Když se zápas lámal, rozhodli jsme, těšilo vítkovického kouče Holaně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.02.2022 (09:08)     Sekcia sport

Šestou porážku v řadě uštědřili hokejisté týmu Vítkovice Ridera soupeři z Mladé Boleslavi. Na výhru 3:0 se ale nadřeli – první gól dali jedenáct minut před koncem základní hrací doby, poslední přidali 28 vteřin před závěrečnou sirénou. celý článek

Každou třetinu jsme se zlepšovali, těšilo po výhře kouče Jalonena

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     14.04.2023 (03:58)     Sekcia sport

Kassel - Trenér Kari Jalonen po vítězství v utkání Euro Hockey Challenge na ledě Německa 6:2 ocenil výkon českého týmu. Těšilo ho především to, že měl v průběhu utkání vzestupnou...

Měli jsme buldočí povahu, těšilo kouče Motáka po olomouckém zmrtvýchvstání

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.10.2021 (11:15)     Sekcia sport

Na tenhle zápas hráči ani fanoušci hokejové Olomouce jen tak nezapomenou. Kohouti ještě pět minut před závěrečnou sirénou prohrávali doma se Spartou O:3.

Takhle se vrátit do zápasu umějí silné mančafty, chválí Marosz Vítkovice

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.11.2020 (07:59)     Sekcia sport

V prodloužení ujel Rostislav Marosz a zasunul puk k levé tyči. Hokejisté Vítkovic tak porazili Spartu Praha 5:4 v prodloužení. „Už když jsem jel, tak jsem věděl, co udělám. Naštěstí to tam spadlo,“ těšilo vítkovického útočníka Marosze.

Augusta nůž na krku necítil. Pořád jsme křehcí, ale tenhle výkon nás může zvednout, těšilo ho

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.10.2021 (21:37)     Sekcia sport

Pozici hlavního kouče jako ohroženou nevnímal, ale po nedělní výhře 3:0 nad Litvínovem si kouč Bílých Tygrů Patrik Augusta přesto pořádně oddechnul. Liberec vyhrál z posledních dvanácti zápasů teprve podruhé a zastavil setrvalý pád tabulkou. „Bylo to odpracované utkání. Od první do poslední minuty, od každého hráče, který byl na ledě. Doufejme, že je to takový první krok," těšilo libereckého trenéra.

Shazovali nás, byli namistrovaní, vítězství je krásná odměna, těšilo kouče Liberce

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     23.10.2020 (07:35)     Sekcia sport

"Bereme to, že to bylo šťastné vítězství. Ale šli jsme si za tím, jdeme si za tím celou dobu a teď se nám to vrátilo," pochvaloval si Pavel Hoftych.

Spokojenost v Jičíně: házenkáři Ronalu ovládli domácí Zepos Cup

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.08.2021 (10:53)     Sekcia sport

Tradičně ve druhé polovině srpna se v Jičíně odehrál mezinárodní házenkářský turnaj Zepos Cup. Východočeši musí být před novou extraligovou sezonou přípravnými duely potěšeni, když na domácí palubovce silně obsazené klání dokázali opanovat. „Jsem spokojen, turnaj hodnotím pozitivně, hráli jsme dobrou házenou a myslím, že jsme se dobře připravili na novou sezonu,“ těšilo jičínského kouče Petra Mašáta.

Každý zápas musíme brát jako play off, burcuje budějovický trenér Fousek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.01.2023 (16:03)     Sekcia sport

Extraligoví hokejisté českobudějovického Motoru zastavili sérii tří proher v řadě, když padli se silnými Pardubicemi, Spartou a Vítkovicemi. V Liberci následně zvítězili 3:2 v prodloužení. „Povedl se nám vstup do utkání, což nebylo v předchozích kláních pravidlem. Pak jsme sice polevili a inkasovali dva góly, ale nesesypali jsme se z toho. Kluci plnili to, co jsme si řekli před zápasem, a dovedli nás k výhře. Nechali na ledě všechno,“ těšilo Romana Fouska, jednoho z asistentů trenéra Davida Čermáka.

Body chybí víc než emoce. Bídné výsledky a chování kouče Pešána plodí otázky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.05.2021 (15:00)     Sekcia sport

Po internetu se šíří snímek složený ze čtyř totožných portrétů Filipa Pešána, pod každým z nich stojí jeden popisek. FP, když dáme gól. FP, když dostaneme gól. FP, když vyhrajeme zápas. FP, když prohrajeme zápas.

