Krvavá bitva se smutným koncem. Dostal jsem přes držku, přiznal Čech

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.03.2022 (12:12)     Sekcia sport

Dostal nařezáno. Český boxer Vasil Ducár prohrál krvavou bitvu o Interkontinentální titul WBA s Mikem Perezem technickým KO. Rodák ze Znojma v desátém kole inkasoval tvrdou ránu nad oko, kolo sice doboxoval, ale byl v něm počítán a zápas poté předčasně ukončil. "Viděli jste, jak to dopadlo, včera jsem dostal přes držku," přiznal realisticky nejlepší český profesionální boxer současnosti a poděkoval fanouškům za podporu a zprávy na něž nestihl reagovat. "Byl jsem po zápase na šití a pak už nebyl čas. Soupeř byl lepší," dodal po první prohře před limitem. celý článek

Obrovská bitva se smutným koncem. O titul si v Lucemburku zahraje Dánka

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.09.2021 (15:16)     Sekcia sport

Veliká škoda. Tenistka Markéta Vondroušová ztratila v Lucemburku v koncovce semifinálový duel s Clarou Tausonovou a s dánskou soupeřkou prohrála 4:6, 6:2, 4:6.

Bitva se smutným koncem. Macháč si finále čtyřhry na Australian Open nezahraje

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.01.2024 (06:17)     Sekcia sport

Český tenista Tomáš Macháč si o titul ve čtyřhře na grandslamovém Australian Open nezahraje. Spolu s Číňanem Čang Č'-čenem prohráli dnes v semifinále i přes tři odvrácené mečboly s indicko-australským párem Rohan Bopanna, Matthew Ebden 3:6, 6:3, 6:7. Turnajové dvojky narazí ve finále na italskou dvojici Simone Bolelli, Andrea Vavassori, nebo na německé duo Yannick Hanfmann, Dominik Köpfer.

Lampardovi jsem věřil, nevyšlo to. Čech o současné Chelsea i odchodu z vedení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.02.2024 (14:37)     Sekcia sport

Kdyby chtěl, patrně by ve vedení fotbalové Chelsea pracoval dál. „Často slýchám nebo čtu v médiích, že jsem byl z klubu odejit, ale bylo to naopak. Rozhodl jsem se skončit sám,“ přiznal Petr Čech v pořadu Monday Night Football televize Sky Sports.

Za pomstu tatarák, Kubista sestřelil „svůj“ Jablonec. Byl jsem jako kůň s klapkami na očích, přiznal

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.11.2022 (18:42)     Sekcia sport

Poprvé přijel do rodného Jablonce jako soupeř a tři minuty před koncem Vojtěch Kubista vstřelil za Mladou Boleslav vítězný gól na 2:1. „Na začátku jsem se moc ideálně necítil a myslím, že to na mě bylo i znát,“ přiznal nostalgii 29letý záložník, který za zelenobílé odehrál celkem 225 utkání.

Zase šel přes bolest. Před rokem bychom takové utkání prohráli, cení si hrdina Sparty

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.03.2021 (07:38)     Sekcia sport

Natrápili se s Baníkem až běda. Jenom na pevných nervech nového penaltového specialisty pak záviselo, jestli se fotbalisté pražské Sparty vyhnou prodloužení. Dávid Hancko je při exekuci minutu před koncem zachoval. „Bohužel mě zase celou dobu boleno koleno, musel jsem jít přes bolest. O to radši jsem, že jsem dostal takovou šanci a proměnil ji,“ poukazuje slovenský obránce po vydřeném vítězství 1:0, jež obhájci trofeje zajistilo postup do čtvrtfinále MOL Cupu.

Obrovská bitva se smutným koncem. Manželé Paulovi podlehli Kanadě, semifinále je pryč

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.02.2022 (01:35)     Sekcia sport

Manželé Zuzana a Tomáš Paulovi přišli na olympijském turnaji smíšených družstev v curlingu o šanci na postup do semifinále. Čeští debutanti pod pěti kruhy dnes v Pekingu porazili 10:8 Američany, poté ale podlehli 5:7 po dodatečném endu Kanadě a před závěrečným zápasem mají bilanci tři výher a pěti porážek.

Vyšťavil se na singlu, v deblu zářil. Když jsem bez síly, je to lepší, přiznal Dostál

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     04.08.2021 (05:49)     Sekcia sport

Josef Dostál a Radek Šlouf postoupili v závodě deblkajaků na 1000 metrů na olympijských hrách v Tokiu přímo do čtvrtečního semifinále.

Naposledy byl Frodl střídán, ale vrátil se nulou: Byl jsem naštvaný, chtěl jsem se ukázat

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.10.2022 (20:56)     Sekcia sport

Ve čtvrtek proti Brnu hokejový brankář Pardubic Dominik Frodl inkasoval dvakrát z osmi střel a po dvaceti minutách šel dolů, aby tým dostal nový impuls. „Nebudu lhát, nas..nej jsem byl," přiznal. Náhradník Roman Will poté vychytal Východočechům aspoň bod. S Libercem přesto dostal důvěru 26letý rodák z Prahy. Odvděčil se vychytanou nulou a osmadvaceti zákroky pomohl Dynamu k výhře 1:0 v prodloužení.

Chyba a nakonec i strach o výsledek. Už jsem začínal pochybovat, přiznal Arteta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.04.2024 (15:10)     Sekcia sport

Z perfektně rozjetého zápasu si udělali drama. Fotbalisté Arsenalu hájili ještě po hodině hry třígólový náskok nad Tottenhamem, který nastřádali v první půli. Jenže pak chtěl míč pořádně nakopnout brankář Raya a místo dlouhého obloučku jenom ploše namazal prvnímu soupeři. A když tři minuty před koncem dostal domácí na dostřel Son, jistý výkon tabulkového lídra byl ten tam. „Klukům věřím, ale abych byl upřímný, v závěru už jsem trochu pochyboval,“ usmál se hostující kouč Mikel Arteta.

Střídání v duelu s Kometou mě štvalo. Chtěl jsem se ukázat, přiznal Frodl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.10.2022 (09:56)     Sekcia sport

Poslední zápas s brněnskou Kometou mu nechutnal. Gólman pardubického Dynama Dominik Frodl se musel z branky pakovat už po první třetině za nepříznivého stavu 1:2 a na střídačce si pak ve zbytku utkání párkrát zabědoval. „Byl jsem nas..., to nebudu lhát,“ přiznal o pár dní později. Vrátil se silnější. Od trenérů dostal důvěru i v nedělním duelu s Libercem a výraznou měrou přispěl k výhře Pardubic 1:0 po prodloužení.

Kalabiška opět zařídil Slovácku body. Trefil jsem to chráničem, přiznal. Chtěl i penaltu

Začátek nic moc. Ale druhou půli už jsem si užil, glosoval Čech svůj návrat

Konec ve Spartě mě rozladil, nekousal jsem to dobře, říká legenda Letenských

Dělal jsem všechno pro to, aby Čech odešel z Anglie, přiznal Mourinho

Bláhový sen, nebo šance na evropský pohár? Slavia se výzev nemusí bát

Simerský si na penaltu věřil, ale vysoko přestřelil. Připravil jsem mužstvo o výhru, kaje se zlínský obránce