Liberec s Hradcem nedohrály, přípravný zápas ukončila díra v ledu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.08.2021 (09:18)     Sekcia sport

Už se zdálo, že hokejisté hradeckého Mountfieldu po šesti výhrách v přípravě za sebou směřují k porážce v základní hrací době, teprve druhé v letošním létě. Na ledě Liberce totiž krátce před polovinou zápasu prohrávali 0:3. Jenomže nakonec na to nedošlo. celý článek

Třetí finále druhé hokejové ligy předčasně ukončila díra v ledu

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.04.2023 (22:21)     Sekcia sport

Třetí finále druhé hokejové ligy mezi týmy Letňan a Znojma ukončila předčasně díra v ledu. Odehrálo se jen devět minut, poté sudí rozhodli, že se bude pokračovat v pondělí. Orli vedou v sérii 2:0.

Třetí finále druhé hokejové ligy v Letňanech předčasně ukončila díra v ledu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.04.2023 (22:45)     Sekcia sport

Třetí finále druhé hokejové ligy mezi týmy Letci Letňany a Orli Znojmo ukončila předčasně díra v ledu. Odehrálo se jen devět minut, poté sudí rozhodli, že se bude pokračovat v pondělí. Orli vedou v sérii 2:0.

Díra v ledu donutila rozhodčí k odložení extraligové předehrávky mezi Hradcem Králové a Třincem

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     14.01.2021 (18:22)     Sekcia sport

Předehrávka 35. kola hokejové extraligy mezi Hradcem Králové a Třincem, která měla začít v 17:00, se kvůli nezpůsobilé ledové ploše dnes neuskuteční. Ledaři v ČPP Aréně se marně snažili zacelit díru v ledu, která vznikla v obranném pásmu mezi kruhy. Ta aktéry nepustila po rozbruslení k zahájení utkání.

Díra v ledu po roce opět na scéně. Duel v Budějovicích museli rozhodčí přerušovat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.03.2024 (18:29)     Sekcia sport

Jako byste se vrátili v čase. Na konci druhé minuty úvodního utkání série předkola play off mezi Českými Budějovicemi a Karlovými Vary museli rozhodčí zápas přerušit. Důvod? Díra v ledu. Hokejová extraliga řeší stejný problém jako v minulé sezoně.

Vítkovice v Lahti kvůli díře v ledu nedohrály. Po dvouhodinovém čekání sudí zápas ukončili

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.11.2023 (19:34)     Sekcia sport

Vítkovice odehrály ve finském Lahti jen dvanáct minut, pak místo hokeje diváci sledovali marnou snahu o zacelení díry v ledu. Úvodní zápas play off Ligy mistrů výrazně zkomplikovaly potíže s hrací plochou, které vedly k dvouhodinovému přerušení. Po něm sudí rozhodli o předčasném ukončení střetnutí, které by podle pravidel soutěže mělo přinést 3:0 kontumační výhru ostravského celku.

Končíme, hrajete příliš tvrdě. Irské fotbalistky nedohrály přípravu s Kolumbií

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.07.2023 (09:25)     Sekcia sport

Přípravný zápas mezi fotbalistkami Irska a Kolumbie se nedohrál. Evropský celek generálku v Brisbane před mistrovstvím světa po dvaceti minutách ukončil kvůli příliš tvrdé hře Jihoameričanek.

Malá díra, velký průšvih. Start hokejistů zaváněl fiaskem, vadila rýha v ledu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.11.2022 (22:45)     Sekcia sport

Po pěti a půl letech letech do Českých Budějovic zavítal hokejový národní tým. A nejspíš na návštěvu nějakou dobu nezapomene. Úvodní utkání turnaje Karjala i celé reprezentační sezony málem zhatila díra v ledu. Z tribuny přehlédnutelné místečko u hrazení poblíž české střídačky zastavilo čtvrteční duel proti Švédům takřka na hodinu. Po rozpacích se dohrálo, Češi prohráli 1:4.

