Sparta neměla nárok. Dva góly v prvním poločase jí vzaly poslední naději na postup

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     24.02.2022 (21:00)     Sekcia sport

Letenští podlehli Partizanu Bělehrad i v odvetě 2. kola Evropské konferenční ligy na jeho hřišti a po porážce 1:2 v soutěži skončili. celý článek

Sparta to zvládla: Díky výhře na Kypru a prohře Betisu s Rangers postupuje ze skupiny

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     15.12.2023 (08:56)     Sekcia sport

Sparta si udělala hezký zímní výlet na Kypr. Žádná pohodička to ale být neměla. Výhra by s jistými okolnostmi znamenala postup i na úkor Realu Betis. A Podívejme se. Real Betis prohrál s Rangers a Sparta předvedla skvělý výkon, díky němuž Limassol srazila už po prvním poločase. Vedle Slavie si tak i ona zajistila postup. Bude se ale muset poprat s kluby z Ligy mistrů.

Sparta vzdorovala v Lize mistryň jen půlhodinu, proti Paris St. Germain neměla šanci

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     09.03.2021 (18:55)     Sekcia sport

Sparta utrpěla v prvním osmifinále Ligy mistryň na půdě Paris St. Germain debakl 0:5 a před odvetou v příštím týdnu ztratila reálnou naději na postup.

Ščasný o Spartě: Nejhorší výkon za poslední dobu. Valilo se to na nás, přiznal Panák

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.03.2024 (23:14)     Sekcia sport

Jako když se snažíte rozjet se zataženou ruční brzdou. Fotbalová Sparta v prvním zápase po reprezentační pauze nenadchla. Díky dietní výhře 1:0 v Českých Budějovic dál zůstává lídrem Fortuna ligy, ovšem nárok na desítku za umělecký dojem by rozhodně neměla. „Sparta uhrála povinné tři body, ale byl to její nejhorší výkon za poslední dobu,“ řekl ve studiu O2 TV Sport bývalý sparťanský trenér Zdeněk Ščasný.

V prvním derby sezóny bylo hotovo po poločase. Slavia přejela Spartu 4:0

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     23.10.2022 (21:25)     Sekcia sport

První derby pražských S je za námi! Čekali jsme vyrovnanou bitvu. Sparta se v posledních kolech vybičovala k celkem solidním výkonům a Slavia naopak v poslední době nebyla stoprocentní. Favorit tu tedy vyloženě nebyl. Sešívaní ale rozmetali všechny predikce a Spartu přejeli 4:0 už v prvním poločase.

Skotští ragbisté porazili na MS Tongu a drží naději na čtvrtfinále

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.09.2023 (21:00)     Sekcia sport

Skotští ragbisté vybojovali ve svém druhém utkání na mistrovství světa bonusové vítězství 45:17 nad Tongou a udrželi si naději na postup ze skupiny B do čtvrtfinále. V duelu ale přišli o kapitána Jamieho Ritchieho, který musel už v prvním poločase odstoupit kvůli ráně do hlavy při ostrém zákroku soupeře.

Vlastenec i zahozenou penaltu napravil útok R+R. A Liberec může slavit

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.03.2021 (17:54)     Sekcia sport

To byl obrat! Liberec po prvním poločase ztrácel v předehrávce 23. kola s Teplicemi 0:1 po vlastním gólu, ale v poslední čtvrthodině skóre dvěma góly otočil a slavil výhru 2:1. Nejprve vyrovnal Rabušic, v poslední minutě rozhodl střídající Rondič.

Sparta smetla Teplice za poločas a poskočila už na páté místo tabulky

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     03.06.2020 (21:49)     Sekcia sport

Sparta navázala na vítězství v Karviné domácí výhrou nad Teplicemi 3:0. Všechny branky vstřelila ještě v prvním poločase.

Pardubický poločas hrůzy. Gólové hody měl Karafiát se Sadílkem

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2021 (17:15)     Sekcia sport

Nováček soutěže tvrdě narazil. Liberec v předehrávce 21. kola zničil Pardubice 4:1. Oplatil mu tak podzimní třígólový výprask. První dva góly v české lize vstřelil Sadílek, dvakrát se trefil i Karafiát. Severočeši o třech bodech rozhodli už v prvním poločase, kdy hosty rozložili čtyřmi zásahy. Ti v prvním poločase navíc neproměnili pokutový kop, po pauze dokázali jen snížit.

Stanciuovi jsem sežral gól, v poločase jsem byl naštvaný, přiznal dvougólový Kuchta

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     21.11.2020 (22:49)     Sekcia sport

V prvním poločase nebyl útočník Jan Kuchta se svým výkonem vůbec spokojený, po změně stran však dal dva góly a pomohl fotbalistům Slavie k výhře.

RAJNOCHŮV GLOSÁŘ: Sparta? Neměla nárok, neomluvitelné! Slovácko mi připomíná jízdu Leicesteru

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.11.2021 (15:16)     Sekcia sport

Nehrají se nižší soutěže, tak jsem měl možnost vidět hodně prvoligových zápasů a nuda to nebyla. Sparta prohrála na Slovácku a chápu trenéra Vrbu, když řekl, že je to jeho největší porážka v kariéře. Jeho tým neměl nárok. Pokud má někdo v tuhle chvíli právo mluvit o titulu, tak je to Slavia, která se nejen výsledkově, ale i herně zvedá. Jablonec smázla. Krásné by bylo, kdyby titul udělalo Slovácko. Jeho jízda mi připomíná pár let staré tažení Leicesteru v Anglii.

RAJNOCHŮV GLOSÁŘ: Sparta? Neměla nárok, neomuvitelné! Slovácko mi připomíná jízdu Leicesteru

Slovensko na MS podruhé vyhrálo a udrželo naději na postup do čtvrtfinále

SESTŘIH: Slovensko na MS podruhé vyhrálo a udrželo naději na postup do čtvrtfinále

Lazio rozstřílelo Salernitanu, dvěma góly se blýsknul Anderson

Smetana po Slavii: Utkání nám otevřelo oči, ukázalo chyby a nedostatky

Celtic - Sparta 1:4. Juliš zničil Skoty hattrickem, poslední třešničku přidal Krejčí

Senzace byla blízko, turecká šavle však nakonec uťala naději Pražanů na postup

Inter hraje ve Florencii, v jejíž sestavě chybí Barák, AC Milán dal čtyři góly Monze

Sparta se ze Záhřebu vrací s prázdnou. Prohrála s Dinamem 1:3

Šwiateková znovu suverénní, na Turnaji mistryň je v semifinále. Gauffová přišla o naději