Kajakář Dostál je mistrem světa na pětistovce, kanoista Fuksa má bronz

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     06.08.2022 (17:49)     Sekcia sport

Halifax (Kanada) - Kajakář Josef Dostál je mistrem světa na 500 metrů. Finále na šampionátu rychlostních kanoistů v kanadském Halifaxu ovládl s velkou převahou a má pátý světový titul,... celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Suverénní Dostál! Český kajakář slaví páté světové zlato, Martin Fuksa získal bronz

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.08.2022 (16:16)     Sekcia sport

Kajakář Josef Dostál je mistrem světa na 500 metrů. Finále na šampionátu rychlostních kanoistů v kanadském Halifaxu ovládl s velkou převahou a má pátý světový titul, z této neolympijské trati třetí po letech 2017 a 2018. Kanoista Martin Fuksa získal na bronzovou medaili na pětistovce. Na vítězného Brazilce Queiroze ztratil více než dvě sekundy.

 

Kajakář Dostál na úvod MS jasně ovládl rozjížďku na 500 m, Fuksa zaváhal

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.08.2022 (18:37)     Sekcia sport

Kajakář Josef Dostál vstoupil do mistrovství světa v Halifaxu výhrou v rozjížďce na 500 metrů, a pak skončil druhý v úvodní jízdě na kilometru. Na přímý postup do finále pětistovky nedosáhl kanoista Martin Fuksa, který v této sezoně ovládl všechny závody Světového poháru. Těsně za přímým postupem byli na šampionátu v Kanadě také čtyřkajak Jakub Špicar, Radek Šlouf, Jakub Zavřel a Daniel Havel na pětistovce a kanoista Petr Fuksa na dvoustovce.

 

Kajakář Dostál i kanoista Martin Fuksa si na MS zajistili obě finále

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.08.2022 (18:56)     Sekcia sport

Kajakář Josef Dostál bude v sobotu bojovat na mistrovství světa o dvě medaile, po úspěchu na pětistovce postoupil do finále i na kilometru. Obě stříbra z loňského roku bude obhajovat kanoista Martin Fuksa, který uspěl v semifinále na 500 i 1000 metrů. Na dvoustovce se dostal do elitní devítky jeho mladší bratr Petr. V dnešním semifinálovém programu uspěly také čtyřkajak Jakub Špicar, Radek Šlouf, Jakub Zavřel a Daniel Havel, kajakářka Anežka Paloudová a deblkanoe Antonín Hrabal, Jiří Zalubil.

 

Fuksa je poprvé mistrem světa na kilometru, Paříž vybojoval i Dostál

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.08.2023 (12:30)     Sekcia sport

Kanoista Martin Fuksa je poprvé mistrem světa na kilometrové trati. Na šampionátu v Duisburgu rozhodl v závěru. Vedle zlaté medaile vybojoval v této disciplíně místo pro Česko na olympijských hrách v Paříži. To získal i kajakář Josef Dostál, který ale na medaili nedosáhl. V závodě na 1000 metrů obsadil pátou příčku.

 

Kanoista Fuksa podvanácté mistrem Evropy

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.06.2023 (13:04)     Sekcia sport

Kanoista Martin Fuksa je podvanácté mistrem Evropy. V Krakově získal zlato na neolympijské pětistovce, kterou na ME ovládl už podeváté.

 

Kajakář Josef Dostál je mistrem světa na 500 metrů!

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.08.2022 (16:16)     Sekcia sport

Kajakář Josef Dostál je mistrem světa na 500 metrů. Finále ovládl s velkou převahou a má páté světové zlato, třetí z této neolympijské trati. Kanoista Petr Fuksa skončil na MS v rychlostní kanoistice šestý na dvoustovce. Od medaile ho dělily necelé tři desetiny sekundy. Český čtyřkajak Špicar, Šlouf, Zavřel, Havel dojel na 500 m ve finále devátý.

 

Kajakář Dostál byl na Světovém poháru v Szegedu druhý, kanoista Fuksa třetí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.05.2021 (12:50)     Sekcia sport

Největší české naděje v rychlostní kanoistice pro olympijské hry v Tokiu vstoupily do sezony medailovými výsledky. Kajakář Josef Dostál obsadil na Světovém poháru v Szegedu na kilometru druhé místo, kanoista Martin Fuksa skončil třetí. V obou závodech zvítězili němečtí reprezentanti - kajakář Jacob Schopf a kanoista Conrad-Robin Scheibner.

 

Skvělý Dostál mistrem světa! Fuksa ve vlnách vybojoval stříbro, první Rus vypadl z lodi

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.08.2024 (09:18)     Sekcia sport

Dva týdny po svých životních triumfech slaví čeští rychlostní kanoisté další velké úspěchy. Kajakář Josef Dostál získal na mistrovství světa v neolympijských disciplínách v uzbeckém Samarkandu zlato, kanoista Martin Fuksa skončil v těžkých podmínkách stříbrný.

