Ondrušek rozhodl střelou z vlastní modré čáry. Je to jen sport, řekl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.02.2022 (20:47)     Sekcia sport

Čtyři zápasy v řadě marně hledali olomoučtí hokejisté recept na to, aby v extralize vyzráli na Třinec. V nedělním zápase potřebovali bodovat nejvíce ze všech těchto konfrontací. Po páteční porážce na ledě Sparty se Hanáci propadli na nepostupové třinácté místo. Svůj nelehký úkol dostat se zpět na příčky zaručující účast v předkole play off zvládli a po jednom z nejlepších a nejbojovnějších výkonů v novém roce vyhráli 3:0. celý článek

Cleveland v NBA porazil Dallas střelou Struse z vlastní poloviny hřiště

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     28.02.2024 (09:14)     Sekcia sport

New York - Rozehrávač či křídelní hráč Max Strus rozhodl střelou z vlastní poloviny hřiště v poslední sekundě o domácím vítězství basketbalistů Clevelandu nad Dallasem. Dalekonosný pokus znamenal obrat...

Táhneme za jeden provaz, těší plzeňského Kindla po sérii vítězství

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.10.2021 (12:08)     Sekcia sport

Hned po 87 vteřinách zápasu si popojel od modré čáry blíž k brance, zpracoval si přihrávku od spoluhráče Thorella a střelou ke vzdálenější tyči otevřel skóre. Pro Jakuba Kindla, kapitána hokejové Plzně, první bod v sezoně.

Parádní koncovka v Clevelandu. Strus rozhodl střelou z vlastní poloviny

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.02.2024 (09:26)     Sekcia sport

Rozehrávač či křídelní hráč Max Strus rozhodl střelou z vlastní poloviny hřiště v poslední sekundě o domácím vítězství basketbalistů Clevelandu nad Dallasem. Dalekonosný pokus znamenal obrat na 121:119. V úterním utkání to byl Strusův sedmý tříbodový koš, z jiné pozice než zpoza oblouku sedmadvacetiletý hráč neskóroval. Nedlouho před životní trefou nasázel čtyři trojky během 67 sekund a pomohl domácím stáhnout desetibodovou ztrátu.

Ondrušek vystřelil v prodloužení Hanákům výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.02.2021 (19:53)     Sekcia sport

Hokejisté Karlových Varů prohráli v úterním dohrávaném utkání 10. kola extraligy s Olomoucí 3:4 v prodloužení. Zápas rozhodl po pětadvaceti sekundách prodloužení svou druhou trefou obránce Jiří Ondrušek.

Postupová teč srazila Hradec. Ale byla o štěstí, řekl střelec Kelemen

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.03.2022 (07:58)     Sekcia sport

Svým sedmým gólem v letošním play off poslal slovenský útočník Miloš Kelemen hokejisty Mladé Boleslavi do semifinále extraligy. V čase 67:33 rozhodl pátý zápas čtvrtfinále v Hradci Králové tečí nahozeného puku kapitána Martina Ševce od modré čáry, dokonal vítězství 4:3 po prodloužení a vyřazení držitele Prezidentského poháru za prvenství v základní části.

Ondrušek v prodloužení vystřelil Hanákům výhru, Motor utržil další porážku

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.09.2022 (20:10)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce vyhráli v 6. kole extraligy na ledě Českých Budějovic 2:1 v prodloužení a uspěli tak ve čtvrtém z pěti zápasů, které v sezoně odehráli. Utkání rozhodl v 64. minutě v přesilové hře Jiří Ondrušek. České Budějovice prohrály potřetí za sebou.

Ščotka nechtěl hlavně trefit protihráče. Autor rozdílového gólu Komety chválil Kavana i Hrbase

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.01.2024 (22:48)     Sekcia sport

Brněnští hokejisté si vynutili v domácím extraligovém duelu s Litvínovem výraznou převahu, ale zahodili spoustu vyložených šancí, a výhru jim nakonec zachránil rozdílovým gólem na 2:1 až dvě a půl minuty před koncem přesnou střelou od modré čáry obránce Jan Ščotka. Při power play Severočechů pak přidal ještě třetí trefu do prázdné branky kapitán Komety Martin Zaťovič.

Černé čáry místo modrých? Aliance za různorodost žádá po NHL další změny

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2020 (13:59)     Sekcia sport

Odložením čtvrtečních a pátečních zápasů play off možná protestní akce NHL neskončí. Aliance za různorodost v hokeji, sdružení několika černošských hokejistů, žádá po lize další kroky na podporu protestů proti rasismu. Hráče chce při rozbruslení obléct do černých dresů, stejný odstín mají mít i obvykle modré čáry na ledě.

Aliance za různorodost žádá po vedení NHL černé čáry místo modrých, ve hře jsou i další změny

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     28.08.2020 (16:42)     Sekcia sport

Zlaté dva body! Užijeme si je a zítra zase do práce, usmíval se strůjce olomouckého zázraku Krejčí

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.10.2021 (21:58)     Sekcia sport

Klíčovou roli sehrál v utkání 17. kola extraligy mezi Olomoucí a pražskou Spartou, které domácí Kohouti vyhráli 4:3 po samostatných nájezdech, útočník David Krejčí. Jeho tým v 56. minutě prohrával už 0:3 a zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže pak snížil na 1:3 obránce Jiří Ondrušek a Hanáci se odhodlali ke hře bez brankáře a v té začal úřadovat právě borec, jenž se na Hanou vrátil po létech v Bostonu. Nejprve přihrál na gól Janu Káňovi a poté 81. sekund před koncem bombou od modré čáry vyrovnal a zajistil tak svému týmu prodloužení. V něm gól nepadl, a tak došlo na samostatné nájezdy a ani v těch „Krejča" nezklamal a ten svůj, hned první ze všech, suverénně proměnil.

Florbalový vicemistr světa Ondrušek končí kariéru

Jeřábek v KHL gólem do prázdné branky pečetil výhru Viťazu

Jeřábek pečetil výhru Podolsku gólem do prázdné branky

Ondrušek rozhodl o výhře Olomouce nad Českými Budějovicemi

Morant při návratu do NBA po trestu rozhodl střelou v poslední sekundě

V Hradci létaly pěsti. Jsem klidný člověk, ale musel jsem se bránit, řekl Ondrušek

Kulhal, ale výstavní ranou rozhodl. Snad to bude dobré, řekl olomoucký Navrátil

Kapitán florbalistů Ondrušek chce být na MS dobrým lídrem a pomoci k úspěchu

Hrubec dostal gól sekundu před sirénou, ale Omsk ve finále KHL vyrovnal

Boston udolal v prodloužení Montreal, Pastrňák ale čeká na gól dál

Gól a rána do hlavy. Bolí jako kráva, ale to je play off, hlásil Ondrušek

Kapitán Ondrušek o Liberci: Hrát pasivně s jejich útočnou silou by nedávalo smysl

Měli jsme na víc, základem je širší tým, říká olomoucký Ondrušek

Vítkovice zabodovaly počtvrté za sebou

Hrající legenda Olomouce. Ondrušek na 400. zápas ale vzpomínat nebude

Velké zklamání, psychickou výhodu jsme Liberci hodili jak na talíři, hořekoval olomoucký Ondrušek

Šulák po Mozíkově přihrávce opět skóroval a pomohl Vladivostoku k výhře

Nejlepší sportovní dokument všech dob? Jordanův poslední valčík ukazuje génia s manýry tyrana

Explzeňský střelec rozhodl nádhernou trefou! Rozzuřený Ronaldo seřval spoluhráče