Litvínov si díky třem trefám během druhé třetiny vyhrál v Plzni 4:3

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     07.11.2021 (19:48)     Sekcia sport

Plzeň - Hokejisté Litvínova zvítězili ve 23. kole extraligy na ledě Plzně 4:3 a připsali si třetí výhru z posledních čtyř utkání. Rozhodující náskok si Verva vytvořila třemi góly... celý článek

Olomouc díky povedené druhé třetině porazila Litvínov

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.10.2022 (20:30)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce zdolali v pátečním 13. kole extraligy doma poslední Litvínov 5:3 a vyhráli třetí z posledních čtyř zápasů. Uspěli díky podařené druhé třetině, v které otočili stav z 0:1 na 4:1. Verva prohrála pošesté za sebou.

Edmonton čtyřmi góly ze třetí třetiny otočil výsledek proti Rangers

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.11.2022 (21:57)     Sekcia sport

V úvodním duelu sobotního programu hokejové NHL Rangers nedotáhli do zdárného konce průběžné třígólové vedení nad Edmontonem. Kanadský celek díky čtyřem trefám ze třetí třetiny zvítězil v Madison Square Garden 4:3. Rozdílový gól vstřelil v 58. minutě Leon Draisaitl.

Plzeň vyhrála i díky dvěma gólům Bulíře a třem asistencím Čerešňáka

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.11.2021 (18:48)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně porazili ve 27. kole extraligy Kladno 4:1 a připsali si třetí výhru z posledních pěti utkání. Domácí si rozhodující náskok vypracovali dvěma góly během druhé třetiny. Dvěma brankami se blýskl útočník Michal Bulíř, zdatně mu sekundoval třemi asistencemi obránce Peter Čerešňák. Škoda se posunula na třetí místo. Hosté skórovali pouze jednou a vyšli naprázdno podruhé za sebou.

V Plzni letěl puk třikrát za sebou mimo led, Pardubice na to doplatily

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.11.2020 (13:09)     Sekcia sport

Ty momenty jen dokreslily rozpoložení, ve kterém se nyní nacházejí hokejisté Pardubic. Ve druhé třetině duelu v Plzni předvedli hráči málokdy vídaný kousek. V rozmezí pouhých 195 vteřin Paulovič, Zacharčuk a Nakládal vyhodili puk z vlastní třetiny do hlediště a museli na trestnou. Škoda díky tomu v přesilovce pět na tři navýšila skóre na 3:1.

Ve Zlíně ho trenér stáhl, Boleslavi dal dva góly. Nebral jsem si to osobně, tvrdí brněnský Holík

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.10.2021 (21:42)     Sekcia sport

Po dvou venkovních nezdarech před svými fandy zabrali. Brněnští hokejisté rozstříleli matnou Mladou Boleslav 6:1 i díky dvěma trefám a dvěma asistencím Petra Holíka, jehož kouč Kalous stáhl v předchozím extraligovém utkání ve Zlíně v průběhu druhé třetiny kvůli nevýraznému výkonu ze hry.

Sparta má první body, díky povedenému závěru a Přibylovi porazila Litvínov

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.09.2022 (18:34)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty porazili v utkání 2. kola extraligy Litvínov 3:0. Vítězný gól Pražanů při domácí premiéře v nové sezoně dal v polovině třetí třetiny během přesilové hry obránce Adam Polášek. Útočník Daniel Přibyl si připsal tři body za branku a dvě asistence. Své první čisté konto vychytal při druhém startu po návratu do nejvyšší domácí soutěže brankář Jakub Kovář.

Vaněček byl hvězdou utkání, Nosek s Hertlem jednou asistovali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.03.2021 (07:04)     Sekcia sport

Hokejisté Washingtonu díky 32 zákrokům českého brankáře Vitka Vaněčka a dvěma trefám ze třetí třetiny od kapitána Alexe Ovečkina porazili 2:1 Rangers. V dalších pátečních zápasech NHL se z Čechů díky jedné asistenci prosadili útočníci Tomáš Nosek z Vegas a Tomáš Hertl ze San Jose.

Fanoušci Bayernu protestovali proti Plzni: Jste bezohlední, taháte z nás peníze

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.10.2022 (10:31)     Sekcia sport

Fanoušci Bayernu Mnichov si mohli v Plzni přijít na své, vždyť jejich tým si ve čtvrtém kole Ligy mistrů díky třem gólům během úvodních 25. minut prakticky zajistil proti Viktorii výhru (4:2) a směřoval k jistotě postupu ze skupiny. Nicméně velká část fanoušků bavorského týmu i tak cítila v Doosan Areně vztek.

Bohemians - Ostrava 0:2, mizérie domácích trvá, zlomil je Kuzmanovič

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.02.2022 (17:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians stále tápou. Prohráli šestý z posledních sedmi ligových zápasů a po trapném výkonu, během kterého nevystřelili na bránu, se dál propadají tabulkou. Záchranářské starosti jim umocnil ostravský Baník, který ve 23. kole v Praze vyhrál 2:0 díky trefám Kuzmanoviče a Almásiho.

Jurečkův premiérový hattrick. Bylo skvělé slavit góly pod naším kotlem, září kanonýr Slovácka

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.04.2022 (19:50)     Sekcia sport

Ve druhé půli vtrhl na hřiště za stavu 1:0 pro Baník jako uragán a čistým hattrickem, který byl jeho prvním v nejvyšší soutěži, otočil výsledek. Díky třem trefám střídajícího Václava Jurečky, jenž se se sedmnácti góly posunul do čela pořadí nejlepších ligových kanonýrů, nakonec fotbalisté Slovácka zdolali ostravský tým 3:1 a definitivně si zajistili v tabulce čtvrté místo a účast v předkole Evropské konferenční ligy.

Na Slavii šance pálil, v Plzni dvakrát udeřil. Liberec po první venkovní výhře velebí Chorvata

Nezastavitelný Jágr zničil Litvínov! Kometa srazila mistra. Extraligu vede Mladá Boleslav

Forsbergova klička během hry? V první lize se i díky ní přepisovala historie

Třinec vyhrál derby s Vítkovicemi díky trefám obránců

Litvínov díky povedenému závěru první třetiny vyhrál ve Zlíně

Bitky, bitky, bitky, pak trojkový obrat Litvínova: Doma nedáme nikomu čichnout!

Mountfield vyhrál prestižní derby! Sparta doma padla, Třinec otočil duel v Plzni

OČIMA MISTRA: Od druhé třetiny to byl válec. A klobouk dolů před Červusem, je to pan hokejista

Čtyři body McDavida nestačily, těsnou výhru uhrál domácí Columbus

Plzeň vyhrála posedmé za sebou

Litvínov otočil zápas s Plzní

Kladno i bez Jágra v letním poháru vyhrálo nad Spartou, Kometa doma zhasla

Rytíři i bez Jágra v letním poháru vyhráli nad Spartou, Kometa doma zhasla

Třinec doma vyhrál i devátý zápas sezony

Plzeňský Schleiss slavil 400. utkání v extralize: A ještě takový gól!

Vítkovický Fridrich: První branka nás nerozhodila, víme, že doma jsme silní

Slavia už dýchá Plzni na záda, spasil ji střídající žolík! Slaví i Slovácko s rekordmanem Petrželou

Citizens se na výhru proti oslabenému soupeři nadřeli, Gerrardovi návrat na Anfield zhořkl