Nemůžeme hrát jen deset minut, štvalo jediného třineckého střelce Hrňu

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.04.2022 (21:06)     Sekcia sport

Po vítězném prvním utkání finále (4:1) byli Třinečtí hodně nahoře, o den později ale doma se Spartou prohráli 1:2 a nálada v kabině se výrazně proměnila. Dlouho z ní nikdo nevycházel, první porážka v play off a nerozhodný stav série (1:1) Ocelářům vůbec nevoněla. „Nemůžeme hrát jen posledních deset minut,“ byl naštvaný jediný třinecký střelec druhého zápasu Erik Hrňa. celý článek

Kaut: Musíme dát hnusný gól, ne hrát na krásu. A motivuje ho příběh titulu z roku 2010

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.05.2023 (19:25)     Sekcia sport

Jeho gól probral Čechy z herního spánku, dal jim energii i naději, že zápas s Kanadou může mít vítěznou tečku. Jenže ani parádně proměněné sólo Martina Kauta nakonec nezabránilo porážce 1:3. „Jestli chceme uspět ve čtvrtfinále, tak nemůžeme hrát jenom jednu třetinu. A je úplně jedno, na koho půjdeme. Hokej umíme hrát, ale musíme ho hrát celých 60 minut,“ řekl Kaut.

Kapitán Boleslavi Ševc může v pondělí hrát

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.04.2022 (12:01)     Sekcia sport

Kubalík se Zachou se zapsali mezi střelce, Vejmelka vychytal výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.03.2023 (07:49)     Sekcia sport

Úterní bohatý program hokejové NHL nabídl dva české střelce. Pavel Zacha skóroval podruhé za sebou a podpořil další výhru lídra soutěže z Bostonu, tentokrát po výsledku 4:3 po prodloužení nad Calgary. Gól slavil také Dominik Kubalík, platil ovšem za jediného střelce Detroitu u prohry na ledě Ottawy. Gólman Karel Vejmelka 23 zákroky přispěl k výhře Arizony 4:1 nad Chicagem.

Nezvládnuté derby a další porážka. Takové zápasy jsme uměli vyhrávat, štvalo třineckého Kacetla

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.09.2022 (20:55)     Sekcia sport

Nemocný Marek Mazanec zůstal ve 4. kole mimo třineckou sestavu, proti Vítkovicím tak musel do branky poprvé v sezoně Ondřej Kacetl. Derby mu nevyšlo. Třikrát jej Ostravané nachytali ranou pod horní tyč, z toho dvakrát z poměrně velkého úhlu.

Ševc může hrát. Ujčík vysvětluje, proč jej dodatečně nepotrestal

Kapitán hokejistů Mladé Boleslavi Martin Ševc nebude disciplinární komisí extraligy dodatečně trestán za svůj faul na třineckého Marka Daňa v nedělním úvodním duelu semifinále play off, za který obdržel trest na pět minut a do konce utkání. V pondělním druhém zápase série, který je na programu od 17:00, tak může nastoupit.

STALO SE 17. DUBNA: Zemřel Jaroslav Holík, bouřlivák i zničený maratonec

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.04.2020 (11:58)     Sekcia sport

Štvalo ho, jak mládežnické hokejové výběry padají ke dnu. Štvaly ho móresy agentů, kteří juniorům blbli hlavu. A štvalo ho, že deset let po revoluci si demokracii mnozí mladí hokejisté vysvětlují po svém, že jim v tréninku chybí řád, disciplína i zarputilost. Věci, na kterých on sám lpěl a které jemu i jeho dětem pomohly k úspěchu. A tak Jaroslav Holík dlouze „žadonil“ u tehdejšího šéfa hokejového svazu Karla Guta, ať mu svěří strádající reprezentační dvacítku.

Hattrick. Kouzelné slovo, které neznamená jen tři góly jediného střelce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.02.2024 (09:57)     Sekcia sport

Když si promítnete jednu situaci po druhé, vlastně není složité, jak dojít během pár minut ke třem gólům. Stačí si správně naběhnout, nastavit tělo, trefit a jít slavit. Slávista Mojmír Chytil by po nejrychlejším hattricku v moderní ligové historii mohl vyprávět. „Když dáte dva rychlé góly, třetí se na vás přilepí sám,“ usmál se.

