Titul světového šampiona pro Česko. Zlatý double zhatila banální chyba

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     09.07.2021 (15:20)     Sekcia sport

"Myslím, že jsem už nemohl jet lépe. Jel jsem, co to šlo, a vyšlo to nakonec takhle krásně," radoval se mistr světa do 23 let Jakub Krejčí. celý článek

Ruské šavlistky zopakovaly na OH v Tokiu zlatý double z Ria

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.07.2021 (13:45)     Sekcia sport

Ruské šavlistky s vítězkou individuální soutěže Sofií Pozdňakovovou vyhrály na olympijských hrách v Tokiu soutěž družstev. Stejně jako před pěti lety v Riu de Janeiro tak získaly s touto zbraní zlatý double.

Ruské šavlistky zopakovaly v Tokiu zlatý double z Ria, ovládly i družstva

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.07.2021 (14:14)     Sekcia sport

Ruské šavlistky s vítězkou individuální soutěže Sofií Pozdňakovovou vyhrály na olympiádě v Tokiu soutěž družstev. Stejně jako před pěti lety v Riu de Janeiro tak získaly s touto zbraní zlatý double.

Skokan Kobajaši útočí na zlatý double, Češi do druhého kola nepostoupili

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     12.02.2022 (13:01)     Sekcia sport

Peking - Olympijský závod skokanů na velkém můstku vede po prvním kole Japonec Rjoju Kobajaši a šest dnů po triumfu na středním můstku útočí na zlatý double. Druhé kolo bude bez českého...

Šestý double za sebou. Čínští stolní tenisté navázali na krajanky a vyhráli MS

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.02.2024 (15:11)     Sekcia sport

Stolní tenisté Číny potvrdili na mistrovství světa družstev v Pusanu roli největších favoritů a po finálové výhře 3:0 nad Francií získali jedenáctý titul za sebou a 23. celkově. Navázali tak úspěch svých krajanek, které triumfovaly v sobotu. Na zlatý double dosáhly čínské týmy na šestém světovém šampionátu po sobě.

Dennis zlatý hattrick v časovce nezkompletoval, na MS slaví Ganna. Černý třiadvacátý

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     25.09.2020 (17:06)     Sekcia sport

Patřil mezi ty největší favority. Filippo Ganna v srpnu ovládl časovku na italském šampionátu a poté ji vyhrál i na Tirrenu Adriaticu. A suverénně si počínal také na mistrovství světa. V italské Imole za sebou nechal i Belgičana Wouta van Aerta a Švýcara Stefana Künga a dojel si pro titul cyklistického světového šampiona. Obhájce Rohan Dennis z Austrálie skončil až pátý, Josef Černý byl 23.

F1 ONLINE: Šok pro Ferrari! Leclerca zradil vůz a končí, Red Bull jede pro double

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.05.2022 (14:24)     Sekcia sport

Lídr průběžného pořadí mistrovství světa vozů formule 1 Charles Leclerc odstartuje do nedělní Velké ceny Španělska z prvního místa. Monacký jezdec týmu Ferrari porazil v sobotní kvalifikaci na trati v Barceloně o 323 tisícin sekundy úřadujícího světového šampiona a hlavního rivala v boji o titul Maxe Verstappena z Red Bullu. Ze třetí příčky vyrazí před domácími fanoušky Leclercův týmový kolega Carlos Sainz. Závod odstartoval v 15:00 a vy jej v podrobné online reportáži můžete sledovat na Sport.cz.

Triumf vykoupený krví. Pro zlatý double spěchala Fišerová ze sanitky

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.06.2022 (18:40)     Sekcia sport

Dvě zlaté medaile, několik stehů a návštěva nemocnice. Pestrá je bilance Terezy Fišerové z pražského úvodního dílu Světového poháru. Parádní úspěch byl vykoupen bolestí ze závodu v extrémním slalomu. Po něm skončila česká kanoistka na šití v nemocnici.

Satoranský po návratu k Wizards válí. Proti Orlandu si zapsal double double

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     31.03.2022 (08:20)     Sekcia sport

Tomáš Satoranský si poprvé v sezoně NBA připsal double double, 10 doskoky a 13 asistencemi pomohl k výhře Washingtonu 127:110 nad Orlandem.

Charlesová je novou rekordmankou WNBA v počtu doskoků a double-double

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.09.2024 (10:00)     Sekcia sport

Basketbalistka Tina Charlesová stanovila v zámořské WNBA nové rekordy v počtu doskoků a dosažených double-double. Pivotka Atlanty v obou statistikách překonala výkony Sylvie Fowlesové a po vítězství 78:67 nad New Yorkem, kterým si její tým zajistil postup do play off, má na kontě 4014 doskoků a 194 zápasů s double-double.

Už šesté světové zlato pro boulaře Kingsburyho. Double má i z Almaty

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.03.2021 (14:04)     Sekcia sport

Kanadský fenomén Mikaël Kingsbury slaví další velký triumf v jízdě v boulích. Na mistrovství světa v akrobatickém lyžování v Almaty zopakoval zlatý double z roku 2019 a má již šest titulů. V paralelním závodu porazil ve finále Australana Matta Grahama.

Double na jihlavském písku. Nádherné, pochvaloval si Semerád

První double double Krejčího v NBA pomohl Oklahomě k výhře s Orlandem

Titul, double, neporažení. Jak slávisté přebírali pohár pro vítěze ligy

Útok Ledecké na úspěch ve sjezdu zhatila chyba

Lipták byl šestý ve střelbě na trap ve finále Světového poháru v Dauhá

Basketbalistka Andělová obhájila s Piešťany slovenský titul a má double

Slavia má vytoužený double. Mistr získal i pohár, v přesilovce rozhodla Simova trefa