Karviná dál propadá. Sen o první výhře se rozplynul už do poločasu

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.12.2021 (17:29)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians 1905 vyhráli ve středeční dohrávce 13. kola první ligy nad Karvinou jasně 3:0. Klokanům se tak povedlo odčinit sobotní debakl 0:6 v Plzni. Karvinští jsou naopak dál jediným celkem nejvyšší soutěže, který v tomto ligovém ročníku ještě nevyhrál. Karviná je v tabulce s pěti body předposlední. celý článek

Albánský šikula Qose si hrál na Panenku a Karviná má tři body

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.10.2020 (08:39)     Sekcia sport

Karvinští fotbalisté rozhodli v šestém kole první ligy o výhře 2:0 v Brně během devíti minut druhého poločasu „Do druhé půle jsme šli s větrem v zádech a řekli si, že s tím něco uděláme,“ řekl karvinský trenér Juraj Jarábek.

FOTBAL ONLINE: Karviná na půdě Bohemians propadá, sen o první výhře se vzdaluje

Fotbalisté Bohemians 1905 a Karviné se ve středu utkají v dohrávce 13. kola první ligy. Zápas byl před měsícem odložen kvůli koronaviru v týmu Slezanů. Oba celky figurují v druhé polovině tabulky a chtějí zastavit výsledkové trápení. Pražané, kteří prohráli čtyři z posledních pěti kol, se pokusí odčinit sobotní debakl 0:6 v Plzni. Karvinští jako jediní v ligové sezoně stále čekají na vítězství a nejsou poslední jen díky lepšímu skóre. Utkání začíná v 18:00, sledovat ho můžete na Sport.cz online.

Olomouc - Karviná 2:0, góly v úvodech poločasů, hosté byli bez kouče

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.10.2021 (17:53)     Sekcia sport

Olomoučtí fotbalisté po čtyřech zápasech vyhráli. V 11. kole Fortuna ligy si poradili s poslední Karvinou 2:0. V úvodu se trefil Růsek, krátce po přestávce zvýšil z penalty Gonzáles. Karviná tak dál čeká na vítězství, v Olomouci byla bez trenéra.

Karviná - Plzeň 0:1, jediným střelcem Havel, domácí na podzim bez výhry

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.12.2021 (16:52)     Sekcia sport

Plzeňští fotbalisté počtvrté za sebou berou ze zápasu plný počet bodů. V 19. kole Fortuna ligy zvítězili na stadionu Karviné 1:0 brankou obránce Havla ze závěru poločasu. Plzeň přezimuje druhá, Karviná poslední.

Karviná opět na body nedosáhla, dvěma góly ji sestřelil Poznar

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.12.2021 (16:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Zlína zvítězili v 18. kole první ligy nad Karvinou 2:1 a v nejvyšší soutěži naplno bodovali po čtyřech zápasech. O výhře "Ševců" rozhodl dvěma brankami Tomáš Poznar na začátku obou poločasů. Za hosty srovnal ve 28. minutě na 1:1 Lukáš Bartošák, jeho spoluhráč Kristi Qose neproměnil na konci úvodního dějství pokutový kop. V závěru byl vyloučen karvinský Eduardo Santos.

Bohemians vezou z Karviné cenné vítězství

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.08.2024 (19:12)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians zvítězili v pátém kole první ligy v Karviné 2:1 a ve třetím venkovním utkání v této sezoně nejvyšší soutěže poprvé triumfovali, naplno bodovali po třech kolech. Do vedení poslal „Klokany“ už v 16. vteřině nejrychlejším gólem v tomto ročníku Jan Matoušek, v deváté minutě vyrovnal Filip Vecheta. O výhře Pražanů rozhodl ještě do poločasu Jusúf Hilál. Karviná, která má k dobru odložený zápas s Baníkem, prohrála i druhý domácí zápas v ligové sezoně.

Gól nás asi uklidnil až moc, zamýšlí se karvinský hrdina Bartošák

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.11.2020 (12:12)     Sekcia sport

Záložník Lukáš Bartošák dal první gól za MFK Karviná v nejvyšší domácí soutěži. A v sedmém kole první fotbalové ligy jím přispěl k výhře nad Bohemians 2:1.

Karviná si na dlouho oslabeném Baníku vylámala střelecké zuby

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.08.2024 (20:01)     Sekcia sport

Slezské derby nemělo vítěze. Slezské derby nemělo ani střelce branek. K vidění však byly červené karty, kterou po zásahu videa schytal před koncem prvního poločasu Erik Prekop z Baníku v samotném závěru domácí Jaroslav Svozil. Karviná však neobjevila klíč k otevření Markovičovy svatyně.

19. kolo první ligy: Plzeň je po podzimu druhá, Karviná bez výhry

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     18.12.2021 (19:23)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté Plzně zvítězili v 19. kole první ligy v Karviné 1:0 a přezimují na druhém místě tabulky. Poslední Karviná v nejvyšší soutěži nezvítězila už 20 utkání za sebou...

Házenkáři Lovosic uhájili po výhře nad Novým Veselím první místo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.11.2022 (20:59)     Sekcia sport

Házenkáři Lovosic porazili ve 12. kole extraligy Nové Veselí 31:21 a po jedenácté výhře v sezoně dál drží první místo v tabulce. O dva body zpět je vicemistr Plzeň, která ve šlágru kola přehrála v repríze květnového finále šampiony z Karviné 26:24. Talent tým vyhrál desáté utkání nového ročníku a navíc má zápas k dobru. Karviná po druhé porážce za sebou ztrácí na třetím místě na lídra pět bodů.

Karviná jako první z ligových týmů zahájila letní přípravu

Produktivita nás trápí, ví Řezník. Prolomí Plzeň střelecké sucho?

Karviná ztrácí, ale její boj o záchranu trvá. Musíme bojovat dál, zní z klubu

Pražská S dala po čtyřech gólech, první body mají Dukla a Karviná

Barážové boje startují. O první ligu se poperou jihočeští rivalové, Karviná hraje s Vyškovem

První cíl splněn. Karviná udržela kádr, hvězda odmítla nabídky ze zahraničí

Karviná nevyužila první šanci na návrat mezi elitu, béčku Slavie pomohl Olayinka