Střelce Sparty nabudila formule. Bušilo mi srdce už před zápasem, řekl Pulkrab

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.12.2021 (21:28)     Sekcia sport

Po zápase si vzal míč a schoval si ho. „Nechám si ho od kluků podepsat a vezmu domů,“ plánoval fotbalista Matěj Pulkrab. Sparťanský útočník dál v posledních týdnech ohromuje produktivitou, v neděli večer v ligovém utkání proti Bohemians (5:1) během sedmadvaceti minut nasázel tři góly. První ligový hattrick v kariéře. celý článek

Pulkrab se v kádru Sparty neprosadil, bude znovu hostovat v Bohemians

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.09.2020 (23:01)     Sekcia sport

Fotbalový útočník Matěj Pulkrab bude stejně jako na jaře hostovat ze Sparty v jiném pražském celku Bohemians. Klub z Ďolíčku o tom informoval na svém webu.

Nejlepší střelec Sparty, o tom jsem vždycky snil! Pulkrab o trnité cestě k pozici útočníka číslo jedna

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.01.2022 (08:13)     Sekcia sport

Byla to už obehraná písnička. Přípravu absolvoval útočník Matěj Pulkrab se Spartou, aby před startem podzimu nebo jara odešel na hostování. A tak pořád dokola. Teď vypadá, že nastal zlom. V závěru podzimní části nastřílel 24letý fotbalista sedm gólů, pro trenéra Pavla Vrbu se stal variantou na hrot číslo jedna.

Mladá Boleslav slaví výhru, chvíli před koncem ji trefil Pulkrab

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2023 (16:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi vyhráli v nedělním utkání 10. kola Fortuna ligy nad Bohemians 2:1. Vítězný gól středočeského týmu vstřelil pár minut před koncem Matěj Pulkrab.

Nebyl jsem vězeň Sparty, nejlepší nabídku mi dala Slavia, líčí Pulkrab. Německo je pro něj vysvobození

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.01.2023 (06:22)     Sekcia sport

Řešil dilema, které napjatě sledovali fanoušci obou nesmiřitelných rivalů. Pokud by odchovanec fotbalové Sparty opravdu po skončení smlouvy zamířil rovnou do Slavie, šlo by o další třaskavý přestup, který by se neobešel bez bouřlivých reakcí. Útočník Matěj Pulkrab však nakonec našel klid v Německu. „Pokud jde o Slavii, už záleželo jen na mně,“ říká pětadvacetiletý hráč druholigového Sandhausenu v rozhovoru během soustředění na Maltě.

Klokani si berou posilu ze Sparty, Pulkrab se vrací do Ďolíčku

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.09.2020 (22:20)     Sekcia sport

Klokanům odvedl dobré služby, proto o něj dál stáli. Útočník Matěj Pulkrab odchází na druhé hostování do Bohemians Praha 1905. Fotbalová Sparta přitom bude mít možnost si ho po podzimní části sezony stáhnout. V Ďolíčku už úspěšně působil v jarní části minulého ročníku.

Sparta splnila roli favorita, žolík Pulkrab opět udeřil

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2021 (16:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Sparty vyhráli v sobotním utkání 17. kola na půdě Karviné 2:1. Letenským pomohl do vedení chybou gólman domácích Bolek, kterou využil střídající žolík Pulkrab. Pražané pak pojistili náskok, Karviná však zápas zdramatizovala. Nakonec těsně padla a klesla na poslední místo tabulky.

Pulkrab dvěma góly korunoval vítězství Sparty nad Teplicemi, Letenští jsou třetí

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.11.2021 (20:14)     Sekcia sport

Fotbalisté Sparty zvítězili ve 14. kole první ligy nad Teplicemi 4:2.

Verstappen ho nabudil. Pulkrab hattrickem sestřelil bývalé spoluhráče

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.12.2021 (21:22)     Sekcia sport

Přenesli si elán ze čtvrteční pohárové výhry nad Bröndby a na Letné opět nezaváhali. Fotbalisté Sparty porazili v pražském derby Bohemians 1905 5:1 a zůstávají na třetí příčce pět bodů za vedoucí Slavií a dva za Plzní. Čistý hattrick během 27 minut v prvním poločase vystřihl Matěj Pulkrab, který ještě na jaře podruhé hostoval právě v týmu soupeře.

Gólman Rangers ho famózně vychytal. Dodnes nechápu jak, líčí Pulkrab

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.11.2023 (15:45)     Sekcia sport

Střídal až na poslední minuty, přesto měl na hlavě možná postupový gól do jarní části Evropské ligy. Jenže tehdejší útočník Sparty Matěj Pulkrab na podzim roku 2021 na půdě Rangers nedal. „Pokud bychom dali gól, měli jsme ještě šanci pokračovat,“ uvědomuje si po letech muž, jenž aktuálně hájí barvy Mladé Boleslavi.

Sparta přestřílela Teplice a je třetí

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.11.2021 (19:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Sparty zvítězili ve 14. kole první ligy nad Teplicemi 4:2. Pražany poslal ve 30. minutě do vedení Ladislav Krejčí mladší, který pak neproměnil penaltu. Ve 39. minutě přidal druhý gól Dávid Hancko, vzápětí na druhé straně odpověděl Matías Succar. V 77. minutě zvýšil Matěj Pulkrab, chvíli nato snížil z penalty další střídající hráč Jakub Mareš, ale poslední slovo měl opět Pulkrab.

Další ztráta už by byla kritická, ví Pulkrab. V transu zachránil Spartě oslavu

V Kodani zadrželi kvůli rvačce před zápasem 39 fanoušků Sparty

Pulkrab? Kdybych chtěl hráče udržet, vyvíjel bych tlak na vedení, aby zůstal, tvrdí kouč

Pulkrab ve Spartě skončí

Pulkrab hattrickem sestřelil Klokany, ti si v kapse odnesli hned pět branek

Liberec - Bohemians 1:1, teprve druhý bod z venku, trefil ho Pulkrab

Pulkrab do Slavie? Ve hře je jiný klub

Srdce bušilo, ve tmě koukal do stropu a usmíval se. Tohle bych přál každému, zářil Omarov

Útočník Pulkrab posílil druholigový německý Sandhausen

Šéf LFA Svoboda volá po úpravě řádů. Na podzim plánuje testování hráčů před každým zápasem

Formule 1 se bude zase projíždět Prahou. V hlavní roli mistrovský vůz Vettela

Šéf ligy chce na podzim testy před každým zápasem. A jak na to, aby jeden hráč neparalyzoval celou soutěž?

Sparta letí peklu vstříc bez opory i fanoušků

Sparta před zápasem s AC řeší trable s obranou, Kotal má k dispozici jediného stopera

Coman absolvoval menší operaci srdce a nepomůže Bayernu dva týdny

Pulkrab bude volný pro Slavii. Nehodlá u nás pokračovat, potvrdila Sparta

Bez střelce? Ne, Olomoucko si gratuluje k Bezbradicovi a oživilo Feštra

Gólové obejmutí od sportovního ředitele i zkažená atmosféra zápasu chováním fanoušků

Fotbalisté pražské Sparty budou hrát s Mladou Boleslaví o návrat do čela tabulky