Plzeň přišla o sérii dvou výher v řadě, prohrála prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2022 (18:51)     Sekcia sport

Šestibranková přestřelka se konala mezi Plzní a Brnem. Zatímco se oba celky po dvou třetinách prosadily třikrát, v poslední periodě žádná branka už nepřišla. Utkání v prodloužení rozhodl přesnou trefou Radek Koblížek. celý článek

Kometa doma zhasla, prohrála v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.03.2021 (20:26)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce zvítězili v 50. kole extraligy na ledě Brna 3:2 v prodloužení a ukončili tak sérii pěti výher Komety. Utkání rozhodl v 64. minutě v přesilové hře Jan Káňa, který si připsal asistence na dalších dvou brankách Hanáků. Na gólech Brna se podílel útočník Peter Mueller, jenž si tak upevnil vedení v kanadském bodování soutěže.

Sparta podlehla Brnu 4:5 po nájezdech a prohrála po sérii šesti výher

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     18.02.2024 (16:55)     Sekcia sport

Praha - Hokejisté Sparty podlehli v 46. kole extraligy Brnu 4:5 po samostatných nájezdech. Oba týmy bodovaly posedmé za sebou, Pražané však nenavázali na sérii šesti výher a zůstali druzí za vedoucími...

Ať forma kulminuje na jaře, přejí si lovosičtí Lovci po sérii výher

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.02.2024 (11:54)     Sekcia sport

Dobré časy házenkářů Lovosic. Před blížícím se play off se v extralize pyšní sérií šesti výher v řadě a daří se jim i střelecky, v sobotu se gólostroj Lovců zastavil až těsně pod ceněnou čtyřicítkou, devátý Jičín rozebrali 39:31.

ONLINE: Plzeň - Bohemians, domácí chtějí prodloužit sérii soutěžních výher

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.09.2023 (14:00)     Sekcia sport

Osm zápasů v řadě fotbalisté Viktorie Plzeň zvládli za tři body. Další mohou přidat v sedmém kole české nejvyšší soutěže proti Bohemians. Utkání sledujte v podrobné online reportáži od 15 hodin.

Jedenáct let neporažený. USK má na kontě už 294 ligových výher v řadě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.03.2024 (20:18)     Sekcia sport

Basketbalistky ZVVZ USK Praha zakončily ligovou nadstavbu očekávaným vítězstvím nad KP TANY Brno 81:52. Před startem play off mají sedmnáctinásobné české šampionky na kontě sérii 294 výher v nejvyšší soutěži. Naposledy prohrály 30. dubna 2013, kdy ve finálové sérii podlehly doma o bod Žabinám Brno.

Plzeň doma selhala, v čele tabulky ji střídají Oceláři. Hradec nestačil na Spartu

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2020 (16:43)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty vyhráli v pátečním utkání 21. kola Tipsport extraligy na ledě Hradce Králové 2:1. Vítězný gól vstřelil útočník Rousek. Přestřelku mezi Třincem a Libercem (6:4) definitivně rozhodl ve prospěch Ocelářů Doudera trefou do prázdné branky. Plzeň prohrála s Kometou Brno a přišla o první příčku. Na domácím ledě neuspěl ani Zlín, který podlehl Motoru České Budějovice 2:3. Karlovy Vary až v prodloužení přehrály Vítkovice 2:1. Pardubice pod trenérem Richardem Králem ožily, zdolaly 2:1 Litvínov a zaknihovaly druhou výhru ze tří zápasů pod novým koučem. Olomouc doma podlehla Mladé Boleslavi 0:3 a prohrála třetí zápas v řadě.

Produktivitu řešíme skoro po každém kole, trápí plzeňského trenéra Guľu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.04.2021 (15:54)     Sekcia sport

Na sedm soutěžních výher v řadě mohla fotbalová Viktoria Plzeň natáhnout svou spanilou sérii. Jenže přišla stopka, navíc poměrně nečekaná. Adrian Guľa má jasno, v čem tkvěl v sobotním prosluněném utkání 26. kola Fortuna ligy v Karviné (1:1) hlavní problém. „Velmi nízká produktivita nás stála vítězství,“ konstatoval hlavní trenér západočeského celku.

Urputná bitva pro Hradec. Vítkovice přišly o sérii, ale zůstal jim bod

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.12.2021 (11:17)     Sekcia sport

Až do 44. minuty se čekalo na první gól v zápase 29. kola extraligy mezi Vítkovicemi a Hradcem Králové. Do vedení sice šel domácí ostravský celek, hosté však vyrovnali v početní převaze a v prodloužení jim výhru 2:1 vystřelil Aleš Jergl. Vítkovickým tak sice skončila série čtyř výher v řadě, přesto berou alespoň bod, bodovali posedmé v řadě.

ONLINE: Kostanaj - Plzeň, hosté nastupují na hrotu s Durosinmim a Šulcem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.08.2023 (15:23)     Sekcia sport

Mají šest soutěžních výher v řadě a chtějí přidat další. Fotbalisty Viktorie Plzeň po dvou úspěšných předkolech Konferenční ligy čeká to poslední, ve kterém se utkají s kazachstánským Tobolem Kostanaj. Utkání sledujte od 16 hodin v online reportáži.

Třinec vyhrál i devátý zápas v sezoně a pronásleduje lídra

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.11.2020 (19:09)     Sekcia sport

Hokejisté Třince vyhráli v pátečním šlágru 19. kola Tipsport extraligy nad Plzní 3:1 a v tabulce nyní ztrácejí na lídra dva body. Plzeň poprvé v ročníku nebodovala, přišla o sérii devíti výher.

Chlapík rozhodl o výhře Sparty v prodloužení

HOKEJ ONLINE: Infarktový zápas! Třinec rozhodl v prodloužení. Motor využívá přesilovku

HOKEJ ONLINE: Infarktový zápas! Třinec rozhodl v prodloužení. Motor vede nad Spartou

Liberec ukončil sérii tří porážek v řadě

Litvínovskou sérii porážek ukončil Hrabas v prodloužení

Gauffová přidala 16. výhru, Sakkariová přišla o Turnaj mistryň

Kometa vyhrála podruhé v řadě, v prodloužení udolala lepšící se Plzeň

Sparta zdolala Motor, Olomouc v prodloužení Brno. Zlín překvapil Plzeň, Liberec zvládl přestřelku

Kousal rozhodl v závěru o boleslavské výhře

Plzeň prohrála s Libercem 3:4 v prodloužení

Nymburk zdolal USK v prodloužení, mistrovská Opava prohrála v Brně

Sparta sesadila lídra! Kladno s Jágrem padlo v prodloužení, Třinec si doma zastřílel

Pardubice budou po reprezentační přestávce hájit sérii výher v Plzni

Porážka odšpuntovala vítězné tažení. Lovosičtí házenkáři září

Manchester United protáhl sérii výher

Neuvěřitelná série Bílých Tygrů pokračuje, další prodloužení!

První výhra po šesti letech. Karlovy Vary utnuly dlouhou sérii Sparty, po nájezdech rozhodl Černoch

Sparta zapomněla, že nejsou Vánoce. Ale sérii proti Liberci prodlouží, věří Nedvěd

Plzeň se bolestně loučí s Evropou. Přišla o náskok, pak v přesile padla v prodloužení