Hokejový šampionát startuje již zítra. Kde sledovat zápasy české reprezentace?

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.05.2022 (11:36)     Sekcia sport

Už v pátek jsou na programu první zápasy letošního MS v hokeji, o den později jde do akce také česká reprezentace. Fanoušci hokeje mohou své týmy podpořit tentokrát přímo v dějišti šampionátu, ovšem při dodržení preventivních pandemických opatření. Ten, kdo se do Helsinek či Tampere nevypraví osobně, může zápasy sledovat různými způsoby, včetně online reportáží na Sport.cz. celý článek

Hokejový šampionát na dohled. Kde sledovat zápasy české reprezentace

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.04.2023 (14:08)     Sekcia sport

Vrchol hokejové sezony 2023 se nezadržitelně blíží. Již 12. května se rozehrají první zápasy 87. ročníku mistrovství světa, které se letos koná ve finském Tampere a lotyšské Rize. Jaké jsou možnosti pro sledování šampionátu v televizi, online či naživo?

Liga národů: Kde sledovat zápasy české reprezentace a další zajímavé duely

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     01.06.2022 (17:26)     Sekcia sport

Dnešním dnem startuje Liga národů pro sezonu 2022/23 a každý správný fanoušek české reprezentace bude hledat možnosti, jak jednotlivé zápasy sledovat. K zápasům Česka by mělo být jednoduché se dostat, v případě dalších zápasu Ligy národů to už snadné nebude, ale najdou se sportovní kanály, které o vysílací práva projevily zájem.

Startuje Liga národů: Jaký je rozpis zápasů české reprezentace?

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     31.05.2022 (20:10)     Sekcia sport

Fotbalové reprezentaci České republiky se nevydařila kvalifikace na světový šampionát. O to více by tak měla být motivována se ukázat v Lize národů, která startuje ve čtvrtek 2. června. Liga národů nabídne reprezentaci Česka ukázat se v elitní skupině s favority na celkové prvenství. Jak vypadá rozpis zápasů, kdo je favoritem dle sázkových kanceláří a jak je to se vstupenkami na zápasy Ligy národů?

ŽIVĚ: Rusko - Česko. Světový šampionát v hokeji startuje duelem spolufavoritů turnaje

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     21.05.2021 (14:45)     Sekcia sport

Dnešním soubojem tradičním rivalů Česka a Ruska odstartuje letošní světový hokejový šampionát v lotyšské Rize. Duel začíná v 15:15 hodin a sledovat ho můžete v naším podrobné on-line reportáži.

MS V HOKEJI: Češi pojistili vedení nad Norskem. USA hrají s Dánskem bez branek

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.05.2023 (06:29)     Sekcia sport

Hokejový světový šampionát má na programu devátý hrací den. Již od 11:20 hraje česká reprezentace, která nastoupila v Rize proti Norsku. Ve stejném čase ve finském Tampere měří síly USA s Dánskem. V tradičním odpoledním čase od 15:20 se srazí v souboji favoritů české skupiny Kanada se Švýcarskem, v áčku si pak zahraje Rakousko s Finskem. Večerní zápasy nabídnou střet Kazachstánu s domácím Lotyšskem a duel Švédska s Francií. Všechny zápasy můžete sledovat v podrobných online reportážích. Server Sport.cz rovněž nabízí hokejový pořad PŘÍKLEP EXTRA, kde budou zápas českých hokejistů padesát minut před úvodním vhazováním, o přestávkách i po jeho skončení hodnotit ve studiu experti.

MS V HOKEJI: Český tým jde znovu do akce, Dánové chtějí USA připravit o první body

Hokejový světový šampionát má na programu devátý hrací den. A do hry již od 11:20 půjde česká reprezentace, která nastoupí v Rize proti Norsku. Ve stejném čase ve finském Tampere poměří síly USA s Dánskem. V tradičním odpoledním čase od 15:20 se srazí v souboji favoritů české skupiny Kanada se Švýcarskem, v áčku si pak zahraje Rakousko s Finskem. Večerní zápasy nabídnou střet Kazachstánu s domácím Lotyšskem a duel Švédska s Francií. Všechny zápasy můžete sledovat v podrobných online reportážích. Server Sport.cz rovněž nabízí hokejový pořad PŘÍKLEP EXTRA, kde budou zápas českých hokejistů padesát minut před úvodním vhazováním, o přestávkách i po jeho skončení hodnotit ve studiu experti.

