trenér Sparty. Chválil Solbakkena

Slávisté ovládli lednové ankety. Nejlepším hráčem je Kuchta, trenérem Trpišovský

Chybná strategie? Hráli jsme na jistotu, uznal Alonso. Ale Max nám nedal šanci

Kuchta ve Spartě nastálo!

Kuchta po Rangers: Selhal jsem, nechápu, že jsem to přestřelil. Ale hroutit se nebudu, jdu dál!

Slávistické čekání na střelce Kuchtu. Trenér Trpišovský stojí moc o to, aby proti Ferencvárosi nastoupil

Střelec, co odvrátil konec: Hnalo nás vědomí, že všechny zápasy byly vyrovnané

Mistra vysvobodil střelec Kuchta. Slavia veze ze Zlína tři body a protáhla rekord

Kuchta si za svůj přestupek pět zápasů nezahraje

FOTBAL ONLINE: Drama v bitvě se Španělskem. Kuchta nedal tutovku, Vaclíka zachránila tyč

Union s Králem v sestavě padnul na půdě Augsburgu

Kuchta: Čtyři góly, třetí titul. Nevím, jestli se budu mít kam vrátit domů, vtipkoval hrdina Sparty

Jsou druzí na světě! Snová sezona, září Češi. Jeden zádrhel ale přišel po jejím konci

Museli jsme jít ven a probrat se! hlásil po rozpačitém úvodu na MČR nejlepší plejer eSuby