Černí kluci neumí kopat penalty, kritizoval slavný komik po finále EURO. A zničil si kariéru

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.07.2021 (11:00)     Sekcia sport

Euforie kolem tažení fotbalistů Anglie na EURO po fiasku v penaltovém rozstřelu ve finále proti Itálii na Ostrovech rychle vyprchala. Celonárodní nadšení prakticky ihned po finálové porážce vystřídala hodně nepříjemná kocovina a v britských médiích se řeší od pondělního rána ve velké většině jen negativní jevy, které v nedělním finále vyvrcholily. Bučení při hymnách a ztrátu soudnosti při kontroverzních verdiktech v neděli vystřídalo násilné řádění opilých fanoušků ve Wembley a vlna rasismu, která, jak se zdá, smetla i slavného komika. celý článek

Kdyby uměl kopat penalty, měl by ke koruně krále střelců blíž. Ale to Kuchta neumí, ví své slávistický kouč

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.05.2021 (16:56)     Sekcia sport

Ke koruně krále střelců mohl mít zase blíž. Mohl, ale to by musel v nedělním ligovém duelu s Karvinou proměnit penaltu, která se Slavii hned v úvodu nabídla. Momentálně nejlepší střelec nejvyšší domácí fotbalové soutěže Jan Kuchta však při její exekuci selhal. Nikoli poprvé, stalo se mu to v lize už počtvrté. A dokonce pěkně v řadě... „Říkám mu, aby na penalty nechodil, když je neumí kopat,“ ví o Kuchtových excesech při pokutových kopech i trenér Trpišovský své.

Nemůžete poslat na rozhodující moment děti, kritizoval Roy Keane výběr Anglie na penaltový rozstřel ve finále EURO

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     13.07.2021 (12:17)     Sekcia sport

Bývalý irský fotbalista a legenda Manchesteru United Roy Keane kritizoval zkušenější anglické reprezentanty za to, že ve finálovém rozstřelu ME nepřevzali iniciativu. Podle Jacka Grealishe však jeho slova nejsou odůvodněná a konečné rozhodnutí bylo na trenérovi.

Italové slaví postup do finále Eura, Španěly udolali na penalty

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     06.07.2021 (23:41)     Sekcia sport

Fotbalisté Itálie porazili Španělsko 4:2 na penalty a po devíti letech postoupili do finále ME. Po 90 minutách i prodloužení skončil duel 1:1.

Nevídané finále Evropské ligy. Villarreal vyhrál 11:10 na penalty, rozhodl brankář

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     26.05.2021 (23:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Villarrealu vyhráli Evropskou ligu. Ve finále porazili Manchester United 11:10 na penalty. Po 90 minutách a prodloužení zápas skončil 1:1.

Finále Eura rozhodly až penalty. Titul slavili Italové

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     11.07.2021 (23:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Itálie porazili v nedělním finále Eura Anglii 3:2 na penalty, když po 90 minutách i prodloužení skončil duel 1:1.

Kanonýr Koller zastoupil Čecha v jeho škole. Gól dal z penalty, ale hodně jich chytil

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.07.2021 (16:48)     Sekcia sport

„Ahoj kluci a holky,“ pozdravil v úterý dopoledne na nymburském trávníku ve sluneční výhni slavný útočník, ale i brankář, Jan Koller fotbalové žáčky Školy Petra Čecha. Na 16. ročník legendární gólman kvůli karanténě nemohl přijet, ale zástupce se vybral dobrého...

Finále Ligy mistrů, domácí Euro a pak sbohem. Legendární Kroos ukončí kariéru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.05.2024 (13:57)     Sekcia sport

Příští sobotu finále Ligy mistrů proti Dortmundu, nadcházející měsíce s národním mužstvem ještě mistrovství Evropy a pak sbohem. Legendární německý fotbalista Toni Kroos z Realu Madrid ve čtyřiatřiceti ukončí kariéru. „Opravdu jsem o tom dlouho přemýšlel. A musím přiznat, že jen o tom přemýšlet jen mnohem jednodušší, než s tím vyjít ven,“ prohlásil Kroos.

Ligový pohár pro Liverpool! Dramatické finále rozhodly penalty

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.02.2022 (20:46)     Sekcia sport

Fotbalisté Liverpoolu vyhráli anglický Ligový pohár. "Reds" ve finále ve Wembley zdolali Chelsea 11:10 na penalty, předtím branka nepadla.

Argentina zdolala Kolumbii na penalty a vyzve ve finále Copy América Brazilce

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     07.07.2021 (07:42)     Sekcia sport

Brasília - Fotbalisté Argentiny zdolali Kolumbii 3:2 na penalty a po pěti letech si zahrají finále mistrovství Jižní Ameriky. Po 90 minutách skončilo utkání 1:1, když na trefu Argentince...

FOTBAL ONLINE: EURO zná prvního semifinalistu, rozhodly penalty. Do akce se chystá Itálie

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.07.2021 (06:49)     Sekcia sport

Fotbalisté Španělska jsou prvním semifinalistou EURO, když vyhráli v pátek večer v ruském Petrohradu nad Švýcarskem po penaltovém rozstřelu 3:1, v normální hrací době i po prodloužení skončil zápas 1:1. Španělé v utkání vedli, když si dal vlastní gól v úvodu duelu Zakaria, v 68. minutě ale Shaqiri srovnal, a nakonec musely rozhodnout až penalty. Od 21:00 se hraje druhé páteční čtvrtfinále EURO mezi Belgií a Itálií. Zápas vysílá ČT sport a sledovat jej můžete v podrobné online reportáži na Sport.cz.

Liverpool ve strhujícím finále Ligového poháru porazil Chelsea na penalty

Itálie porazila Španělsko 4:2 na penalty, po devíti letech slaví postup do finále fotbalového Eura

Penalty jsou dovednost a ne fotbal. Kluci jinak hráli výborně, chválil Hapal

Penalty chytat neumí, nevěřil si. Gólman De Gea a jeho smutný rekord

Trpišovský: Penalty jsme měli kopat dvě. Situace před gólem byla hraniční

Nejsem žádný ufňukanec, ale Koscelník mi mohl ukončit karieru, kritizoval Limberský rozhodčí po prohře s Libercem

Fotbalu už nerozumím, nevím, na co je VAR, čílil se zlínský kouč po prohře z penalty

Barcelona na penalty porazila Real Betis a ve finále nás čeká El Clásico

Slavný nizozemský fotbalista Robben podruhé ukončil profesionální kariéru

Centimetry od historického postupu na EURO! Českou reprezentaci rozplakaly penalty

Sparta zvládla finále poháru a po šesti letech má trofej! Výhru trefil z penalty Kanga

Dvě lapené penalty. Ter Stegen vychytal Barceloně postup do finále Superpoháru

Velký obrat ve finále Wimbledonu! Slavný turnaj má nečekanou šampionku

Copa América: Argentina zvládla penalty a ve finále vyzve Brazilce

Dvě penalty, červená a šok! Brazilský gigant padl, ve finále je outsider

Rumuni pění: I sudí byl proti nám, měli jsme kopat dvě penalty a vyloučení byla chyba

Za neproměněné penalty smršť rasistických urážek. Útoky na tři anglické fotbalisty odsoudil i premiér Johnson

První domácí ztráta Arsenalu se neobešla bez kontroverzí. Upřeli nám dvě jasné penalty, zlobí se trenér

Williams: Sbohem! Trojnásobný vítěz Stanley Cupu ukončil kariéru

Nejtrapnější moment na EURO. Hvězdný Ital ve Wembley nechápal

Arsenal spílá sudímu. Skandální, měli jsme kopat dvě penalty, lamentuje kouč

Mostecké házenkářky zdolaly Kynžvart a vyhrály posedmé Český pohár

Druhý finalista Penalty Shot Battle je jasný! Další duel poslal do závěrečné bitvy pražský celek

Házenkářky Mostu v repríze finále porazily o devět branek Plzeň

Kouč mosteckých házenkářek po pohárovém zlatu: Důležitý cíl splněn

Itálie ovládla evropský šampionát, penaltám kraloval Donnarumma

STUDIO EURO: Jde se do finále! Španělsko i Anglie budou bojovat o zápis do historie, dorazí vicemistr Evropy

Fotbalisté Itálie zdolali Anglii na penalty a po 53 letech vyhráli ME

Frýdek: syčák, nebo hrdina? Ten tvůj kluk to trefil hezky, jen do špatné brány

Kluci mi říkají dědku. Veterán Matějovský o fotbale, synech a dalších plánech

Pardubický de*il! Hezký popěvek, kluci to už zpívají v kabině, líčí Voženílek

Finále superligy má Tatran jisté, Boleslav ne. Jak dopadl vzájemný duel v Penalty Shot Battle?