MS V HOKEJI: Český tým znovu v akci, Dánové chtějí USA připravit o první body

MS V HOKEJI: Češi ubránili 11 minut oslabení. USA hrají s Dánskem stále bez branek

MS V HOKEJI: Slovensko bojuje proti outsiderovi, český tým narazí na lídra skupiny B

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2023 (08:44)     Sekcia sport

Hokejový světový šampionát má na programu desátý den. A do hry půjde od 19:20 v pozici jistého čtvrtfinalisty česká reprezentace, která v Rize poměří síly se Švýcarskem. Ve stejném čase v Tampere nastoupí USA proti Francií. V tradičním odpoledním čase od 15:20 se srazí v české skupině Slovensko se Slovinskem, ve skupině A si to pak rozdají Německo s Maďarskem. Všechny zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz. Ten nabízí hokejový pořad PŘÍKLEP EXTRA, kde budou zápas českých hokejistů padesát minut před úvodním vhazováním, o přestávkách i po skončení hodnotit ve studiu experti.

MS V HOKEJI: Norové zvládli oslabení, český náskok nenarostl. USA hrají s Dánskem stále bez branek

MS V HOKEJI: Češi v akci! Obhájce titulu prověří USA

MS V HOKEJI: Slováci drží v zápase o přežití těsný náskok, český tým narazí na lídra skupiny

MS V HOKEJI: Slovensko půjde do boje proti outsiderovi, český tým narazí na lídra skupiny B

HOKEJ ONLINE: Češi v akci! Obhájce titulu prověří USA

MS V HOKEJI: Slovensko si bere vedení zpět! Obhájci titulu bojují s USA

Nominace na MS v hokeji 2023: Před přípravnými zápasy s Rakouskem je ve hře 31 hráčů

MS V HOKEJI: Přestřelka na úvod! Češi otáčí skóre. Obhájci titulu vedou

MS V HOKEJI: Přestřelka na úvod! Češi otáčí skóre. Obhájci titulu už prohrávají

MS V HOKEJI: Přestřelka na úvod! Češi otáčí skóre. Obhájci titulu začali porážkou

MS V HOKEJI: Přestřelka na úvod! Češi znovu srovnávají krok. Obhájci titulu bojují s USA

HOKEJ ONLINE: Domácí pohár startuje pěti zápasy

HOKEJ ONLINE: Domácí pohár startuje pěti zápasy. Boleslav a Oceláři vedou

Šampionát na druhý pokus. Řeší se absence, sexuální skandály i covid

Fanoušci budou moci sledovat přípravu fotbalistů na velkoplošné obrazovce

HOKEJ ONLINE: Domácí pohár startuje pěti zápasy. Oceláři vedou, udeřila i Olomouc, Vary vládnou přestřelce

MS V HOKEJI: Češi se ujali vedení nad Švýcarskem, skórovali i Američané

MS V HOKEJI: Švýcaři zvyšují vedení nad Českem, roste i americký náskok

MS V HOKEJI: Švýcaři srovnali s Českem krok, Američané rychle zvyšují náskok

MS V HOKEJI: Čechy čeká boj o první místo. V soubojích o postup bodovali favorité

HOKEJ ONLINE: Do olympijského turnaje vstupují další favorité

MS V HOKEJI: Slováci první zápas o přežití zvládli, český tým čeká lídr skupiny

Duda velebí klíčový okamžik v extraligovém play off! Geniální tah, tvrdí

MS V HOKEJI: Lotyšsko útočí na třetí výhru v řadě, Finové potvrdili roli favorita

Hokejové MS začíná - kde sledovat zápasy národního týmu?

Na české zápasy přes loterii. První lístky na hokejové MS jdou do prodeje

FOTBAL ONLINE: Liga startuje! První gól je tady, nováček vede nad favoritem

MS V HOKEJI: Lotyšsko útočí na třetí výhru v řadě, Finsko chce potvrdit roli favorita

HOKEJ ONLINE: Do olympijského turnaje vstupují další favorité. Švédové už vedou

MS V HOKEJI: Lotyšsko bude útočit na třetí výhru v řadě, Finsko chce potvrdit roli favorita

HOKEJ ONLINE: Do olympijského turnaje vstupují další favorité. Švédové zvyšují náskok

FOTBAL ONLINE: Liga startuje! Vrba debutuje v Baníku, Plzeň vykročí za obhajobou

„Zápasy duchů“ mají sledovat miliardy lidí. O víkendu startuje fotbalová bundesliga

HOKEJ ONLINE: Do olympijského turnaje vstupují další favorité. Švédové slaví první výhru

MS V HOKEJI: Češi mají jisté čtvrtfinále, USA udolaly Dánsko