Klepiš se vrátil z trestu a vystřelil Rytířům výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.10.2022 (18:28)     Sekcia sport

Hokejisté Kladna porazili v 15. kole extraligy Liberec 3:2 a připsali si teprve druhou výhru z posledních deseti zápasů. Bílí Tygři popáté za sebou prohráli. Ve 29. minutě rozhodl útočník Jakub Klepiš, který v minulé sezoně působil v Liberci. Do sestavy Rytířů se vrátil po čtyřzápasovém disciplinárním trestu. celý článek

Klepiš trefil výhru Rytířů, Indiáni berou jen bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.11.2022 (19:12)     Sekcia sport

Hokejisté Kladna zvítězili ve 21. kole extraligy na ledě Plzně 2:1 v prodloužení a ukončili tak sérii osmi porážek ve vzájemných zápasech se Západočechy. Po povedené úvodní dvacetiminutovce vedli hosté po trefě Adama Kubíka, jenže během prostřední části vyrovnal na 1:1 Petr Zámorský a po bezbrankové třetí třetině zajistil Rytířům druhý bonusový bod v prodloužení Jakub Klepiš, který potrestal hru Indiánů bez brankáře. Plzeň si tak připsala třetí prohru za sebou.

Plzeňský risk v prodloužení tentokrát nevyšel. Moje blbost, kál se Kaňák

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.11.2022 (07:27)     Sekcia sport

Znovu v prodloužení zariskovali, odvolali gólmana a zkusili hru čtyři na tři. Bonusový zisk to však hokejistům Plzně v důležitém souboji s Kladnem nepřineslo. Naopak, na mizernou rozehrávku Lukáše Kaňáka si ve středním pásmu počíhal Klepiš a snadnou trefou do prázdné branky zajistil Rytířům ve 21. kole extraligy výhru 2:1.

Liberec uspěl po dvou porážkách, výhru v prodloužení trefil Klepiš

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.12.2021 (17:44)     Sekcia sport

Hokejoví Bílí Tygři z Liberce vyhráli v divokém nedělním utkání 30. kola extraligy nad Vítkovicemi 4:3 v prodloužení. Tygři prohrávali 0:2, vedli 3:2, nakonec v 65. minutě o jejich vítězství rozhodl zkušený Jakub Klepiš.

Hruška se vrátil na led a hned Vítkovicím vystřelil první výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.11.2020 (08:11)     Sekcia sport

Vítkovičtí hokejisté utnuli vítěznou sérii Hradce Králové, která trvala pět utkání. V pondělním 15. kole extraligy na svém ledě zvítězili 2:1.

Snový debut. Bývalý slávista vystřelil Brestu historickou výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.09.2024 (06:11)     Sekcia sport

Dost možná mu v Brestu postaví sochu. Někdejší útočník Slavie Abdallah Sima vystřelil při svém debutu v Lize mistrů francouzskému klubu historické vítězství v této soutěži. Třiadvacetiletý Senegalec se v 56. minutě obtočil kolem obránce rakouského Sturmu Graz a pohotovou střelou zařídil Brestu výhru 2:1.

Neskutečný Jágr. Pro Kladno vystřelil postup do finále extraligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.05.2020 (19:04)     Sekcia sport

Před osmi týdny musel legendární Jaromír Jágr překousnout sestup svých Rytířů z hokejové extraligy. Během pandemie koronaviru, kdy zastavily sportovní akce a fanoušci hltají svět esports, bylo kolem chlapíka s číslem 68 na dresu pořádně živo. Kladenskému týmu totiž vystřelil postup do finále extraligy ve hře NHL 20. Soupeřem tam bude Rytířům v pátek Mladá Boleslav. O třetí místo si to rozdá Kometa Brno a Dynamo Pardubice.

Jarry se po trestu za doping vrátil na okruh ATP vítězně

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.02.2021 (08:19)     Sekcia sport

Po téměř ročním trestu za doping se tenista Nicolás Jarry vrátil vítězně na okruh ATP. Pětadvacetiletý Chilan v prvním zápase mezi elitou...

Morant se vrátil po trestu za zbraně. V Dallasu žehrají na historickou chybu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.03.2023 (09:39)     Sekcia sport

Memphis Grizzlies se opět mohli spolehnout na podporu Ja Moranta a porazili Houston Rockets 130:125. Hvězdný rozehrávač se do sestavy vrátil po devíti zápasech, z toho osm vynechal kvůli trestu od vedení basketbalové NBA za video se zbraní. Za 24 minut Morant stihl 17 bodů, pět doskoků a čtyři asistence.

Koch vystřelil Vítkovice do čela. Mě zajímá a trápí jen tabulka trestů, kde jsme první, zdůraznil Holaň

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.10.2022 (10:11)     Sekcia sport

V minulé sezoně potřeboval vítkovický obránce Patrik Koch ke dvěma vstřeleným gólům jednašedesát utkání, v aktuální mu stačilo devět. A to ještě oba vsítil v tom posledním odehraném a zařídil tím výhru nad Kladnem 2:0.

Real se na výhru v městském derby nadřel, výhru nad Vallecanem vystřelil Benzema

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     26.02.2022 (21:08)     Sekcia sport

Lídr španělské ligy Real Madrid ubojoval výhru 1:0 na stadionu Vallecana. Jakub Jankto zůstal v zápase Getafe jen na lavičce.

Klepiš mění Kometu za Liberec. Tygři získali i talentovaného Slováka

Fillo se po trestu vrátil. Nepodal jsem dobrý výkon, smutní po nezdaru Baníku na Slovácku

Palát vystřelil důležitou výhru! Šampioni mají nakročeno do dalšího finále NHL

Jágrova jubilejní trefa Kladno nespasila, Sparta slaví další výhru, Litvínov doma dostal nařezáno

Satoranský dobrým výkonem z lavičky pomohl porazit Washington

Štohanzl ukázal rytířský čin proti Rytířům. Jágr vyjel na led se závažím

Morant se po trestu za zbraně vrátil a v NBA pomohl Memphisu porazit Houston

Palát šťastně vystřelil důležitou výhru! Šampioni mají nakročeno do dalšího finále NHL

Horák vystřelil Spartě v Liberci výhru 2:1, Pražané vedou už 3:0

Ve čtvrtém útoku s jednou asistencí. Jágr se vrátil po devíti měsících a podílel se na divoké výhře Kladna

Dvougólový Vrána vystřelil výhru Detroitu, skóroval také Kämpf

Klepiš o bídě Kladna: Můžeme být rádi, že nám pomáhá tým pod námi

Votroci vyloupili Stínadla, výhru trefil chvíli před koncem Král

Messi se po trestu vrátil do přípravy s fotbalisty PSG

Plekanec pomohl Rytířům zpět do extraligy. V Kladně zřejmě zůstane

Jágr hrál po devíti měsících zápas, pomohl Kladnu k výhře

Klepiš se týmového úspěchu s Kometou nedočkal. Bylo to o parník, štve ho vyřazení ve čtyřech zápasech