Futsalisté drželi s Brazílií krok jen poločas, střelecky se neprosadili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.09.2021 (21:11)     Sekcia sport

Čeští futsalisté ve druhém utkání na mistrovství světa v Litvě podlehli favorizované Brazílii 0:4. Rekordní pětinásobní šampioni vstřelili všechny branky ve druhém poločase. celý článek

Opavští se v prvním souboji s nymburským favoritem drželi jen poločas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.05.2021 (11:45)     Sekcia sport

Drželi se celý první poločas. Jenže ve třetí čtvrtině neustáli útočnou záplavu Nymburka. Basketbalisté Opavy vstoupili do finále národní ligy porážkou v hale protivníka 73:102.

Argentinští futsalisté mají na dosah obhajobu, v semifinále MS porazili Brazílii

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.09.2021 (00:36)     Sekcia sport

Argentinští futsalisté jsou krok od obhajoby titulu mistrů světa. Úřadující šampioni z roku 2016 porazili v úvodním semifinále v Kaunasu jihoamerické rivaly Brazilce 2:1 a postoupili do nedělního finále. V něm se střetnou buď s Portugalskem, nebo Kazachstánem.

Leverkusen měl v bundeslize nabito, Schick s Hložkem se ale neprosadili

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.10.2022 (17:29)     Sekcia sport

Fotbalisté Leverkusenu po změně trenéra porazili v 9. kole německé ligy Schalke 4:0. Patrik Schick ani Adam Hložek se střelecky neprosadili.

Ústí myslelo na senzaci, výhru nad Nymburkem po 20 letech však nebere

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.12.2021 (20:36)     Sekcia sport

Nymburští basketbalisté zvítězili v předehrávce 17. kola na hřišti Ústí nad Labem 96:78. Domácí sice vyhráli první poločas a s obhájci titulu drželi krok do poslední čtvrtiny, nakonec ale proti favoritovi svou ligovou sérii čtyři výher neprodloužili.

Basketbalisté Nymburka vyhráli ligovou předehrávku

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.12.2021 (20:16)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka zvítězili v předehrávce 17. kola na hřišti Ústí nad Labem 96:78. Domácí sice vyhráli první poločas a s obhájci titulu drželi krok do poslední čtvrtiny, nakonec ale proti favoritovi svou ligovou sérii čtyři výher neprodloužili.

Futsalisté Portugalska si zahrají o titul na MS, na penalty zdolali Kazachstán

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.10.2021 (15:53)     Sekcia sport

Futsalisté Portugalska si poprvé zahrají o titul na mistrovství světa. Úřadující evropští šampioni porazili v semifinále v Kaunasu po penaltovém rozstřelu Kazachstán a v nedělním finále budou soupeřem obhájců titulu Argentiny. Kazachstán se střetne o bronz, svou premiérovou medaili, s Brazílií.

Čeští futsalisté se na MS utkají s Brazílií, Panamou a Vietnamem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.06.2021 (20:12)     Sekcia sport

Čeští futsaloví reprezentanti se na mistrovství světa ve skupině D utkají s favorizovanou Brazílií, Panamou a Vietnamem. Rozhodl o tom los v Curychu. Šampionát se uskuteční v Litvě od 12. září do 3. října.

Polští volejbalisté udolali Brazílii a jsou krok od třetího zlata z MS v řadě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.09.2022 (21:05)     Sekcia sport

Polským volejbalistům chybí poslední krok, aby potřetí za sebou vyhráli mistrovství světa. V domácím semifinále v Katovicích porazili finálového rivala z posledních dvou šampionátů Brazílii 3:2, v rozhodující sadě 15:12. Ve druhém semifinále se utkají Itálie a Slovinsko, zápas by měl začít v 21 hodin.

Leverkusen měl v bundeslize nabito, Schick s Hložkem se neprosadili. Šlágr v Dortmundu bez vítěze

Fotbalisté Leverkusenu s novým trenérem Xabim Alonsem porazili v devátém kole německé bundesligy Schalke 4:0. Gól a dvě asistence zaznamenal Moussa Diaby, Patrik Schick a Adam Hložek se střelecky neprosadili. Tomáš Koubek nastoupil poprvé od června 2020 v soutěžním duelu v brance Augsburgu, jeho tým remizoval s Wolfsburgem 1:1. Bochum si připsala první výhru v bundesligové sezoně, doma porazila Frankfurt 3:0. Dortmund remizoval 2:2 s Bayernem Mnichov. Bod v bundesligovém šlágru zachránil Borussii v páté minutě nastavení Anthony Modeste.

Místo převahy nervák, Spartu zachránil Kovář. Ještěže ho máme, libuje si Krejčík

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.03.2024 (23:25)     Sekcia sport

Jestli někdo čekal v sérii Sparty s Libercem jednoznačnou záležitost a následně hladký postup Pražanů, dostal v podobě úvodního střetnutí jasnou odpověď. I přesto, že Bílí Tygři střelecky značně ztráceli, se soupeřem dlouho drželi krok. Dokonce až do nájezdů. Nejen v nich domácí podržel excelentní brankář Jakub Kovář, jenž vychytal vítězství 3:2.

Futsalisté slaví postup na MS. Drama proti Chorvatsku rozhodly penalty

Exslávista Kuchta ničí Spartu! Za Lokomotiv jí šoupl dva góly za poločas

Fotbalisté Brazílie se na Copě América neprosadili přes kostarickou obranu

Exslávista Kuchta ničil Spartu! Za Lokomotiv jí šoupl dva góly za poločas, Pražané už srovnali

Futsalisté vstoupili do MS vítězstvím nad Panamou, Seidler dal hattrick

Barážové drama se šťastným koncem. Futsalisté po penaltách udolali Chorvatsko a postupují na MS

Chrudimští futsalisté prošli v Lize mistrů mezi nejlepších 16 týmů

Ovečkin a spol. vypadli ze Stanley Cupu! Vrána zažil fiasko, Rittich nevydržel ani třetinu