Slavia jde do čela. Pardubicím za poločas nastřílela pět branek, dvě dal Krmenčík

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.11.2021 (17:46)     Sekcia sport

Fotbalisté mistrovské Slavie ve 14. kole ligy v pražském Ďolíčku rozstříleli Pardubice 5:0 a před reprezentační pauzou se dostali na první místo. celý článek

Krmenčík? Ten je celý obrácený, řekl Dyk. A Křetínský může koupit další klub

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.11.2021 (11:29)     Sekcia sport

Fotbalová Slavia se po 14. kole vyhoupla do čela tabulky a Michael Krmenčík se proti Pardubicím (5:0) blýskl dvěma góly. Proč své trefy tentokrát moc neslavil? Kdo je brankářskou jedničku Slavie a zaslouží si Pavel Vrba kritiku? I o tom byla řeč v novém dílu talkshow O2 TV Sport Tiki-Taka.

Útočník Brugg Krmenčík se blýskl hattrickem za poločas

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.08.2020 (19:47)     Sekcia sport

Útočník Brugg Michael Krmenčík se v generálce na novou sezonu belgické fotbalové ligy blýskl hattrickem za poločas a zařídil úřadujícím mistrům vítězství 3:0 nad lucemburským celkem Union Titus Pétange.

Krmenčík řádil v přípravě. Útočník Brugg se v přípravě blýskl hattrickem za poločas

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     04.08.2020 (20:15)     Sekcia sport

Krmenčík si řekl o základ. Za Bruggy nasázel hattrick během půl hodiny

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     04.08.2020 (19:46)     Sekcia sport

Útočník Brugg Michael Krmenčík se v generálce na novou sezonu belgické fotbalové ligy blýskl hattrickem za poločas.

Jsem opravdový blbec, káral se Krmenčík. Pak posunul Slavii do čela ligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.11.2021 (18:19)     Sekcia sport

Dvěma góly nasměroval fotbalovou Slavii Praha k triumfu a posunu do čela tuzemské nejvyšší soutěže! „Tak to má být, s tím jsem spokojený," usmíval se Michael Krmenčík, který poprvé při startu v základní sestavě v dresu úřadujících českých šampionů skóroval a klíčovou měrou přispěl k nedělnímu pětibrankovému triumfu nad Pardubicemi.

Slavia bídným výkonem promrhala poločas a z jihu Čech má jen bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.10.2021 (17:51)     Sekcia sport

Blamáž odvrátila, alespoň bod na jihu Čech vybojovala, ale výkonem fotbalová Slavia v utkání 12. kola nejvyšší soutěže na hřišti Českých Budějovic znovu nenadchla. Ba co víc, poločas doslova promarnila, a tak musela dohánět dvoubrankové manko.

Zpátky do Brugg už nechci, jednám se Slavií i Spartou, říká Krmenčík

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.06.2021 (15:19)     Sekcia sport

Sparta, nebo Slavia? „Jsem v kontaktu s oběma. Co vím, tak Bruggy zatím nejsou schopné přijmout jakoukoli nabídku. Uvidíme, co bude dál,“ říká fotbalový reprezentant Michael Krmenčík.

Slavia v Karviné, Plzeň proti nováčkovi. Oslaví kouč Kotal jubileum výhrou?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.01.2021 (15:58)     Sekcia sport

Zápasy Sparty s Mladou Boleslaví poslední dobou přinášejí spoustu branek. Uvidíme v 16. kole další přestřelku? Oslaví domácí kouč Kotal 200. ligový zápas vítězstvím, nebo se jeho protějšek Jarolím dočká první výhry? Zabere Plzeň proti houževnatým Pardubicím? A potvrdí Slavia skvělou formu v Karviné?

Krmenčík se netrefil, navíc musel snášet pískot a urážky

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.11.2021 (00:22)     Sekcia sport

Reprezentační sraz, který by zřejmě nejraději vymazal, prožil fotbalový útočník Michael Krmenčík. Kanonýr patřící Slavii Praha byl nominovaný do elitního tuzemského výběru dodatečně po dvou trefách v ligovým duelu proti Pardubicím. V součtu proti Kuvajtu a Estonsku odehrál devadesát minut, ale gólový zápis si nepřipsal. A při úterním loučení s kvalifikací si musel na Letné vytrpět pískot a urážky.

Krmenčík v indonéské fotbalové lize rozhodl hattrickem zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.04.2023 (18:50)     Sekcia sport

Útočník Michael Krmenčík rozhodl v indonéské fotbalové lize hattrickem zápas mezi Persijí Jakarta a PSS Sleman, jenž skončil 5:0. Český fotbalista vstřelil v této sezoně deset branek.

Krmenčík: Tuhle bránu mám hodně rád. Pokřiky? Lidi mají rádi chlapy, jako jsem já

Slavia sestřelila Liberec ze vzduchu za poločas. Znovu zářil Sima

Hložek čtyřmi góly za poločas smetl Brno a dostihl Kuchtu. Slavia je bez porážky

Slavia nasázela za poločas Zlínu pět gólů, Kuchta zařídil čtyři

Slavia se s Leicesterem rozešla bez branek, Rudí ďáblové deklasovali Sociedad

Krmenčík? Blbě to vypadá, ale dobře chutná, použil Trpišovský kulinářský příměr

Nesmí přijít hluchá pasáž... Házenkářům Jičína ale trvala skoro poločas

Sparta zničila bezmocné Teplice 7:2, nastřílela jim sedm gólů. Krejčí má hattrick

4. ligové kolo: Slavia vyhrála v Olomouci, Olomouc remizovala s Budějovicemi

Fotbalisté Plzně zakončí ligový podzim proti Pardubicím, Slavia ve Zlíně

Slavia v generálce na ligu zářila, Baníku nastřílela v první půli čtyři góly

Plzeň střídá Spartu v čele tabulky, Jablonec nestačil ani na Teplice

Slavia smetla Hradec a jde znovu do čela. Sparta si poradila se Zlínem, Karviná bere jen bod

Limberský vzal dres Krmenčíka a hodil jej do kamen. Jsi největší ostuda Plzně, zkritizoval střelce Slavie na dálku přes Instagram

Do Slavie jde Krmenčík, zatím na hostování. Klub má posilu i ze Švédska

Krmenčík vysvětlil, jak vznikla fotka, kde se nachází v obležení sparťanů

Věřím, že Krmenčík se na jaře ve Slavii chytí, říká Uhrin

Výsledky 9. kola interligy házenkářek

Trpišovský chválil: Super fotbal, skvělý rozhodčí. Druhý poločas připomínal Anglii

Fantastická Slavia. V improvizované sestavě nastřílela Nice tři góly a má další výhru

Destrukce Sparty dokonána. Derby pražských „S“ ukořistila Slavia

Krmenčík po Belgii: Každý, kdo byl na hřišti, se na sebe může podívat do zrcadla!

Ustojí Rada pád na patnácté místo? Jde o klub, ne o mě, říká kouč

Krmenčík má belgický titul, Bruggy vyhrály nedokončenou ligu

Český rekord, který nemá obdoby. Lepší byla Slavia jen za Maddena či Bicana

Viktoria Plzeň v přípravném zápasu nastřílela jedenáct branek

Tři tisíce tři sta sedm. Sparta hledala trenéry i sama sebe, teď je zase mistrovská