Nadal se po zranění vrátil vítězně, v Madridu porazil Kecmanoviče

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.05.2022 (15:59)     Sekcia sport

Španělský tenista Rafael Nadal se po více než měsíční pauze způsobené zraněním vrátil na kurty vítězně. Na domácím antukovém turnaji v Madridu porazil ve druhém kole Miomira Kecmanoviče ze Srbska 6:1, 7:6 a postoupil do osmifinále. Držitel rekordních 21 grandslamových titulů narazí v další fázi na Davida Goffina z Belgie. celý článek

Nadal v Bastadu zvládl návrat i ve dvouhře, v prvním kole porazil Borgova syna

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.07.2024 (18:56)     Sekcia sport

Bývalý první tenista světa Španěl Rafael Nadal se po téměř dvouměsíční pauze vrátil na kurty ve dvouhře vítězně. V prvním kole v Bastadu porazil 6:3 a 6:4 domácího Lea Borga.

Nadal se rozloučil s Turnajem mistrů vítězně

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.11.2022 (16:02)     Sekcia sport

Španělský tenista Rafael Nadal se rozloučil s Turnajem mistrů v Turíně vítězně. Jistého semifinalistu ze Zelené skupiny Nora Caspera Ruuda porazil dvakrát 7:5, 7:5. Ruudovým soupeřem v semifinále bude buď Řek Stefanos Tsitsipas, nebo Andrej Rubljov z Ruska, kteří se utkají v pátek.

Světový rekordman Van Niekerk se vrátil po zranění na dráhu vítězně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.09.2020 (22:49)     Sekcia sport

Olympijský vítěz a světový rekordman v běhu na 400 metrů Wayde van Niekerk se vítězně vrátil na atletickou dráhu po vážném zranění kolena. Na mítinku v Bellinzoně vyhrál v čase 45,58 sekundy o dvě desetiny před Nizozemcem Jochemem Dobberem. Zařadil se tím na 14. místo letošních světových tabulek.

Nadal v Madridu končí. Mladík Alcaraz navzdory zraněnému kotníku vyřadil svůj idol

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.05.2022 (19:04)     Sekcia sport

Veselý se vrátil vítězně. Bylo to se vším všudy, pochvaluje si

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.04.2023 (16:05)     Sekcia sport

Podřepl si, zaťal levou ruku v pěst a mohutně si zařval. Tenista Jiří Veselý se po osmi měsících vítězně vrátil na okruh ATP. Na challengeru Ostra Group Open v Ostravě porazil Itala Lorenza Giustina 6:3, 6:7 (7), 6:2.

Překvapení v Madridu. Nadal podlehl španělskému mladíkovi

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.05.2022 (15:41)     Sekcia sport

Pětinásobný vítěz tenisového turnaje v Madridu Rafael Nadal prohrál ve čtvrtfinále španělské derby s nastupující hvězdou Carlosem Alcarazem. Čerstvě devatenáctiletému krajanovi podlehl pětatřicetiletý antukový fenomén 2:6, 6:1, 3:6 a připsal si teprve druhou porážku v sezoně. Na antuce prohrál Nadal s teenagerem poprvé v kariéře, všech předchozích 20 duelů s mladíky zvládl.

Thiem na úvod Turnaje mistrů vrátil Tsitsipasovi porážku z loňského finále, slavil i Nadal

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     15.11.2020 (18:55)     Sekcia sport

Rafael Nadal i Dominic Thiem zahájili vítězně jubilejní 50. ročník Turnaje mistrů, který naposledy hostí londýnská O2 arena. Španělský tenista, jenž je králem antuky, v neoblíbené hale porazil ruského debutanta na závěrečné akci sezony Andreje Rubljova 6:3, 6:4. Thiem zdolal ve skupině s názvem Londýn 2000 v repríze loňského finále obhájce titulu Řeka Stefanose Tsitsipase 7:6, 4:6 a 6:3.