 

Kanoista Fuksa i kajakář Dostál jsou na MS ve finále olympijského kilometru

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.08.2023 (18:15)     Sekcia sport

Kanoista Martin Fuksa i kajakář Josef Dostál se na mistrovství světa v rychlostní kanoistice v Duisburgu probojovali do finále na olympijské trati 1000 metrů. Po středečních triumfech v rozjížďkách dnes Fuksa v druhém soutěžním dnu v Německu vyhrál i semifinálovou jízdu, Dostál v té své dopádloval druhý. V neolympijské disciplíně K2 na 1000 metrů se do bojů o medaile probojovali také Michal Kulich a Jan Vorel. Finálové jízdy jsou na programu v sobotu.

 

Kanoista Fuksa pojede na SP v Poznani finále kilometru i deblkanoe na 500 metrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.05.2023 (14:34)     Sekcia sport

Kanoista Martin Fuksa si na Světovém poháru v Poznani zajistil finále v obou svých disciplínách. Postoupil do sobotního vyvrcholení závodu singlkanoistů na 1000 metrů a společně s bratrem Petrem se těsnou výhrou v rozjížďce kvalifikoval přímo do nedělního finále deblkanoí na pětistovce. Naopak kajakář Josef Dostál pojede stejně jako minulý týden v Szegedu na kilometru pouze finále B, ještě má šanci na pětistovce.

Česko má z ME další zlato! Kanoista Fuksa je podvanácté mistrem Evropy

Dostál i Fuksa na nominačních závodech kanoistů ovládli individuální tratě

Kanoista Fuksa je podvanácté mistrem Evropy, v Krakově ovládl pětistovku

Česko má z Evropských her další zlato! Kanoista Fuksa je podvanácté mistrem Evropy

Kanoista Fuksa na pětistovce lehce postoupil do světového finále

Kanoista Fuksa pojede finále kilometru na SP v Poznani, kajakář Dostál neuspěl

Kanoista Fuksa pojede na SP v Poznani finále kilometru, kajakář Dostál neuspěl

Fuksa bral na českém šampionátu sedm titulů. Dostálovi útok na světový rekord nevyšel

Kanoista Fuksa získal na MS stříbro i na pětistovce

Kajakář Dostál i kanoista Fuksa postoupili na SP v Szegedu do finále kilometru

Kanoista Fuksa je poprvé mistrem světa na kilometru

Dostál doplnil olympijské zlato mistrovským triumfem, Fuksa získal stříbro

Dostál se Šloufem dojeli na MČR druzí, kanoista Fuksa kraluje dál

Fuksa se v Račicích zatím drží zlatého plánu, triumf si připsal i kajakář Dostál

Favorité Dostál a Fuksa ovládli v Račicích olympijský kilometr

Kajakář Dostál na úvod mistrovství světa ovládl rozjížďku na 500 metrů

Čtyřkajak dojel na SP v Szegedu pátý na pětistovce, Fuksa byl šestý na 200 m

Kajakář Dostál na úvod MS jasně ovládl rozjížďku na 500 metrů

Kanoista Fuksa má na MS druhé stříbro, také na pětistovce ho porazil Scheibner

Olympijský vítěz a mistr světa slaví. Kajakář Dostál se stal Sportovcem roku

Opět jednou druhý Fuksa, i na pětistovce nestačil na Němce Scheibnera

Fuksa má z MS v Halifaxu druhý bronz

Olympijští medailisté Ogrodníková, Fuksa a Dostál přistáli v Praze

Fuksa i na pětistovce skončil druhý, opět nestačil na Němce Scheibnera

Fuksa vyhrál na kilometru závod SP v Paříži, Dostál byl třetí

Dominantní Fuksa ovládl na SP v Račicích i kilometrovou trať

Fuksa kraluje dál, Dostál se Šloufem dojeli na českém šampionátu druzí

Kanoista Fuksa znovu vyhrál ve Světovém poháru, v Poznani ovládl pětistovku

Fuksa vyhrál na kilometru závod Světového poháru v Paříži

Neporazitelnost kanoisty Fuksy na pětistovce na ME skončila, v Szegedu byl třetí

Kanoista Martin Fuksa vyhrál závod na 500 m i na Světovém poháru v Poznani

Kanoista Fuksa ani na kilometru nepostoupil z rozjížďky přímo do finále MS

Kanoista Martin Fuksa ovládl na Světovém poháru v Poznani závody na 500 a 1000 metrů

Kanoista Martin Fuksa se stal v Mnichově mistrem Evropy na trati 500 metrů!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy