Středočeši zachránili bod, přestože o dva góly prohrávali

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.02.2022 (16:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali doma ve 22. kole první ligy s Libercem 3:3, přestože prohrávali o dvě branky. Domácí vedli po gólu Ewertona, jenže mezi 24. až 29. minutou otočili skóre Jan Matoušek a Imad Rondič. Po změně stran zvýšil opět Matoušek, za Středočechy snížil střídající Michal Hlavatý a ve druhé minutě nastavení zařídil dělbu bodů Brazilec Ewerton. celý článek

Teplice - Příbram 2:2, konec Ljevakoviče, domácí pro něj zachránili aspoň bod

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.05.2021 (19:09)     Sekcia sport

Tepličtí fotbalisté při rozlučce s kapitánem Admirem Ljevakovičem zachránili remízu 2:2. V domácím utkání se sestupující Příbramí Severočeši o dva góly prohrávali, ale v závěru díky trefám Marečka s Marešem alespoň srovnali.

Camara zařídil dvěma góly výhru Pardubic, Vary prohrály osmý z deseti zápasů

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     21.01.2021 (21:21)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic vyhráli v předehrávce 38. kola extraligy v Karlových Varech 4:3, přestože prohrávali už 1:3. Východočeši si připsali páté vítězství za sebou a dvěma góly včetně rozhodujícího se o to postaral kanadský útočník Anthony Camara. Energie utrpěla osmou porážku z posledních deseti duelů.

Hokejisty Vsetína čeká už jenom domácí generálka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.09.2020 (15:54)     Sekcia sport

Týden před startem sezony srovnali hokejisté Robe Vsetín svoji bilanci v přípravných zápasech na tři vítězství a tři porážky. Přestože doma s Prostějovem prohrávali 2:3, dvěma góly v závěrečných pěti minutách skóre obrátili.

Boston otočil zápas s Detroitem, Nosek asistoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.03.2023 (21:45)     Sekcia sport

Hokejisté Bostonu porazili v sobotním utkání NHL Detroit 3:2, přestože po první třetině o dva góly prohrávali. Asistenci na vítěznou trefu Hathawaye z 54. minuty si připsal Tomáš Nosek. Bruins slaví jubilejní 50. výhru v sezoně.

Vstup do zápasu byla katastrofa, soptí Jarolím. Vzadu jsme byli děraví jak cedník

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.12.2021 (21:29)     Sekcia sport

Ale, ale pánové, takhle se o posun do skupiny o titul nebojuje! Fotbalisté Mladé Boleslavi v 17. ligovém kole první ligy doma překvapivě podlehli Pardubicím 2:3. Už po osmnácti minutách prohrávali o tři góly a zápas nezachránili. Středočeši tak nebodovali po dvou vítězstvích a nevyužili šanci poskočit do elitní šestky. Zůstali na sedmém místě a v příštím kole nastoupí na hřišti vedoucí Slavie.

Olomouc - Slavia 2:3, hosté brzy prohrávali o dvě branky, k obratu zavelel Jurečka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.05.2023 (21:07)     Sekcia sport

Po pěti minutách prohrávali 0:2, přesto slávističtí fotbalisté vyhráli. V předposledním dějství nadstavbové části Fortuna ligy otočili skóre v Olomouci na 3:2, ale i tak skončí druzí. Dva góly dal Jurečka, vítězný si připsal střídající Lingr.

Mladá Boleslav vyhrála v Třinci a vyrovnala stav semifinále

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.04.2021 (19:25)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi zvítězili v Třinci ve druhém semifinálovém utkání 3:1 a vyrovnali stav série na 1:1. Hosté sice od poloviny úvodní třetiny prohrávali po výstavní trefě Jacka Rodewalda, ale třemi góly v rozmezí 15. až 33. minuty zápas otočili. O obrat se zasloužili svými premiérovými trefami v play off Jakub Strnad, Maris Bičevskis a David Bernad. Středočeši vyhráli semifinálový zápas v extraligovém play off poprvé v historii klubu.

