AC Milán na úvod sezóny pokořilo Udinese. Výhru zařídila souhra Brahima s Rebičem

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     14.08.2022 (11:57)     Sekcia sport

Sezónu Serie A nám odstartoval zápas mistrovského AC Milán s Udinese. A rozhodně jsme se nenudili. Tým Stefana Pioliho se zdá být plný chuti a určitě se bude chtít znovu poprat o titul italského šampiona. I když zápas nebyl úplně bez problémů. Hlavně v obraně občas byla nějaká okna. Naštěstí pro rossoneri ne taková, jaká byla v té Udinese. Zvítězili 4:2. celý článek

Česká souhra v Ottawě na výhru v přípravě NHL nestačila, Dostál byl vyhlášen hvězdou zápasu

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.09.2023 (09:49)     Sekcia sport

Hokejový útočník Dominik Kubalík vstřelil gól po nahrávce Jiřího Smejkala a v přípravě před startem sezony NHL se prosadil podruhé za sebou. Česká souhra Ottawě ale na výhru nestačila, Senators podlehli Montrealu 3:4 a neuspěli po dvou vítězstvích.

ONLINE: Italskou ligu otevírá šampion, AC Milán hostí Udinese

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.08.2022 (18:24)     Sekcia sport

Fotbalisté AC Milán zahajují nový ročník italské fotbalové ligy. Obhájce titulu v úvodu soutěže od 18:30 hostí Udinese. Sledujte vývoj skóre.

Změny v sestavě? Byl to určitý risk, přiznal plzeňský trenér Bílek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.08.2022 (08:04)     Sekcia sport

Už to v sobotu s Pardubicemi vypadlo na druhou remízu na úvod sezony. Naštěstí pro Plzeň přinesla souhra krajních obránců patnáct minut před koncem vítěznou branku na 2:1. Holíkův pas uklízel do branky Milan Havel a oslavil tím svůj stý zápas v dresu plzeňské Viktorie. „Je to cenné vítězství, po Evropě jsme ho potřebovali,“ komentoval utkání Havel....

Česká garda v čele s Pastrňákem zařídila těsnou výhru Bostonu, první gól sezony vsítil Zohorna

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.04.2023 (06:27)     Sekcia sport

David Pastrňák zařídil hattrickem výhru Bostonu 4:3 v Pittsburghu a stal se po Jaromíru Jágrovi druhým českým hokejistou, který nasbíral v základní části NHL sto bodů. K vítězství Bruins přispěli Pavel Zacha třemi asistencemi a David Krejčí jednou. Radim Zohorna svým prvním gólem sezony pomohl Torontu k výhře 3:0 v Ottawě.

Juventus mohl slavit titul, ale na hřišti Udinese překvapivě prohrál

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.07.2020 (21:27)     Sekcia sport

Fotbalisté Juventusu mohli už dnes prodloužit svou rekordní sérii a získat devátý titul v italské lize za sebou. Na hřišti Udinese potřebovali výhru, ale neudrželi vedení a domácím podlehli 1:2.

Souhra kapitánů vysvobodila Zbrojovku. Pardubice pořád honíme, těší Dreksu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.06.2020 (12:53)     Sekcia sport

Pavel Dreksa byl kapitánem fotbalistů Zbrojovky při brněnském derby v Líšni během prvního poločasu, Pavel Eismann po svém nástupu do hry od začátku druhé půle. Právě souhra těchto dvou mužů v obraně favorizovaných hostí přinesla nakonec Zbrojovce výhru 2:1. Na Eismannův roh si v 83. minutě naskočil Dreksa a hlavou rozhodl.

Udinese bude kvůli rasismu fanoušků hrát před prázdnými tribunami

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     23.01.2024 (14:44)     Sekcia sport

Udinese dostalo od ligové komise jednozápasový zákaz vstupu fanoušků na tribuny poté, co brankář AC Milán, Mike Maignan, čelil rasistickému skandování. Rozhodl o tom v úterý odpoledne komisař Gerardo Mastrandrea. O den dříve se severoitalskému klubu podařilo díky video záznamům identifikovat a doživotním zákazem vstupu potrestat jednoho z fanoušků.

Florbalisté Českých Budějovic vstoupili do sezony výhrou ve Znojmě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.09.2020 (09:08)     Sekcia sport

První zápas sezony a hned ambiciózní Znojmo. Florbalisté českobudějovických Štírů měli na úvod druhé nejvyšší tuzemské soutěže těžkého soupeře. Ale z jihu Moravy si přivezli vysokou výhru 9:4.

Oceláři rozhodli v prodloužení. Třinec urval výhru na ledě Lausanne

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.09.2024 (20:25)     Sekcia sport

Cenné vítězství 2:1 v prodloužení na ledě švýcarského Lausanne urval Třinec na úvod hokejové Ligy mistrů, když důležité vyrovnání obstaral na začátku třetí části Libor Hudáček a vítěznou branku pak zařídila po 44 vteřinách prodloužení přesilovková teč Daniela Kurovského.

Inter si upevnil druhé místo i díky Lukakovi, uspěl také AC Milán

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.02.2023 (22:59)     Sekcia sport

Romelu Lukaku se střelecky prosadil poprvé po zranění a pomohl fotbalistům Interu Milán upevnit si druhé místo v tabulce italské ligy po výhře 3:1 nad Udinese. Ve 23. kole zvítězil i městský rival Interu; AC Milán si poradil s Monzou 1:0, posun na třetí příčku tabulky mu zařídil gólem v první půli Junior Messias.

Brahim Díaz: Milán mi hodně dal, zlepšil jsem se na hřišti i mimo něj

Brahim Diaz vyslal jasný signál: Pánem jsem tady pořád já

Inter Milán přejel Lazio a míří do finále superpoháru

Další hokejový nezdar! Čekání na českou výhru trvá

Inter Milán si snadno poradil se Spezií a má druhou výhru

ONLINE: Druhá Neapol může dohnat Milán, ten hraje později. V akci i Inter

ONLINE: Milán hostí Udinese, hraje i Verona s Barákem, Jankto v derby jen na lavici

Juventus překvapivě ztratil s nováčkem, Milán děkuje Zlatanovi aspoň za bod

Další ztráta pro Boston. O úvod sezony přijde kvůli operaci i McAvoy

Souboj účastníků baráže ovládl Vyškov. Příbram na úvod sezony porazil 2:1

Nejlepší výkon AC Milán v sezóně přinesl výhru nad PSG

ONLINE: Neapol zvítězila nad Udinese a dál vede italskou ligu bez porážky

Vinícius na lavičku? Fanoušci chtějí vidět Brahima Díaze

Na úvod sezony vynuloval třinecké šampiony. Ale pokladníka zkásnu já, sliboval Kořenář

AS Řím nestačil na AC Milán a stále čeká na první ligovou výhru

FC Turín přišel v italské lize o výhru v závěru. Na hřišti Sassuola jen remizoval

AS Řím poprvé v sezoně vyhrál, proti Udinese rozhodl Pedro

Nezdolný Švéd opět řádil. Ibrahimovic dvěma góly zařídil úspěšný start AC Milán do nové sezony