Štěstí mi přálo, těšilo vítkovického útočníka Bondru po výhře nad Kometou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.02.2022 (11:43)     Sekcia sport

Jeden gól dali, na další přihráli. Slovenský útočník ve vítkovických službách Radovan Bondra spolu s Petrem Fridrichem a Rostislavem Maroszem pomohli Vítkovicím rovným dílem k výhře 4:2 nad Kometou Brno.

Spokojenost. Splnili jsme roli favorita i přispěli do koeficientu, těšilo Koubka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.08.2023 (22:39)     Sekcia sport

Před dvěma týdny v Kosovu se nervoval do poslední sekundy, ve čtvrtek na Maltě si trenér plzeňských fotbalistů Miroslav Koubek mohl pohárový zápas prožít v klidu. „Byli jsme favoritem a tuto roli jsme potvrdili. Navíc jsme přispěli do klubového i českého koeficientu, takže můžeme být spokojeni,“ prohlásil po výhře 2:0 nad tamním klubem Gzira United.

Přepnul do angličtiny a zařídil vítězný gól. Sedmý duel už nechceme, říká Fridrich

Asi bylo chybou, že jsme některé hráče hodili do vody, přiznal Šilhavý po prohře s Němci

Siniaková o laufu Krejčíkové: Zaslouží si to. Čtyřhru chceme vyhrát

Chelsea se odlepila ze dna a stoupá. Hráli jsme fantasticky, těšilo kouče

Poločas jsme přežili, netají Kuchta. Rozhodli jsme z nacvičené standardky, těší ho

Plzeňský brankář Pavlát: Čekali jsme zápas o jednom gólů, což se potvrdilo

Pánem kraje je opět Zlín. Konečně jsme ukázali naši sílu, těšilo kouče

Fotbal plakal, úroveň žádná. Ale ukázali jsme odolnou tvář, těšilo kouče Slavie

K postupu Maroku gratuluje i Musk. Vrátili jsme Afriku na mapu, těšilo kouče

Vypadli jsme z tempa, nebylo to ono, mrzela vítkovického Deje porážka

Vítkovice vzdaly hold mistrům výhrou nad Brnem. Krásné tři body ve výjimečný den, těšilo Holaně

Nového kouče Vítkovic trápí zdraví hráčů. Každý den čekáme, kdo přijde na trénink, povzdychl si Trnka

Varující slova kouče osmnáctky po vyřazení: Neměli jsme na to hlavně kondičně

Lvíčata v deseti vybojovala remízu se silnou Belgií. I v oslabení jsme chtěli vyhrát, těšilo trenéra

Přiblížili jsme se tomu, co chceme hrát, těšilo hradeckého asistenta po výhře

Domácí sérii Vítkovic ukončil až Třinec. Štěstí nám nepřálo, mrzelo kouče Holaně

Chtěli jsme tu pohádku dovyprávět až do konce. Nepovedlo se to, mrzí Holaně

Nabudil celé mužstvo. Zápas jsme dokázali rychle vyřídit, těšilo Pastrňáka

Talent míří do finále poháru. Teď se ale musíme soustředit na ligu, říká Tonar

Real zachránil remízu v závěru a má jisté osmifinále. Bojovali jsme za všechny Ukrajince, hlásal kouč soupeře

Debut Alvira a hned dal gól. Hráli jsme velmi dobře, těšilo budějovického kouče

Chrudim mezi futsalovou elitou. Splnili jsme jeden z cílů sezony, těšilo kouče

Máme charakter, těšilo kouče reprezentace. Dobře ale ví, že kvalifikace bude těžší

Opavští si zvykali na rychlost, kouče potěšily výkony mladých fotbalistů

Hrdý Koubek: Nechci pronášet velikášské řeči, ale Fiorentina si v italské lize vytváří víc šancí!

Odehráli jsme nejlepší zápas sezony, těšilo brankáře Dynama Kantora

První výhra Bílka! Navázali jsme na Slavii, těšilo kouče Plzně po kanonádě s Baníkem

Mourinho poděkoval Trpišovskému. Podle kouče AS hrála Slavia ve druhé půli dobře

Nedohráli jsme jednu situaci, litoval po derby asistent kouče Bohemians

Jsme parta a hráli jsme jako tým, těšilo jihlavského střelce Šika

Zdražování plynu, není AdBlue a VAR v Evropě. Kam se svět řítí? perlil Rada

Jsem hrdý, jak jsme se po Češích oklepali, těšilo hvězdného Hedmana. Zlato přeje Palátovi s Ruttou

Füllkrug si říká o místo v základu Německa. Potvrdil, jak je pro nás důležitý, chválil ho trenér

Dobře jsme bránili, rozbíhali jsme se ale postupně, hodnotí Trpišovský výhru Slavie v Karviné