Slavia v generálce na ligu zářila, Baníku nastřílela v první půli čtyři góly

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     30.01.2022 (16:20)     Sekcia sport

Po změně stran ostravský tým hru opticky trochu vyrovnal a dvěma trefami alespoň snížil. celý článek

Plavšič na beku, zlepšení Madsena. Co ještě ukázala generálka Slavie

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.01.2022 (19:59)     Sekcia sport

Všichni soupeři přípravná utkání z různých důvodů zrušili, nerozehranost na fotbalistech Slavie při generálce ale nebyla takřka znát. Baníku Ostrava během prvního poločasu v generálce na ligu nasázeli čtyři góly. Činil se zejména Srdjan Plavšič, který ze své nové pozice krajního obránce jeden vstřelil a dva připravil. Co ještě zápas ukázal?

Plzeň v generálce na ligu zazářila, Dynamu nasázela čtyři góly

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     20.05.2020 (18:16)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně v generálce na obnovený start prvoligové sezony zvítězili na stadionu nováčka nejvyšší soutěže Českých Budějovicích vysoko 4:1.

Neapol nastřílela v italské lize šest gólů

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.01.2021 (14:25)     Sekcia sport

Fotbalisté Neapole deklasovali v 18. kole italské ligy Fiorentinu 6:0. O výhře rozhodli čtyřmi góly v první půli, dvakrát se trefil Lorenzo Insigne.

Slavia po půli nebohé klokany úplně zdemolovala

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.09.2021 (20:53)     Sekcia sport

Desetiminutovou smrští a třemi rychlými góly po změně stran otočila Slavia průběh i skóre vršovického derby, v němž po prvním poločase prohrávala. Po vyrovnávací brance Stanciua z pokutového kopu, který potvrdil VAR, v utkání 8. kola nejvyšší domácí fotbalové soutěže nebohé domácí klokany úplně zdemolovala. Nastřílela jim pět gólů, takže v lize už neprohrála 53 zápasů v řadě.

Drtivé vítězství. Neapol nastřílela Fiorentině šest gólů a posunula se na třetí místo

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     17.01.2021 (15:30)     Sekcia sport

České Budějovice - Jablonec 0:2, oba góly vítězů dal pohotový Doležal v první půli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.04.2021 (15:50)     Sekcia sport

Jablonečtí fotbalisté pokračují v parádních výsledcích, v 29. kole první ligy vyhráli v Českých Budějovicích 2:0 a uhájili druhou příčku tabulky. Oba góly dal útočník Doležal už v první půli.

Trpišovský o půli řádil. Slavia po emotivním proslovu nasázela parádní góly

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.08.2020 (14:15)     Sekcia sport

Druhý přípravný duel na soustředění v Rakousku nebyl žádným přáteláčkem. Sešívaní po nevydařeném poločase s maďarským Fehérvárem prohrávali 0:1. Trenér fotbalistů pražské Slavie měl proto o půli emotivní proslov. „Mám pro hráče pochopení. Mají těžké nohy a výborný soupeř hraje už za týden ostrý zápas. My se ale nesmíme vymlouvat a musíme se s únavou poprat trochu jinak než v první půli,“ poukazuje Jindřich Trpišovský. Jeho řádění přineslo efekt, tři krásné góly po přestávce a výhru 3:1...

Slavia nasázela v generálce čtyři góly, hrál i Zima

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.02.2024 (17:21)     Sekcia sport

Prvních dvacet minut působili bezkrevně a bohorovně, pak fotbalisté Slavie v generálce na jarní část sezony dominovali a poslední tým slovenské ligy Zlaté Moravce – Vráble porazili 4:1. Více než šesti tisícovkám diváků na tribunách se poprvé představil na hřišti i stoper a navrátilec z Itálie David Zima, jenž přišel na nový trávník po hromadném prostřídání po necelé hodině hry.

Jednoznačné derby! Slavia smetla Spartu už v první půli. Boleslavi a Slovácku se zdařil obrat

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.10.2022 (14:13)     Sekcia sport

Nebývale jasná záležitost! Slavia rozdrtila Spartu v tradičním derby jednoznačně 4:0 a na druhé pozici tabulky fotbalové Fortuna ligy ztrácí čtyři body na vedoucí Plzeň, pět bodů má k dobru na letenské rivaly. Plzeň v sobotu nezaváhala proti Baníku. V dalších dnešních zápasech 13. kola České Budějovice prohrály s Hradcem Králové 0:3, Mladá Boleslav zdolala 4:3 Bohemians a Slovácko 2:1 Teplice.

Bylo to trochu osobní, čtyři góly mě štvou, zmínil gólman Baníku po porážce na Spartě

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.04.2024 (11:14)     Sekcia sport

Musel se ohánět. Na Spartě dostal čtyři góly, ale minimálně stejný počet skvělých zákroků ještě předvedl. Fotbalový brankář Jakub Markovič odchytal za Baník Ostrava první ligový zápas, mezi tyče ho postrčila nemoc jedničky Jiřího Letáčka. Určitě nepropadl. „Cítil jsem se dobře, ale čtyři inkasované góly mě štvou,“ zmínil Markovič.

Každý se dá porazit, i Slavia, věří budějovický útočník Zajíc

Pět střel, čtyři góly. Člověk si v brance připadá jako trouba, naříká brněnský Berkovec

Sparta - Brno 6:1, všechny góly padly za první půli, čtyři dal Hložek

Liberec podlehl v generálce na ligu druholigovému Regensburgu

Fantastická Slavia. V improvizované sestavě nastřílela Nice tři góly a má další výhru

Juliska ožila, ale pohárové derby patřilo Slavii. Je to motivace, řekl Radův asistent

Vrba oslavil třístý ligový zápas první výhrou s Baníkem. Je to velká úleva, přiznal

Slovácko - Bohemians 5:2, po vyrovnané půli se utrhl Havlík, dal čtyři góly

Slavia v generálce remizovala s Dynamem Drážďany. Přípravný zápas měl skvělou atmosféru

Další venkovní test Baníku. Slavia doma dominuje, upozorňuje Frydrych

Vyprodaný Eden viděl v derby výhru sešívaných. Spartu srazily góly Lingra a Schranze

Krásné góly, dva obraty i úlet Tanka. Výhru Slavie zajistil Bořil

Slavia zaváhala v Olomouci a na první Plzeň ztrácí čtyři body

Plavšič řádil v generálce proti Baníku a do ligy půjde jako bek. Bořil je po operaci

Slavia má první výhru, Jurásek vstřelil dva góly

Příjemná rozcvička. Tepličtí nastříleli čtyři góly za první půli

Gólman Dostál začaroval ostravské Afričany, Zlínu ale body nevykouzlil

Slavia na první místo neměla nárok, od Leverkusenu dostala čtyři góly

Klokani řádili, Liberec podlehl v generálce na ligu Regensburgu, Hubník zachránil remízu

Zbrojovka Brno po povedené první půli doma nakonec selhala

Slavia jde do čela. Pardubicím za poločas nastřílela pět branek, dvě dal Krmenčík

Slavia - Slovácko 4:0, Olayinkovu rozlučku zastínil Jurečka, zase dal čtyři góly

Týden do derby a Slavia má klid. Trpišovský o bídě v druhé půli i Kačarabovi

Experti před velkou ligovou sobotou: Slavii a Plzeň čeká test. Na Baníku budou favoritem sparťané, ale...

PLZEŇÁK: Teď už jen postoupit v Evropě, pro oddílovou kasu je postup zásadní

Slavia s Legií na úvod 4. předkola EL dvakrát dotahovala a uhrála remízu 2:2