Slovácko využilo přesilovku a bere těsnou výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.08.2022 (17:51)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka zvítězili v nedělním utkání 2. kola nejvyšší soutěže nad Hradcem Králové 1:0. Votroci dlouho drželi bezbrankový stav, pak byl ale vyloučen Gabriel a favorit přesilovku využil. Vítězný gól vstřelil Vlastimil Daníček. celý článek

Slovácko využilo přesilovku až ve druhé půli. Pauza nám pomohla, tvrdí po výhře v derby Holzer

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.09.2021 (19:35)     Sekcia sport

Velké emoce včetně strkanice mezi lavičkami provázely ostře sledované ligové derby mezi fotbalisty Slovácka a Zlína, jehož klíčovým okamžikem bylo sporné vyloučení stopera ševců Procházky už ve 23. minutě. Hradišťští využili přesilovku až ve druhé půli, na jejich hladké výhře 3:0 se podílel gólem a asistencí záložník Daniel Holzer.

Karviná vybojovala těsnou výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.09.2024 (17:56)     Sekcia sport

Karvinští fotbalisté v 9. kole Chance ligy vybojovali na svém stadionu těsnou výhru nad Jabloncem 1:0.

Karviná přesilovku nevyužila, bere jen bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.04.2024 (17:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Karviné remizovali ve 29. kole Fortuna ligy s pražskými Bohemians 1:1. Domácí hráli od 39. minuty po vyloučení hostujícího Prekopa přesilovku.

Boleslav začala gólovým uragánem, pak byla ráda za těsnou výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.11.2020 (18:18)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi vedli v nedělním utkání 22. kola Tipsport extraligy nad Pardubicemi už o tři góly, nakonec ale brali těsnou výhru 3:2. Domácí zvítězili potřetí za sebou, Dynamo prohrálo i šestý venkovní zápas v sezoně.

Jablonec se ve Vršovicích červenal, ale vybojoval tři body

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.12.2021 (17:05)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians prohráli v nedělním utkání 17. kola nejvyšší soutěže s Jabloncem 1:2. Severočeši si už do přestávky vybudovali dvoubrankový náskok. Klokanům se povedlo snížit, když využili přesilovku. Jablonec totiž dohrával bez vyloučených Pilaře a Malínského, těsnou výhru však uhájil.

FOTBAL ONLINE: Slovácko udeřilo a vede nad Plzní, Teplice berou těsnou výhru, Slavii čeká derby

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.12.2020 (14:00)     Sekcia sport

Fotbalisté Teplic vyhráli v nedělním utkání 13. kola nad Zbrojovkou Brno 1:0 a Pardubice v Ďolíčku remizovali se Zlínem 0:0. Slovácko nyní před kamerami O2 TV Sport hostí Plzeň. Slavia hraje od 18:30 s Bohemians, utkání vysílá rovněž O2 TV Sport. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Bayern veze do odvety náskok, Mbappému zkazil radost VAR. Italský gigant udržel těsnou výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.02.2023 (13:44)     Sekcia sport

V souboji dvou velkých favoritů na celkové prvenství Paris St. Germain prohrál v úvodním osmifinále Ligy mistrů s Bayernem Mnichov 0:1. Trápící se AC Milán urval doma těsnou výhru 1:0 nad Tottenhamem. Odvety jsou na programu 8. března.

Liberec bere doma těsnou výhru, Slovan spasil Tupta

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2021 (16:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce vyhráli v sobotním utkání 17. kola první ligy nad Hradcem Králové 1:0. O vítězství Slovanu rozhodl už v prvním poločase gólem Tupta.

Oslabení házenkáři Plzně vydřeli těsnou výhru v souboji s Jičínem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.02.2022 (12:08)     Sekcia sport

Ještě třináct minut před koncem utkání ztráceli házenkáři Talent týmu Plzeňského kraje doma proti Jičínu čtyři branky (21:25). Povedeným finišem ale dokázali duel 20. kola extraligy ještě otočit a vydřeli těsnou výhru 28:27.

