SESTŘIH: Finové zvyšují náskok v čele skupiny, Olkinuora vychytal třetí nulu

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2022 (17:31)     Sekcia sport

Hokejisté Finska porazili v utkání základní skupiny B mistrovství světa v Tampere Rakousko 3:0. Domácí tým zvýšil náskok v čele "české" skupiny a má jistotu postupu do čtvrtfinále. Brankář Jussi Olkinuora vychytal už potřetí nulu. Na turnaji dosud nastoupil do čtyř zápasů a inkasoval jedinou branku. Rakušané naději na účast v play off naopak ztratili a čeká je souboj s Brity o udržení mezi elitou. celý článek

Finové mají jistotu čtvrtfinále

Hokejové MS, skupina B: Finsko - Rakousko 3:0. Domácí tým zvýšil náskok v čele skupiny a má jistotu čtvrtfinále. Olkinuora vychytal už potřetí nulu.

Finové vyhráli s čistým kontem

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.05.2022 (21:49)     Sekcia sport

Hokejové MS, skupina B: Finsko - Norsko 5:0. Vítězný gól dal na konci první třetiny útočník Harri Pesonen, čisté konto vychytal Jussi Olkinuora.

Pan neprůstřelný. Finové proti Čechům mohou nasadit lídra brankářských statistik

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.05.2022 (06:10)     Sekcia sport

Jasným lídrem mezi brankáři na hokejovém mistrovství světa je aktuálně Juho „Jussi“ Olkinuora. Na šampionátu dosud čelil 79 střelám, v síti skončila jen jedna z nich. Ve čtyřech utkáních vychytal hned tři nuly. Před úterním duelem proti Čechům tak bilance 31letého Fina budí velký respekt.

16. kolo: Slavia si drží v čele náskok, Sparta už je třetí

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     28.11.2021 (20:22)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté pražské Slavie zvítězili v 16. kole nad Teplicemi 3:0 a v čele tabulky si udržují tříbodový náskok. Sparta porazila doma Liberec 2:1 a posunula se na třetí místo....

Plzeň vyhrála západočeské derby, Frodl vychytal nulu

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.01.2021 (19:44)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně porazili v dohrávce 7. kola extraligy Karlovy Vary 2:0 a zvítězili potřetí za sebou. Třetí západočeské derby v sezoně ovládli díky brankám Sebastiána Maláta a Filipa Suchého. Gólman Indiánů Dominik Frodl vychytal první nulu v sezoně. Hosté nezužitkovali žádnou z přesilových her a nebodovali již počtvrté v řadě.

Pozvolný rozjezd. Ale nakonec domácí Finové jasně vyhráli

Hokejisté Finska porazili v úvodním utkání na domácím mistrovství světa v základní skupině B v Tampere Norsko 5:0. Úřadující olympijští vítězové se poprvé prosadili v 19. minutě díky gólu Harriho Pesonena, od druhé třetiny už pak začali naplno potvrzovat roli favorita. Tři body za branku a dvě asistence si připsal další útočník Toni Rajala, čisté konto vychytal díky 20 zákrokům Jussi Olkinuora.

Finové vstoupili do Karjaly vítězně, rozhodli v přesilovkách

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.11.2021 (20:05)     Sekcia sport

Hokejisté Finska vstoupili do turnaje Karjala vítězstvím nad Ruskem 3:0. Domácí vstřelili všechny branky v přesilových hrách, gól a dvě asistence si připsal útočník Miro Aaltonen. Čisté konto udržel Juho Olkinuora, stačilo mu 17 zákroků. Finové budou v sobotu druhým soupeřem českých hráčů na první akci seriálu Euro Hockey Tour.

Hudáček v důležitém souboji o postupové pozice vychytal nulu

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.05.2021 (21:37)     Sekcia sport

Hokejisté Slovenska porazili na mistrovství světa Dánsko 2:0. Díky čtvrté výhře z pěti zápasů v Rize se ve skupině A dotáhli s 12 body na vedoucí Rusko, které má výrazně lepší skóre. Slováci rozhodli až ve třetí třetině. Vítězný gól vstřelil ve 48. minutě útočník Peter Cehlárik, pojistku přidal obránce Adam Jánošík. Nulu vychytal díky 24 úspěšným zásahům brankář Július Hudáček.