Rozhodnuto! Nedohrané utkání Olomouce s Vary už zná svůj termín

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.03.2023 (10:32)     Sekcia sport

Středeční úvodní zápas předkola play off extraligy mezi hokejisty Olomouce a Karlových Varů, který rozhodčí předčasně ukončili kvůli nezpůsobilé hrací ploše, se bude dohrávat dnes od druhé třetiny a stavu 2:0 pro Hanáky. Zápas, který začal v 18 hodin, byl ukončen po dlouhém čekání, a to po takřka třech hodinách od úvodního buly. Důvodem byla velká díra v ledu u střídačky hostů, kterou způsobila rolba během přestávky při úpravě ledu.

Přípravný zápas hokejistů Litvínova

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.08.2022 (17:02)     Sekcia sport

Přípravný hokejový zápas v Garmisch-Partenkirchenu: EHC Red Bull Mnichov - HC Verva Litvínov 0:2 (0:0, 0:1, 0:1). Branky: 21. Estephan, 57. Jaks.

České fotbalisty čeká před Eurem přípravný zápas s Albánií

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     12.03.2021 (11:35)     Sekcia sport

Praha - Čeští fotbalisté sehrají poslední přípravný zápas před mistrovstvím Evropy 8. června doma s Albánií. Ještě předtím je čeká jiný přípravný duel během kempu, soupeř...

Předehrávka mezi Hradcem a Třincem se kvůli díře v ledu odložila na pátek, týmy si vymění pořadatelství

Olomouc s Vary se nedohodly, rozhodnout musel ředitel extraligy! Mění se program celé série

Sparta hrát přípravný zápas nebude, byl kvůli epidemiologické situaci zrušen

Sparta preventivně ruší přípravný zápas. Nakaženého nemáme, ujišťuje

Jablonec po výprasku vyzve doma Olomouc, Liberec hraje s Hradcem

Spokojený Michal Kovařčík po výhře nad Hradcem: Tohle utkání bude odrazovým můstkem

Nechceme vás deset let vidět. Hokejová Nitra zuří, Vídeň prý "lovila" jejich hráče

Frolík trefil výhru

Bosenští fotbalisté přípravný zápas v Rusku hrát nebudou

Basketbalisté USA prohráli i druhý přípravný zápas před olympiádou v Tokiu

Soupeř českých basketbalistů v Tokiu prohrál i druhý přípravný zápas před olympiádou

Sparta vyhrála i třetí přípravný zápas, těsně porazila druholigovou Líšeň

HOKEJ ONLINE: Děsivý úvod zničil Kometu! Třinec znovu slaví, Kladno vydřelo výhru v Plzni

Přípravný zápas fotbalistů Kostariky v Iráku by se měl nakonec odehrát

Nemůžeme být bez ledu. Liberec je od začátku přípravy na bruslích

Djokovič předčasně ukončil přípravný zápas v Melbourne, nechtěl riskovat zranění

Blind kvůli defibrilátoru a následné slabosti nedohrál přípravný zápas, ze hřiště odešel po svých

Díra ve střeše, kaluže na ledě. A v Prostějově zápas brzy skončil

FOTBAL ONLINE: Jurečka vystřelil Slovácku Evropu, Olomouc porazila Liberec. Do akce se chystá Sparta

Fotbalisté sehrají přípravný zápas s Kyprem v Larnace

ONLINE: Slavia hraje první přípravný zápas. Soupeřem je Hradec Králové

ONLINE: Slávisté hrají první přípravný zápas, soupeřem je dánské Sönderjyske

Přípravný zápas fotbalistů Kostariky v Iráku před MS zhatily problémy s pasem

Manchester United zrušil kvůli koronaviru v týmu přípravný zápas

České fotbalistky ztratily i druhý přípravný zápas, podlehly Korejkám

Oslabená Sparta otočila zápas s Hradcem a ukončila sérii remíz. Plzeň ztratila v Ďolíčku, Baník padl

FOTBAL ONLINE: Zmar Sparty! Liberec drží náskok. Hradec zaskočil Slavii

FOTBAL ONLINE: Zmar Sparty! Liberec přidává další gól. Hradec zaskočil Slavii

ONLINE: Sparta poprvé pod Priskem. Hraje přípravný zápas s Duklou

FOTBAL ONLINE: Šok pro Spartu! Liberec udeřil hned z první akce. Hradec zaskočil Slavii

FOTBAL ONLINE: Sparta je zpět ve hře! Udrží Liberec vedení? Hradec zaskočil Slavii