Hradec Kr. - Slovácko 2:2, červená, dvě penalty. Hosté urvali bod na konci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.12.2021 (17:01)     Sekcia sport

Přišli o vedení, pak ještě o vyloučeného obránce Reinberka, vzápětí i o nerozhodný stav, přesto získali fotbalisté Slovácka v 18. kole Fortuna ligy aspoň bod. V mladoboleslavském azylu Hradce Králové jim remízu 2:2 v závěru vystřelil svým druhým gólem Jurečka. Domácí dali obě branky po penaltách. celý článek

Slovácko uspělo v rozstřelu

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.02.2022 (17:11)     Sekcia sport

Čtvrtfinále fotbalového MOL Cupu: Olomouc - Slovácko 0:0 po prodloužení, penalty 2:4, hosté postupují.

Teplice - Slovácko 1:3, hosté zápas kontrolovali. Oslabení domácí jen snížili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.04.2023 (18:06)     Sekcia sport

Slovácko ožilo a po třech ztrátách v řadě zvítězilo ve 27. kole Fortuna ligy na hřišti oslabených Teplic 3:1. Úvodní branku obstaral Milan Petržela, druhý gól přidal Jan Kalabiška. Domácím se podařilo snížit z penalty zásluhou Matěje Hybše, ale hosté náskok navýšili díky trefě Filipa Vechety. Teplice hrály od 47. minuty v deseti kvůli vyloučení Tomáše Vondráška.

FOTBAL ONLINE: Sparta zvyšuje náskok! Hradec se červená, Slovácko vede

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.08.2022 (15:35)     Sekcia sport

Mistrovská Plzeň v sobotu těsně vyhrála, na řadě jsou další favorité. Fotbalová Fortuna liga má na programu čtyři nedělní zápasy 2. kola. Od 16:00 se hrají zápasy České Budějovice - Sparta, Slovácko - Hradec Králové a Mladá Boleslav - Jablonec. Slavia pak od 19:00 hostí Zlín. Přímé přenosy vysílá O2 TV Sport, všechna utkání můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Slovácko - Hradec, vytáhnou se hosté po Slavii i na druhé účastníka pohárů?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.08.2022 (15:21)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka se v pátek vrátili z pohárového duelu v Istanbulu a před čtvrteční domácí odvetou proti Fenerbahce je čeká ligový zápas. V druhém kole Fortuna ligy hostí Hradec Králové, utkání můžete od 16.00 sledovat v online reportáži.

Divočina ve Freiburgu, čtyři penalty a červená karta! Mohuč po třech porážkách remizovala

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.11.2022 (18:04)     Sekcia sport

Pořadnou divočinu přineslo nedělní bundesligové utkání Freiburgu s Unionem Berlín. Domácí tým vyhrál 4:1, k vidění pak byly hned čtyři penalty a červená karta navrch. Ve druhém nedělním duelu remizoval Frankfurt na hřišti Mohuče 1:1. Ta bodovala po třech porážkách.

Slovácko ani Baník gól vstřelit nedokázaly, Hradec vyhrál po osmi zápasech

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     12.03.2022 (16:56)     Sekcia sport

V úvodních zápasech 25. kola Fortuna:ligy remizovali Bohemians s Mladou Boleslaví 2:2 a Slovácko s Baníkem 0:0. Hradec porazil Zlín 2:1.

Liberec zlomil oslabené Slovácko v poslední minutě

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.05.2020 (17:55)     Sekcia sport

Slovácko jezdí od Ještědu frustrované. Hosté v Liberci ještě nikdy nevyhráli a tři body ze severu nevezou ani na osmnáctý pokus. Tým z Uherského Hradiště padl 1:3. Rozhodující branku hosté inkasovali v devadesáté minutě.

Zlín - Slovácko 1:2, oba rivalové kopali penalty, domácí díky ní vedli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.08.2020 (19:01)     Sekcia sport

Zlínští fotbalisté krátce po poločase šli do vedení z penalty, ale v regionální derby nebodovali. Hostující Slovácku v úvodu nového ročníku skóre otočilo, vítězný gól na 2:1 dal Daníček také z penalty.

