Schultingová přidala další zlato ve štafetě, pětistovku ovládl Shaoang Liu

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.02.2022 (13:30)     Sekcia sport

Nizozemská rychlobruslařka na krátké dráze Suzanne Schultingová vybojovala jako finišmanka štafety na 3000 metrů druhou zlatou olympijskou medaili na hrách v Pekingu. Týmový závod s ní ovládly Selma Poutsmaová, Xandra Velzeboerová a Yara van Kerkhofová. Na nejkratší mužské trati 500 metrů byl nejrychlejší Shaoang Liu z Maďarska, který zlato přidal ke dvěma bronzům. celý článek

Shaoang Liu vyjel zlato pro Maďarsko, Schultingová uspěla i se štafetou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.02.2022 (14:06)     Sekcia sport

Nejkratší mužské trati v rychlobruslení na krátké dráze - 500 metrech - v olympijském Pekingu vládl Shaoang Liu z Maďarska. Zlato přidal ke dvěma bronzům.

Nizozemská shorttrackařka Schultingová obhájila zlato na 1000 m

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.02.2022 (13:54)     Sekcia sport

Závod rychlobruslařek na krátké dráze na 1000 metrů na olympijských hrách v Pekingu vyhrála Nizozemka Suzanne Schultingová a obhájila zlato z Pchjongčchangu. Čtyřiadvacetiletá favoritka ve finále těsně uhájila náskok před mohutně finišující Korejkou Čche Min-čong. Třetí dojela Belgičanka Hanne Desmetová.

Nizozemka Suzanne Schultingová zvítězila v rychlobruslení na 1 km

Závod rychlobruslařek na krátké dráze na 1000 metrů vyhrála v Pekingu Nizozemka Suzanne Schultingová a obhájila olympijské zlato z Pchjongčchangu.

Jednička zůstala jedničkou. Schultingová na kilometru vládla start-cíl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.02.2022 (14:28)     Sekcia sport

Závod rychlobruslařek na krátké dráze na 1000 metrů v olympijském Pekingu vyhrála Nizozemka Suzanne Schultingová, obhájila zlato z Pchjongčchangu. Čtyřiadvacetiletá favoritka ve finále těsně uhájila náskok před mohutně finišující Korejkou Čche Min-čong. Třetí dojela Belgičanka Hanne Desmetová.

Kanoista Fuksa je podvanácté mistrem Evropy, v Krakově ovládl pětistovku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.06.2023 (13:24)     Sekcia sport

Kanoista Martin Fuksa je podvanácté mistrem Evropy. Na Evropských hrách v Krakově dnes získal zlato na neolympijské pětistovce, kterou na kontinentálním šampionátu ovládl už podeváté. Česká výprava má v Polsku na kontě čtyři medaile, z toho dvě zlaté.

První výhra sezony. Kajakář Dostál ovládl pětistovku na SP v Poznani

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.05.2023 (11:55)     Sekcia sport

Kajakář Josef Dostál vyhrál pětistovku na Světovém poháru v Poznani. Úřadující mistr světa porazil o 32 setin sekundy Portugalce Fernanda Pimentu a navázal na sobotní triumf kanoisty Martina Fuksy na kilometru.

Norské lyžařky obhájily na MS zlato ve štafetě, Češky byly deváté

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.03.2023 (13:38)     Sekcia sport

Norské běžkyně na lyžích obhájily na mistrovství světa zlato ve štafetě na 4x5 km, v Planici vyhrály před Německem a Švédskem. České kvarteto Adéla Nováková, Kateřina Razýmová, Kateřina Janatová a Barbora Havlíčková obsadilo deváté místo.

Dostál má páté světové zlato, v Halifaxu vyhrál kajakářskou pětistovku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.08.2022 (17:13)     Sekcia sport

Kajakář Josef Dostál je opět mistrem světa na 500 metrů. Finále na šampionátu rychlostních kanoistů v kanadském Halifaxu ovládl s velkou převahou a má pátý světový titul, z této neolympijské trati třetí po letech 2017 a 2018.

Olympijským šampionem v shorttracku na trati 500 m se stal Shaoang Liu z Maďarska

Olympijským šampionem v shorttracku na trati 500 m se stal Shaoang Liu z Maďarska, závod ženských štafet na 3000 m vyhrály Nizozemky s Schultingovou.

Češi byli na MS v orientačním běhu pátí ve štafetě, zlato slaví Švédi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.07.2021 (20:58)     Sekcia sport

Český tým byl na domácím mistrovství světa v orientačním běhu v Doksech na Českolipsku pátý ve smíšené štafetě. Zvítězili favorizovaní Švédové, druhé skončilo po skvělém finiši Norsko a třetí Švýcarsko, které do třetího úseku drželo druhou pozici.

Paráda! Češi mají další mistryni Evropy! Hilgertová přidala bronz

Seemanová má druhé zlato, Gracík splnil olympijský limit

Kanoista Fuksa na MČR ovládl jasně i pětistovku a má 55. titul

Fantastická Eckhoffová si připsala na MS páté zlato, Češky dojely desáté. Štafeta mužů paběrkovala

Nevídaná Fuksova nadvláda! Pořádný rachot, namalované nehty a plná sušárna medailí

Röiselandová přidala třetí zlato. Davidová se přes chybu na každé položce zlepšila o třináct míst

Akrobatický lyžař Švancer má druhé zlato z juniorského MS. Ovládl i Big Air

První zlato z paralympiády. Nervydrásající finále lukostřelby ovládl Drahonínský

Čeští bikeři dojeli ve štafetě na MS dvanáctí, zlato obhájili Švýcaři

Česko má z ME další zlato! Kanoista Fuksa je podvanácté mistrem Evropy

Česko má z Evropských her další zlato! Kanoista Fuksa je podvanácté mistrem Evropy

Fotbalová ikona děkuje koni. Vyskákal Müllerovi zlato na olympiádě

Biatlonista Hák získal na mládežnické olympiádě zlato, lyžař Tuž stříbro

Novotná a Kuf zakončili MS v moderním pětiboji devátým místem ve smíšené štafetě

ŽIVĚ: Fantastická Eckhoffová si připsala na MS páté zlato, Češky dojely desáté. Štafetu běží muži

Fin Niskanen si na klasické patnáctce doběhl pro třetí olympijské zlato

Naděje českých biatlonistů pohřbil Karlík. Smíšenou štafetu ovládli Norové

Atleti přidali na olympiádě mládeže další zlato a stříbro

Plavec Paltrinieri získal na MS druhé zlato, Zach byl na desítce patnáctý

Česká smíšená štafeta byla od medaile daleko, zlatou berou Norové

Běh na 5000 m vyhrála Chebetová z Keni, diskařka Allmanová má druhé zlato z OH

Sprint ovládl Lavreysen, Britky vyhrály madison a Kennyová má už páté zlato z OH

Švancer má další juniorský titul,Strnadová vládla snowboardcrossu

Češi získali během jednoho dne kompletní medailovou sbírku, zlato bral Peška v bocci