Příští soupeř Čechů prohrál, Němci otočili duel s Rumuny

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.10.2021 (22:50)     Sekcia sport

Fotbalisté Běloruska, kteří budou v kvalifikaci o mistrovství světa v pondělí soupeřem českých reprezentantů, prohráli na hřišti Estonska 0:2. Utržili tak pátou porážku za sebou a spadli se třemi body ve skupině E na poslední páté místo. Estonci, jimž k první kvalifikační výhře pomohli trefami Erik Sorga a Sergej Zenjov, jsou se čtyřmi body čtvrtí. celý článek

Liberečtí volejbalisté otočili duel v Praze a získali extraligový bronz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.04.2021 (21:31)     Sekcia sport

Liberečtí volejbalisté vybojovali extraligový bronz. V Praze otočili duel se Lvy z 0:2 na 3:2 na sety a sérii o třetí místo vyhrála 2:0 na zápasy. První utkání ovládl celek z pod Ještědu v úterý na domácí palubovce jasně 3:0.

Volejbalisté Kladna prohráli z mečbolu úvodní duel v Poháru CEV

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.10.2023 (23:23)     Sekcia sport

Volejbalisté Kladna vstoupili do Poháru CEV porážkou 2:3 na hřišti Gentu. Při návratu na evropskou scénu po čtyřech letech prohrál český klub úvodní duel 1. kola po těsném závěru 14:16 v tie-breaku, poté co ve čtvrtém setu neproměnil mečbol. O  postup do osmifinále, kde už je Karlovarsko, zabojují Středočeši příští týden v domácí odvetě.

Přátelák jako bitva o body. Duel s Němci má prestiž, Šilhavý přišel o dalšího hráče

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.11.2020 (21:08)     Sekcia sport

Ruku na srdce, ačkoliv jde jen o přípravu, duel s mistry světa z roku 2014 má větší zvuk než následné zápasy Ligy národů s Izraelem a Slovenskem. „Zápas s Německem se nehraje každý den. Velice silný soupeř s velkou historií, s mnoha úspěchy. Jsme rádi, že můžeme s takovým soupeřem změřit síly,“ avizuje trenér fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý před středeční konfrontací v Lipsku. Až po tiskové konferenci vyšlo najevo, že tým přišel o jednoho dalšího pozitivně testovaného hráče.

AS Řím proměnilo duel s Beneventem v přestřelku, Sassuolo zdolalo Boloňu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     18.10.2020 (22:54)     Sekcia sport

Fotbalisté AS Řím otočili duel s Beneventem a nováčka italské ligy porazili 5:2. Dvěma brankami se v gólové přestřelce blýskl útočník Edin Džeko.

Němci začali na hokejovém MS kanonádou

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2021 (17:34)     Sekcia sport

Hokejisté Německa deklasovali v úvodním zápase na mistrovství světa v Rize Itálii 9:4 a získali tři body do tabulky skupiny B. Vysoce favorizovaní Němci rozhodli duel pěti góly ve druhé třetině. Dvě branky vítězů dal Marcel Noebels.

Volejbalisté Kladna nevyužili mečbol, úvodní duel v Poháru CEV nakonec prohráli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.10.2023 (23:55)     Sekcia sport

Volejbalisté Kladna vstoupili do Poháru CEV porážkou 2:3 na hřišti Gentu. Při návratu na evropskou scénu po čtyřech letech prohrál český klub úvodní duel 1. kola po těsném závěru 14:16 v tie-breaku, poté co ve čtvrtém setu neproměnil mečbol. O postup do osmifinále, kde už je Karlovarsko, zabojují Středočeši příští týden v domácí odvetě.

Fotbalisté Seattlu otočili duel s Minnesotou a jsou opět ve finále MLS

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.12.2020 (07:46)     Sekcia sport

Fotbalisté Seattlu otočili třemi góly v závěrečné čtvrthodině finálový zápas Západní konference proti Minnesotě a po výhře 3:2 si podruhé za sebou zahrají o titul v zámořské lize MLS. V sobotním finále se Sounders střetnou v Columbusu s tamním týmem Crew.

Hokejisté Litvínova otočili zápas s Olomoucí, rozhodl Jarůšek

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     03.01.2021 (19:09)     Sekcia sport

Litvínov (Mostecko) - Hokejisté Litvínova otočili ve 32. kole extraligy zápas s Olomoucí a vyhráli 2:1 v prodloužení. Domácí nejprve v power play vyrovnali a v čase 60:40 duel rozhodl Richard...

Hokejisté Třince otočili duel v Olomouci a vyhráli pošesté v řadě

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     05.02.2021 (19:54)     Sekcia sport

Olomouc - Hokejisté Třince vyhráli v zápase 43. kola extraligy na ledě Olomouce 3:2 a pošesté v řadě naplno bodovali. Oceláři zápas otočili ve svůj prospěch ve třetí třetině, kdy...

Američané otočili finále MS osmnáctek a slaví zlato

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.04.2023 (22:21)     Sekcia sport

Hokejisté USA otočili finálový zápas mistrovství světa hráčů do 18 let a porazili Švédsko 3:2 v prodloužení. Američané prohrávali s obhájci titulu po dvou třetinách 0:2, ve třetí části ale vyrovnali a v prodloužení duel rozhodl v čase 62:20 útočník Ryan Leonard. Zámořští hráči pojedenácté v historii získali zlaté medaile.