Masopust z nás udělal blbce a už nebylo o co hrát. Já přitom věřil, štve Juliše

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.05.2021 (09:54)     Sekcia sport

Když ve druhém poločase neproměnil jednu ze svých příležitostí a hlavičkoval pouze do gólmana, vzteky nakopl brankovou konstrukci. Lukáše Juliše štvalo, jak Sparta prohospodařila další derby se Slavií. „Furt dokola, dobrejch dvacet minut, pak po chybě inkasujeme a už je to s nimi těžký,“ kroutil hlavou. Slavia zvítězila v semifinále fotbalového poháru na Letné 3:0, už potřetí v řadě.

Za deset minut promrhali fotbalisté Jihlavy třígólový náskok

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.05.2021 (10:59)     Sekcia sport

Předvedli těžko pochopitelný zkrat. Jihlavští fotbalisté vedli ještě deset minut před koncem domácího utkání s Vlašimí 3:0, přesto nakonec brali jenom jeden bod za remízu 3:3.

„Čo ti jebe“ fakt nemůžeme na hokeji zahrát. Dýdžejové z O2 areny vyprávějí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.05.2024 (15:00)     Sekcia sport

Hokejové mistrovství světa startuje už v pátek. Diváky strhnou sportovní bitvy, ale připravena bude i doprovodná show. Po pěti letech bude českému týmu po gólech hrát písnička Hoja hoj. O hudební část se budou v zápasech hraných v O2 areně starat dýdžejové Aleš Matoušek a Jan Meruna. Je to alchymie: co hrát, kdy hrát a kdy být zticha?

Palačinky byly motorem Kulhavého při Everestingu. Pro děti vydělal čtvrt milionu

Prohra s nulou? Z toho se nepoděláme, věří Nestrašil. Podceňování Hradce nechápe

Koncert střelce Benzemy: na hattrick mu stačilo sedm minut, Real vyhrál 6:0

Je něco špatně, když je nejmladší jedním z nejlepších hráčů, láteří Kotal

Další kiks brankáře v lize. Tohle si nemůžeme dovolit, štvalo asistenta Dynama

Stopka na dva zápasy. Disciplinárka potrestala vítkovického Kocha

Suchopárek po krachu Lvíčat: Nováčci rozšířili obzory, ale nemůžeme se z chyby oklepávat deset minut

Deset jmen, která slibují horké přestupové léto

Turci nevěřili, že by nasázel deset gólů, proto mu slíbili prémie. Škoda jich deset dal, ale odměnu nedostal

Gól pro naši Leontýnku. Paní Provodová o sladké trefě i proměně po zranění

Proč se pořád testujeme, když stejně nemůžeme hrát? ptá se nakvašeně liberecký kouč Hoftych

Švancara: Sparta je báječná, ale Slavia neskutečná. Starosti si vyřeší za deset minut

Zkažené Jarošíkovy narozeniny. Pohár se Spartou? Zbytečný, nebavil mě, štvalo ho

"Doma hrát nemůžeme kvůli válce." Pražská Slavia vítá dvě ukrajinské posily

Baník ukázal svou sílu, uznal karvinský Svozil. Litoval 10 minut hrůzy

Situace je kritická! Hokejové MS začne už za deset dní, organizátoři ale mají velký problém

Bylo to o jedné chybě a Příbram ji udělala, konstatoval zlínský kouč Páník

Pan Mendy: cesta z pracáku až ke zlatému fotbalovému grálu

Krejčí ani Satoranský neskórovali, jejich týmy v NBA doma prohrály

'Bochník chleba' na ledě. V NHL oslavovali čtyřgólové střelce

Takhle za Baník hrát nemůžeme, zlobí se ostravský Stronati

Vytížený kapitán Souček chtěl ve Walesu hrát. Dal gól a chválil spoluhráče: Všichni odvedli dobrou práci