Nadal prohrál v Madridu s Alcarazem, španělského mladíka čeká Djokovič

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     06.05.2022 (19:31)     Sekcia sport

Madrid - Pětinásobný vítěz tenisového turnaje v Madridu Rafael Nadal prohrál ve čtvrtfinále španělské derby s nastupující hvězdou Carlosem Alcarazem. Čerstvě devatenáctiletému krajanovi...

Úspěšný návrat legendy. Nadal přetlačil Borgova syna

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.07.2024 (18:31)     Sekcia sport

Bývalý první tenista světa Španěl Rafael Nadal se po téměř dvouměsíční pauze vrátil na kurty ve dvouhře vítězstvím. V prvním kole v Bastadu porazil 6:3 a 6:4 domácího Lea Borga.

Lehečka začal na antuce vítězně, Menšík v Madridu vyřadil Dimitrova

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.04.2024 (13:48)     Sekcia sport

Jiří Lehečka zahájil antukovou sezonu vítězně. Nejlepší český tenista po problémech se zády a měsíční pauze porazil na Masters v Madridu ve druhém kole Srba Hamada Medjedoviče 7:5 a 6:4. Do třetího kola postoupil také osmnáctiletý Jakub Menšík, který zdolal 6:2, 6:7 a 6:3 devátého nasazeného Grigora Dimitrova z Bulharska. Skončil naopak Tomáš Macháč po prohře 0:6 a 2:6 s turnajovou čtrnáctkou Američanem Benem Sheltonem.

Vémola se po více než roce vrátil vítězně do oktagonu, porazil Poláka Pasternaka

Nadal se po pěti měsících vrátil triumfem v Melbourne, ženský turnaj ovládla Halepová

Nadal slíbil účast v Madridu, US Open tedy nejspíš neplánuje

Návrat hatí zranění. Nadal si natrhl sval a přijde o Australian Open

Světový rekordman Van Niekerk se vrátil na dráhu vítězně

Nadal začal po zranění břišních svalů trénovat, chce se vrátit v Montrealu

Nadal ovládl počtrnácté Roland Garros a získal rekordní 22. grandslamový titul

Rodné Španělsko na úkor grandslamu? Nadal slíbil účast na turnaji v Madridu, den po skončení US Open

Vítězná rozlučka. Nadal na Turnaji mistrů přehrál semifinalistu Ruuda

Lehečka postoupil v Madridu do dalšího kola, Menšík vyzve světovou desítku

Nabitá Štvanice! Pirát se usadil na prozatímní trůn, Meloun se vrátil vítězně

Nadal odstoupil z Australian Open

Nemůžu na kurt, když hraje Real! Nadal přišel za pořadateli s netradičním požadavkem

Nadal se vrátil na kurty výhrou, ve Washingtonu zdolal Socka

Nemůžu hrát, když hraje Real! Nadal přišel za organizátory turnaje s netradičním požadavkem

Turnaj mistrů Nadal začal demolicí ruského zázraku, obhájce titulu padl

Mladý Španěl přepisuje historii. Jeho hra je neskutečná, žasne Nadal a oslaví s ním narozeniny

Nadal a Halepová před Australian Open vyhráli turnaj v Melbourne

Nadal utrpěl na US Open kuriózní zranění. Sám si způsobil krvavou ránu v obličeji

Medveděv vykročil v Acapulcu za postem světové jedničky, uspěl i Nadal

Nadal se podrobil operaci zranění kyčle

Zverev porazil Augera-Aliassimea. V Madridu je dva kroky od obhajoby

Nadal postoupil v Melbourne do 2. kola

Nadal porazil Schwartzmana a na Roland Garros si zahraje už 13. finále

Plíšková nebude kvůli zranění hrát na turnaji v Madridu

Djokovič zvládl vstup do turnaje v Madridu, Monfilse porazil i v osmnáctém duelu