Češi vyhráli kuriózními góly. Počítají se, culil se Jankto. Zima nechápal Kuchtu a cítil od Švýcarů podcenění

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.06.2022 (06:13)     Sekcia sport

Určitě se nedostanou do soutěže o nejkrásnější gól roku, spíš se objeví ve výběru komických branek na Silvestra. „Ale počítají se,“ glosoval s úsměvem fotbalový reprezentant Jakub Jankto dvě trefy, které český tým nasměrovaly k výhře 2:1 nad Švýcarskem v prvním zápase elitní skupiny Ligy národů. celý článek

Jankto: Remíza je málo. Pokud budeme dělat takové chyby, nebudeme vyhrávat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.08.2022 (10:07)     Sekcia sport

Kroutil hlavou, nechápal, co se se sparťanskými fotbalisty v závěru poločasu stalo. „Vedli jsme a pak dostaneme gól, který prostě dostat nemáme. Čtyřicet minut jsme měli utkání pod absolutní kontrolou,“ litoval Jakub Jankto po remíze 1:1 v Jablonci.

Priske chválil Kuchtu, káral za úvod druhé půle. Jankto se bude zlepšovat, věří

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.10.2022 (09:53)     Sekcia sport

Změnil strategii a na Brno poslal tým s jedním útočníkem. Jan Kuchta na hrotu se mu za víc prostoru odvděčil dvěma góly, kapitán Ladislav Krejčí přidal dvě další a kouč fotbalistů pražské Sparty Brian Priske mohl slavit páté vítězství své rudé skvadry.

Sigmu zničili i v deseti! Schranz stíhá Kuchtu

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.05.2021 (16:58)     Sekcia sport

Dostali se do vedení, přes hodinu hráli přesilovku, ale ani to Olomouckým na rozjetý Jablonec nestačilo. Severočeši i bez vyloučeného Kratochvíla otočili proti Sigmě skóre z 0:1 na 3:1 a pojistili si druhé místo v tabulce. Dva góly slavil Schranz a v tabulce střelců se dotáhl na prvního Kuchtu. Oba mají třináct zásahů.

Poznar sestřelil bývalého zaměstnavatele: Ale pořád k němu mám velké sympatie

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.11.2020 (13:28)     Sekcia sport

To jsou paradoxy! Během svého angažmá v Plzni nevsítili ani jednu ligovou branku. Ve vzájemných zápasech to však zlínskému útočníkovi Tomáši Poznarovi pálí. „Proti takovému soupeři se góly počítají snadněji,“ culil se Poznar poté, co v neděli svůj bývalý klub sestřelil.

Zima i o zbytečném respektu. A souboje s Haalandem? Byly jiné, než jsem čekal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.03.2024 (07:57)     Sekcia sport

Překvapilo, že se po českém protiútoku v závěru prvního poločasu objevil v pokutovém území soupeře zrovna on, čistokrevný stoper David Zima. „Pozor, já tam takhle chodím vždycky,“ přesvědčoval. Češi i díky jeho premiérové reprezentační trefě vyhráli přípravné utkání v Norsku 2:1.

Chyb jsme udělali na pět zápasů, nechápal litvínovský kouč Országh

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.12.2020 (06:55)     Sekcia sport

Góly, góly a zase góly. Hokejisté Litvínova a Komety se splašili, jejich střelecké dostihy a den otevřených obran vynesly v pondělí oběma soupeřům brankové maximum v letošní extralize.

Fotbalisté Cagliari zahájili italskou ligu remízou s Turínem, Jankto debutoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.08.2023 (20:47)     Sekcia sport

Nováček italské fotbalové ligy Cagliari zahájilo soutěž bezbrankovou remízou na hřišti FC Turín. Soutěžní debut v sestavě hostů si odbyl střídající záložník Jakub Jankto, jenž se dostal na hřiště v 61. minutě. Domácí obránce David Zima odehrál závěrečnou čtvrthodinu, v Serii A nastoupil i kvůli zranění poprvé od ledna.

Zima a chumelenice? Nigerijci Ghalimu to nevadí. Na sněhu dal své první góly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.11.2023 (20:43)     Sekcia sport

Pochází sice z africké Nigérie, v zimě a chumelenici při zápase s Mladou Boleslaví se ovšem liberecký fotbalista Ahmad Ghali cítil úplně přirozeně. Díky jeho prvním dvěma ligovým trefám severočeský tým slavil v extrémně těžkých podmínkách U Nisy výhru 2:1.

Za Kuchtu jsem rád, řekl Priske. Chválil i Preciada, nelíbil se mu faul na Haraslína

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.12.2023 (19:16)     Sekcia sport

Po pětadvaceti minutách vedli 3:0 a bylo takřka hotovo. Sparťanští fotbalisté opět proti Jablonci rozhodli velmi rychle. Když s ním hráli v srpnu, v poločase vedli dokonce 5:0. „Mám prostě dobrý tým s kvalitními hráči, nic víc za tím není,“ culil se kouč Brian Priske po výhře v 18. kole Fortuna ligy.

Getafe si poradilo s posledním Levante, střídající Jankto hrál téměř po měsíci

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.02.2022 (23:11)     Sekcia sport

Fotbalisté Getafe porazili ve španělské lize poslední Levante 3:0. Dva góly dal turecký útočník Enes Ünal, kterého v 68. minutě nahradil na hřišti Jakub Jankto. Český reprezentační záložník nastoupil po téměř měsíci, předchozí dvě utkání strávil na lavičce.

Jankto vysekl poklonu Součkovi. Pro nároďák je klíčový, dlouho tady nebyl takový hráč!

Getafe slaví výhru nad posledním, téměř po měsíci si zahrál Jankto

ONLINE: Velký obrat Interu. Jankto i Barák prohráli, v Itálii vede Sassuolo

Zmrhal vystřelil Brescii dvěma góly důležité vítězství, Jankto byl u velkého obratu

Finská blokáda nakonec nevydržela, Češi vyhráli i sedmý přípravný zápas před MS

Nabuzení Češi v derby rozstříleli Slovensko sedmi góly a ve čtvrtfinále vyzvou Finsko

Góly? Důležitější jsou body, ale věřím, že už smůlu prolomím, říká útočník Kuchta

Jankto přihrál na gól, Sampdoria ale nenavázala na výhru nad Interem

Kolaps, podcenění a hlavně ostuda, řekl o nepovedeném závěru trenér Slovácka

Jankto při silniční kontrole odmítl podstoupit test na drogy

Kuchtu nechtěla Sparta, ani jeho agent. Asi jsem pitomec, ale nešlo to, říká Stejskal

Hložek čtyřmi góly za poločas smetl Brno a dostihl Kuchtu. Slavia je bez porážky

Reprezentace úspěšně testuje hru se třemi stopery. Jankto chce kulišárnu na Španěly