Bariš zařídil Zbrojovce triumf nad Příbramí. Vítězný gól věnuju roční dcerce, říká šťastně

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.04.2022 (21:22)     Sekcia sport

Napravili předchozí nečekanou porážku v brněnském derby s Líšní, ale na výhru se pořádně nadřeli. Fotbalisté Zbrojovky zdolali v předehrávce 21. druholigového kola Příbram 1:0 a upevnili si postavení v čele tabulky. O vítěznou branku se postaral obránce Damián Bariš. celý článek

Gól věnuji dceři, řekl Bariš. Před branku ho dohnal křik z lavičky Zbrojovky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.04.2022 (10:51)     Sekcia sport

Hodně netradiční střelec udržel Zbrojovce luxusní náskok na čele druhé ligy. Obránce Damián Bariš se v pátek ve FNL trefil po necelých třech letech, odnesla to Příbram a celé Brno si mohlo zhluboka oddechnout: hubená výhra 1:0 mu před víkendem vrátila devítibodový náskok.

Snový debut teplického Heidenreicha. Gól věnuju dědovi, usmíval se po výhře

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.08.2020 (14:14)     Sekcia sport

S pusou od ucha k uchu vyprávěl o své báječné prvoligové premiéře David Heidenreich. Fotbalové Teplice na úvod podzimu vyhrály v Příbrami 3:1, dvacetiletý talent a odchovanec ve svém prvním zápase vstřelil vítězný gól před zraky snad celé rodiny.

Pro tohle není omluva, uznal zklamaný Ondrášek po remíze s Příbramí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.05.2021 (08:49)     Sekcia sport

V lize se trefil poprvé od konce ledna, kdy vstřelil vítězný gól v Ostravě. I ten sobotní proti Příbrami měl mít stejnou pečeť, útočník fotbalové Plzně Zdeněk Ondrášek ve třetí minutě nastavení doslova donesl míč za brankovou čáru a zařídil obrat ve skóre z 0:2 na 3:2. Zbývalo jen pár vteřin.

Messi zařídil Argentině vítězný vstup do kvalifikace MS

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.10.2020 (09:16)     Sekcia sport

Kapitán Lionel Messi se postaral o vítězný vstup argentinských fotbalistů do opožděné kvalifikace mistrovství světa 2022. Na prázdném stadionu v Buenos Aires proměnil ve 13. minutě penaltu a zařídil vítězství 1:0 nad Ekvádorem.

Euforii vystřídalo zklamání. Musíme si zvykat, že VAR mění verdikty, nese Bariš těžce neuznaný gól

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.02.2021 (18:08)     Sekcia sport

V ligovém duelu blízkých soupeřů dopravil brněnský záložník Damián Bariš za bezbrankového stavu dvě minuty před koncem balon do zlínské sítě, avšak euforie fotbalistů Zbrojovky byla předčasná. Sudí Hocek viděl na videu předchozí Filův faul na Hlinku a gól nakonec odvolal. Moravská bitva tak skončila plichtou.

Middleton zařídil v poslední sekundě vítězný vstup Milwaukee do play off NBA

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     23.05.2021 (09:24)     Sekcia sport

New York - Khris Middleton zařídil v poslední sekundě prodloužení vítězný vstup basketbalistů Milwaukee do play off NBA. Bucks jeho dvoubodovým košem porazili Miami 109:107. V domácím...

Řezníčkovo brněnské vyhasnutí: konec beze slov. Nešťastná forma, říká Zelenka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.08.2024 (07:57)     Sekcia sport

Přesně týden v sobotu uběhne od posledního gólu fotbalového veterána Jakuba Řezníčka ve Zbrojovce. Brněnskému týmu jím zařídil tři body na hřišti Táborska, příznačnější však byla jeho reakce poté, co míč napnul síť.

Spasitel Ronaldo! Triumf je pro Solskjaera, hlásil dočasný kouč Manchesteru

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.11.2021 (07:35)     Sekcia sport

Šestá trefa v pátém utkání! Útočník Cristiano Ronaldo zařídil vítězný debut Michaela Carricka v roli hlavního trenéra na lavičce Manchesteru United. Čtyřicetiletý bývalý anglický reprezentant nahradil u Rudých ďáblů odvolaného Oleho Gunnara Solskjaera a jeho tým slavil výhru v pátém utkání skupiny F Ligy mistrů na hřišti Villarrealu. Dvoubrankový triumf posunul anglický klub v předstihu do jarního osmifinále.

Uraženost vám zpět do sestavy nepomůže, říká brněnský záložník Texl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.04.2021 (05:59)     Sekcia sport

Nedělní výhra proti Českým Budějovicím dala Zbrojovce naději na záchranu, tu ale musí Brňané potvrdit i v dalším utkání. Zbrojovce se nepodařilo vyhrát dva prvoligové zápasy v řadě už tři a půl roku. To budou fotbalisté chtít změnit v neděli proti Pardubicím.

Brno v souboji týmů ze dna tabulky remizovalo s Příbramí, do akce jdou Plzeň i Sparta

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     22.11.2020 (16:14)     Sekcia sport

Fotbalisté Brna remizovali v osmém kole první ligy s Příbramí 1:1 a ani na pátý pokus doma v sezoně nevyhráli. Domácí přitom vedli od páté minuty po brance Jana Hladíka, ale v 77. minutě vyrovnal z penalty Tomáš Pilík. Zbrojovce v tabulce patří 15. místo, Příbram, která poprvé bodovala venku, je stále poslední.

Slávisté v Příbrami vyhráli gólem, který neměl platit, potvrzuje komise

Vystřídal a po dvou minutách slavil. Dedič zařídil opavský bod z Příbrami

Dočkal byl blízko hattricku, ale vítězný vstup do sezony je pro něj důležitější

Univerzál Falta zamířil z Plzně na roční hostování k nováčkovi z Brna

Tampa Bay obhájila Stanley Cup, vítěznou branku zařídil nováček Colton

Plzeň nečekaně klopýtla ve Zlíně, rozhodl Poznar. Brno remizovalo s Příbramí 1:1, v akci i Sparta

Přichystejte brejky, radí Zbrojovce experti před šlágrem proti Spartě

Wágner dvěma góly zařídil Příbrami výhru v druholigovém šlágru s Líšní

Gól z první střely. A vítězný. Bylo to ubojované, ulevil si Kodýtek po derby

První body, moc jiných pozitiv není! Češi vydřeli výhru nad Bělorusy až v prodloužení

Bottas vyhrál v Turecku, v F1 slavil triumf po více než roce

Je to gólový zabiják, velebil Trpišovský útočníka, který Slavii na jaře zařídil sedm bodů

Tomášek byl u všech tří gólů a zařídil Chabarovsku první výhru v sezoně

Tomášek byl u všech tří gólů a zařídil Chabarovsku první výhru v sezoně KHL

Texl zůstane v Brně i po sestupu. Snadné rozhodnutí, upřednostnil jsem lidský přístup, tvrdí

Middleton trefil v poslední sekundě vítězný vstup Milwaukee do play off

Šťastné a veselé ve Zbrojovce? Je to na... Brzy můžeme být na sestup, tuší kapitán

Jurečka zařídil Slovácku výhru. Koruna krále střelců mě láká, ale prvotní je čtvrté místo a triumf v poháru, tvrdí

Senegal v euforii! Mané riskoval, triumf pak slavil s trofejí v posteli

Přepnul do angličtiny a zařídil vítězný gól. Sedmý duel už nechceme, říká Fridrich