Zlín - Bohemians 1:4, všechny branky v první půli, hosté trestali minely

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.05.2022 (17:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians díky vysokému vítězství 4:1 ve Zlíně udrželi naději na prvoligovou záchranu. V třetím duelu nadstabové skupiny o udržení uspěli zejména díky gólové smršti v průběhu prvního poločasu. celý článek

Mladá Boleslav - Zlín 1:3, hosté rozhodli dvěma góly po půli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.08.2020 (18:58)     Sekcia sport

Mladoboleslavští fotbalisté prohráli i druhý zápas v novém ročníku. Po debaklu v Praze na Bohemians neuspěli ani doma, ve 2. kole Fortuna ligy podlehli Zlínu 1:3. Rozdílový gól dal krátce po půli Youba Drame, v samém závěru pak domácí dorazil Poznar z penalty.

Bohemians - Karviná 1:3, hosté prohráli poločas, pak během chvíle duel otočili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.05.2024 (18:57)     Sekcia sport

Karvinští fotbalisté udělali důležitý krok k tomu, aby se vyhnuli přímému sestupu z první ligy. Ve třetím kole nadstavby vyhráli na Bohemians 3:1, kteří už měli od minule jistou záchranu. Karvinští prohráli poločas, ale krátce po půli dvěma góly v rozmezí šesti minut otočili. Třetí gól přidali v závěru. Karviná má dvoubodový náskok na poslední Zlín.

Zlín - Bohemians 1:3, hosté vyhráli podruhé za sebou, pořád vedli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.09.2021 (17:49)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians se rozjeli. V 7. kole Fortuna ligy zvítězili ve Zlíně 3:1. Byla to jejich druhá výhra za sebou a první na hřišti soupeře.

Bohemians - Ml. Boleslav 0:0, domácí měli víc ze hry, ale gól v Ďolíčku nepadl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.03.2024 (16:56)     Sekcia sport

Ani pátý jarní zápas fotbalisté Bohemians Praha 1905 nevyhráli. Ve 24. kole Fortuna ligy doma navzdory převaze zejména v první půli nedali gól Mladé Boleslavi a vzhledem k tomu, že hosté málem ani nevypálili na bránu, skončil duel 0:0.

Trápení Chelsea pokračuje, oslabeným Citizens nebyla rovnocenným soupeřem

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     03.01.2021 (22:42)     Sekcia sport

The Blues spadli po utkání 17. kola mimo místa zaručující postup do jedné z evropských soutěží. Ve šlágru proti Manchesteru City předvedli slabý výkon a výsledek 1:3 odráží dění na trávníku. Hosté rozhodli o vítězství už v první půli, v níž vstřelili všechny tři branky.

Olomouc - Bohemians 2:2, další ztráta pro oba celky. Hosté sahali i po výhře

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.03.2024 (16:56)     Sekcia sport

Góly padaly jen v první půli. Domácí sice bleskově otočili, nakonec znovu, už počtvrté na jaře, ztrácejí body. Stejně jako fotbalisté Bohemians, kteří poosmé v řadě nezvítězili. Ve 23. kole Fortuna ligy remizovali v Olomouci 2:2.

Fotbalisté Ostravy po povedené první půli rozdrtili Zlín 5:1

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     01.08.2021 (18:19)     Sekcia sport

Ostrava - Fotbalisté Ostravy porazili ve druhém ligovém kole Zlín jasně 5:1. Baník rozhodl o vysokém vítězství už v první půli, kdy se během 25 minut dvakrát trefil David Lischka a jednou...

Bohemians - Jablonec 1:2, první výhra od září, hosté ji uhájili i v devíti

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.12.2021 (17:56)     Sekcia sport

Nadřeli se, protože v podstatnou část druhého poločasu dohrávali bez dvou vyloučených hráčů. Přesto fotbalisté Jablonce na Bohemians zvítězili 2:1. Obě branky dali ještě před přestávkou a po ní dostali v početní nevýhodě pouze jeden regulérní gól.

Jelínek po dalším krachu Zlína: Začali jsme dobře, ale pak... Co závidí Bohemians?

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.11.2022 (09:55)     Sekcia sport

Ani dvougólový náskok nestačil. Zlín měl báječně rozehranou partii na Bohemians, jenže ve druhé půli o pohodlné vedení přišel a po porážce 2:3 zůstává předposlední. „Mrzí mě, že jsme to nedotáhli k bodům,“ litoval zlínský trenér Jan Jelínek po sobotním selhání v Ďolíčku. Mimochodem, tým z Baťova města je první, kdo v ligové sezoně nedokázal v aréně Bohemians bodovat.

Teplice - Zlín 2:1, hosté dotahovali. V závěru přišli o gól kvůli hře rukou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.05.2023 (17:13)     Sekcia sport

Tepličtí fotbalisté porazili ve druhém nadstavbovém kole skupiny o udržení 2:1 Zlín. Dvěma góly se blýskl domácí útočník Daniel Fila. Hosté ve druhé půli srovnali zásluhou Dominika Simerského a v poslední minutě vstřelili také druhý gól, který nakonec po zásahu videorozhodčího neplatil. Domácí se přiblížili záchraně, poslední už být nemohou.

Ostrava - Brno 4:0, tři góly za půli, hosté byli naprosto neškodní

Bohemians - Pardubice 1:2, hosté vedli o dvě branky, za domácí snižoval Necid

Bohemians - Baník Ostrava, domácí hájí první místo, hosté chtějí napravit debakl

Baník - Sparta 0:3, laciné chyby domácí obrany trestali Kuchta s Čvančarou

Ostrava potvrdila vítězství v derby a přehrála Bohemians, hosté dohrávali bez vyloučeného Necida

Plzeň porazila Bohemians a poskočila na šesté místo, hosté nedali penaltu

Olomouc - Zlín 0:0, hosté pod novým trenérem získali cenný bod

Bitvu o Ďolíček vyhráli Bohemians. Soupeř se červenal

ONLINE: Sparta hraje s Baníkem, na dálku se o udržení perou Karviná a Zlín

Mladá Boleslav - Zlín 1:1, hosté vedli jen minutu, srovnal Budínský

Budějovice - Teplice 3:1, hosté vedli, v oslabení pak náskok neudrželi

Šlágr plný emocí vyhrála Plzeň, dva góly Slovácka sudí neuznal. Baník měl doma nabito

Ostrava - Zlín 3:1, první úspěch díky skvělému poločasu, pak ale domácí ubrali

Zlín může sestoupit kvůli chybě sudích u videa, gól proti Bohemians měl platit

ONLINE: Bohemians nastupují doma jako hosté, hraje i Boleslav a Olomouc

Zlín vyhrál ve Vsetíně

Zlín na Letné sahal po remíze, zlomil ho vlastní gól Jiráčka. Sparta má čtvrtou výhru

Bohemians - Zlín 1:0, sérii čtyř porážek ukončil rozhodujícím gólem Hronek