Liberec zdolal Slovácko, které poprvé v lize prohrálo

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.08.2022 (17:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce v 5. ligovém kole nečekaně zvítězili na hřišti Slovácka 2:1 a připravili mu první porážku v této sezoně nejvyšší soutěže. Hosté rozhodli na přelomu poločasů. Nejprve ve 45. minutě otevřel skóre Theodor Gebre Selassie, vzápětí byl vyloučen domácí Vlastimil Daníček a pět minut po změně stran zvýšil v přesilovce Mick van Buren, který s pěti góly vede tabulku střelců. Za oslabené Slovácko snížil z penalty střídající Ondřej Mihálik.

Slovácko se naladilo vítězně na finále MOL Cupu

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.05.2022 (18:48)     Sekcia sport

Fotbalová liga - nadstavba, skupina o titul, 5. kolo: Slovácko - Hradec Králové 3:0.

Freiburg porazil Union Berlín 4:1, k vidění byly čtyři penalty a červená karta

Bohemians - Slovácko 0:1, červená karta i zásahy videa. Hosté náskok udrželi

Jablonec nedal dvě penalty, přesto Hradec v přesile porazil

Brno - Pardubice 0:2, hosté udrželi vedení. Exceloval Nita, chytil dvě penalty

Boleslav - Olomouc 2:1, penalta i červená na obou stranách, o výhře rozhodl John

ONLINE: Hradec hájí šestku, Slovácko hostí Liberec. Hraje se poslední kolo

Hradec Kr. - Č. Budějovice 2:2, červená na každé straně, bod domácím trefil Rada

Pokuty za pyrotechniku: Ostrava, Slovácko a Hradec zaplatí přes 100 tisíc

Baník - Slovácko 6:0, do Evropy kanonádou. Hosté dohrávali v devíti

Fotbalisté Slovácka zvítězili v Budějovicích, z penalty rozhodl Daníček

Slovácko - Olomouc 0:0, víc šancí měli domácí, hosté prodloužili sérii bez prohry

Klusáček o penaltách: Byly to školácké chyby, situace řešíme hekticky

ONLINE: Slovácko - Slavia, dva pohároví zástupci. Hosté sází na zkušenost

FOTBAL ONLINE: Šok pro mistra! Hradec v Plzni otáčí skóre. Klokani a Slovácko vedou

Liberec povedeným závěrem porazil oslabené Slovácko 3:1

Hradec vyhrál v Třinci

Slovácko - Olomouc 0:2, domácí nezvládli začátky poločasů. Hosté vedení uhlídali

Červenou viděli úspěšný střelec i kouč Svědík, přesto Slovácko obralo o body Hradec

Slovácko v oslabení! Nováček udeřil v nastavení

Hradec otočil na ledě Karlových Varů

Šok pro Slovácko! Nováček udeřil v nastavení

FOTBAL ONLINE: Sparta je při chuti, znovu se raduje. V Teplicích se červená

Slovácko - Příbram, dohrává se fotbalová liga, opustí hosté poslední místo?

Pardubice - Slovácko 0:0, hosté v případě vítězství přeskočí druhou Spartu

Po třinácti letech ve finále poháru. Slovácko zdolalo Hradec a vyzve Spartu

Pokud se budou kopat takové penalty, bude jich moc, posteskl si Mucha po remíze v Jablonci

Cenný skalp! Hradec Králové otočil ve Vítkovicích

FOTBAL ONLINE: Hradec udeřil proti oslabeným Budějovicím. Klokani také vedou, ožije Slovácko?

Svědíka čeká pauza, musí na operaci kolene. Chci klid, ne další angažmá, řekl

FOTBAL ONLINE: Slovácko padlo a Liberec je v čele ligy! Hradec vítězí. Slavia nastoupí proti rozjetému Brnu

FOTBAL ONLINE: Hradec jasně vyhrál v Budějovicích. Boleslav srovnala, Teplice zaskočily Slovácko

Jurečka zase odstřelil svoje Slovácko. Hraje se mi dobře, pískot jsem nevnímal

FOTBAL ONLINE: Hradec vyhrál v Budějovicích. Velký obrat, Boleslav si poprvé bere vedení, Slovácko srovnalo

Bohemians - Slovácko 0:1, bitva o Evropu pokračuje, Jurečka brzy skóruje