Lukeš vychytal třetí nulu v sezoně, Hradec Králové porazil Brno 3:0

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     08.10.2021 (20:50)     Sekcia sport

Hradec Králové - Hokejisté Hradce Králové porazili v utkání 12. extraligového kola Brno 3:0. Vítězný gól dal v polovině duelu Lukáš Cingel, náskok domácích pak v závěru zvýšili...

SESTŘIH: Rána pro mistry světa! Hokejový šampionát začali porážkou

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.05.2023 (10:18)     Sekcia sport

Obhájci titulu hokejových mistrů světa z Finska začali domácí MS porážkou s týmem USA 1:4. Finové v zápase skupiny A vedli 1:0, ale Američané ve druhé třetině vyrovnali a třemi góly ve třetí třetině duel otočili. Oplatili tak soupeři porážku ze semifinále loňského šampionátu.

Češi v Čeljabinsku: Will vychytal nulu, Hyka dal vítězný gól

Will vychytal nulu v brance Čeljabinsku, vítězný gól dal Hyka

SESTŘIH: Kanada si na MS zastřílela. Kanonádu odnesli domácí

Hrubec ve slavnostním zápase vychytal pod dohledem Jágra nulu

Plzeň utnula sérii pěti porážek, Pavlát vychytal první nulu

Hrubec vychytal za Omsk v KHL nulu proti Kunlunu, stačilo mu 10 zákroků

Fantastický Francouz vychytal druhou nulu v sezoně! Pastrňákovy body na výhru Bostonu nestačily

Vaclík se vrátil ve velkém stylu, při restartu španělské ligy vychytal v derby nulu

Překvapí znovu Finové, tentokrát Rusy? Italové též cílí na postup ze skupiny

HOKEJ ONLINE: Dánové po mizerném úvodu vedou, Spojené státy zvyšují náskok

Grigar v klubu výjimečných brankářů. Vychytal svou stou ligovou nulu

Dynamu stačila jediná trefa, Perníkáři zvyšují náskok na čele

SESTŘIH: Finové se báli o výhru nad outsiderem

HOKEJ ONLINE: Slováci zahájili záchrannou misi, ale přišli o náskok! Finové v čele české skupiny

Kořenář má první nulu, vychytal i Jágra. Třeba skončím dřív než on, směje se

SESTŘIH: Finové porazili na MS bez problémů Brity a vedou českou skupinu

Do skupiny EL má nakročeno Nikósie s Lecjaksem, Vaclík vychytal nulu

SESTŘIH: Finové vyhráli na domácím MS i potřetí

Will vychytal v brance Čeljabinsku první nulu v KHL

Will vychytal v brance Čeljabinsku první nulu v KHL, Sedlák přidal gólovou trefu

Koubek vychytal první čisté konto v sezoně, Augsburg porazil Union Berlín

HOKEJ ONLINE: Do olympijského turnaje vstupují další favorité. Švédové zvyšují náskok

Pět zápasů, jediný inkasovaný gól. Finský brankář udivuje a míří za rekordem

Hradec po remíze na Dukle udržel náskok v čele druhé ligy

Skvělý Olkinuora a Finové opět sahají po titulu. Stříbro nestačí! burcuje kouč

Mandous má první nulu ve Slavii, ale stále není jisté, kdo bude chytat proti Plzni

Rytíři na lídra nestačili. Pardubice otočily na Kladně a zvýšily náskok v čele

Finové se naladili na Kanadu debaklem Dánska

Teplický brankářský mág Grigar po nule: Bod bez střely na bránu beru

Florbalové Střešovice vyhrály derby a drží si v čele dvoubodový náskok

Tomek vyčaroval první nulu pro sebe i Litvínov: Chytám svou šanci

Fantastický Francouz vychytal druhou nulu v řadě! Pastrňákovy body na výhru Bostonu nestačily