Mönchengladbach prohrával v 90. minutě o dva góly, remízu vydřel v nastavení

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     15.12.2020 (21:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Mönchengladbachu remizovali ve 12. kole německé ligy ve Frankfurtu 3:3, i když ještě v 90. minutě prohrávali o dva góly.

Liberec - Teplice 3:3, hosté vedli i prohrávali, přestřelku dokončili v deseti

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.09.2023 (17:21)     Sekcia sport

V utkání devátého ligového kola rychle vedli o dva góly. A přece fotbalisté Teplic v poločase v Liberci prohrávali. Bláznivou přestřelku na severu Čech dovedli k remíze 3:3 díky penaltě, v závěru navíc přišli o vyloučeného Hronka.

Zase prohrávali, ale otočili. Třinečtí hokejisté dál drží bodovou sérii

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.11.2023 (14:16)     Sekcia sport

Hokejoví Oceláři Třinec ve čtvrtém extraligovém utkání za sebou prohrávali, byť tentokrát jen 0:1. A od druhé třetiny, kdy dvěma góly během 53 vteřin stav otočili, zabrali. V nedělním 22. kole extraligy porazili Karlovy Vary 3:1 a počtrnácté za sebou v domácí soutěži bodovali.

Hokejisté Litvínova po obratu proti Hradci dosáhli na první výhru v sezoně

Severočeši stáhli dvoubrankové manko a remizovali

Neskutečný závěr! Mönchengladbach prohrával v 90. minutě o dva góly, přesto má bod

Místo operace góly. Považanec zachránil trápícímu se Jablonci aspoň bod

Boston vytvořil nový rekord NHL

Hokejová osmnáctka na úvod MS porazila Německo, zářili Kulich a Šalé

Za druhý poločas bychom si bod zasloužili, říká Vrba. Fillův zkrat nechápe

Jovetič zařídil dvěma góly remízu Herthy ve Stuttgartu

Fanoušci, kde jste byli? kroutí hlavou Coufal. Atmosféru v Plzni zachránili Ukrajinci

Vzepětí bez odměny. Zlín podlehl Spartě, tlak otupilo hloupé vyloučení Filla

Švýcaři si mysleli, že nás zmáknou, usmál se Rulík a vyzdvihl mentální sílu českých mladíků

Nymburk otočil zápas v Pardubicích, Opava hladce vyhrála

Černý pohárový týden završila Plzeň. Velšanům podlehla 2:4, debakl odvrátila v závěru

Třinec zazářil v přesilovkách a rozstřílel Boleslav, Vary vydřely dva body

Jovetič zařídil dvěma góly remízu Herthy, Freiburg deklasoval Mönchengladbach

Litvínov obrátil zápas v Ostravě a z Moravy veze dvě výhry

Vítkovice otočily zápas ve Varech, rozhodl Kalus

Dva vyloučení, tři penalty, letenští mladíci zachránili remízu v nastavení. Vlašim je druhá

Tak otáčejí šampioni. Bayern prohrával v půli o dva góly, potom rozpoutal smršť

Pardubice po obratu ukončily dlouhé čekání na výhru v Boleslavi

Cagliari předvedlo nevídaný obrat

Pražští Lvi vyhráli v Ústí po nečekaném dramatu a odvráceném mečbolu

Fantiš zařídil Zlínu penaltu. Byla jasná, Fillo mě trefil do čelisti, tvrdí po remíze s Baníkem

Jágrova paráda, Plekancovo dělo a zmrtvýchvstání Kladna! Část kotle Sparty na 68 bučela

Mocný obrat poslal Liverpool do finále Ligy mistrů, Villarreal ztratil vedení 2:0

Premiéra slovenského talentu: sedmnáct let, dva góly a pokažená jmenovka