Slovácko zažilo ve druhé půli kolaps a s Partizanem remizovalo 3:3

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     08.09.2022 (22:10)     Sekcia sport

Slovácko dnes odehrálo svůj historicky první zápas v základní skupině evropksých pohárů. Do Uherského Hradiště přijel srbskýPartizan Bělehrad aSvědíkovi svěřenci věděli, že na ně nečeká nic lehkého. I přes vedení 2:0 a přesilovku nakonec Slovácko zvítězit nedokázalo. Rozhodla děsivá patnáctiminutovka ve druhé půli. Remízu 3:3 v závěru zachraňoval Kozák.

Slovácko v oslabení! Nováček udeřil v nastavení

Slovácko - Zlín 3:0, přesilovku v derby využili Havlík, Hofmann a Holzer

Národní tým oslabilo 15 absencí. Šilhavý přesto bere z duelu s Běloruskem jen výhru

HOKEJ ONLINE: Třinec si doma zastřílel, Liberec měl také nabito. Sparta bere těsnou výhru

Norsko srazilo českého přemožitele, Francie vydřela těsnou výhru. Večer patří šlágrům

Suverénní Slavia zničila Zlín, výhru slaví i Baník. Bohemka bere jen bod

Povinná výhra pro Slavii, podceňované Slovácko by mohlo vstřelit aspoň gól, tuší experti

Plzeň doma vydřela těsnou výhru a vede ligu. Zlínský finiš vystrašil Spartu, i ta ale bere tři body

Slovácko ovládlo derby, Zlín dál čeká na vítězství

Vydřenou výhru trefil Jurásek, Slavia bere tři body

Sparta slaví pod Vrbou další výhru! Slovácko září a je třetí, Baník padl s nováčkem

FOTBAL ONLINE: Klokani slaví! Slovácko si bere vedení zpět. Slavia prahne po trháku

Sparťanská sedmička před derby, co ukáže Slavia? Slovácko je opět třetí

Slavia bude konečně skórovat, Slovácko je v Nice outsiderem

HOKEJ ONLINE: Přestřelka v Liberci pokračuje. Třinec si doma zastřílel, Sparta bere těsnou výhru

Třinec si doma zastřílel, Liberec měl také nabito. Sparta bere těsnou výhru

Burnley se střídajícím Vydrou využilo přesilovku

Slavia brala v derby těsnou výhru, Plzeň dostala nařezáno

HOKEJ ONLINE: Hradec padl po nájezdech, Sparta bere těsnou výhru, slaví už i Boleslav s Motorem

FOTBAL ONLINE: Klokani loupili v Brně, Baník nevyužil přesilovku. Slovácko ve šlágru hostí Slavii

SESTAVA KOLA: Slovácko se v Plzni odvázalo, své hrdiny velebí i obě S

Bayern vydřel těsnou výhru, Dortmund bere jen bod

FOTBAL ONLINE: Teplice zaskočily Liberec, oslabený Zlín vydoloval bod. Výhru bere i Slovácko

Rakousko šokovalo USA a bere bod! Britové předvedli skvělý závěr. Švýcarsko deklasovalo Dány

Hradec padl po nájezdech, Sparta bere těsnou výhru, slaví Boleslav, Kladno i Motor

FOTBAL ONLINE: Plzeň dostává na Slovácku nařezáno, Teplice berou těsnou výhru, Slavii čeká derby

Bulíř zajistil Liberci těsnou výhru nad Olomoucí

Divoký závěr a kolaps Slovácka, slaví Pardubice

Máme důvod být naštvaní! Brankář Komety těžce nese Hollandovo vyloučení v závěru utkání

Vítkovice doplatily na nevyužitou přesilovku a zbytečná vyloučení. Holaňovi se i tak série líbí

FOTBAL ONLINE: Klokani přidali v Brně další trefu, Baník hraje přesilovku. Slovácko ve šlágru hostí Slavii