Sparta musí skousnout další porážku, druhým gólem rozhodl Lakatoš

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.11.2022 (19:55)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic udolali v 18. kole extraligy Spartu 3:2 a také v sedmém domácím utkání sezony naplno zabodovali. Dvěma góly a přihrávkou se to přičinil Dominik Lakatoš, jenž zápas rozhodl vítěznou brankou v přesilovce v čase 57:05. Pražané počtvrté za sebou nezískali ani bod a na vítězství v normální době čekají od 14. října. celý článek

Vítkovice porazily Spartu 3:2, rozhodl druhým gólem Lakatoš

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     04.11.2022 (20:20)     Sekcia sport

Ostrava - Hokejisté Vítkovic udolali v 18. kole extraligy Spartu 3:2 a také v sedmém domácím utkání sezony naplno zabodovali. Dvěma góly a přihrávkou se to přičinil Dominik Lakatoš,...

Sparta přišla o náskok. O vítězství rozhodl v prodloužení Řepík

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.10.2022 (18:28)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty zdolali ve 14. kole extraligy doma Mladou Boleslav 3:2 v prodloužení a zabrali po třech porážkách za sebou. V čase 63:21 rozhodl svým druhým gólem v utkání kapitán Michal Řepík. Bruslařský klub venku po předchozích dvou výhrách opět bodoval, ale Sparta mu oplatila porážku 2:4 z úvodu sezony.

Vary doma opět prohrály, výhru Vítkovicím vystřelil Lakatoš

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.10.2022 (19:52)     Sekcia sport

Hokejisté Karlových Varů prohráli v 10. kole extraligy s Vítkovicemi 4:5 a neuspěli tak ani ve třetím domácím utkání v sezoně. Utkání rozhodl v 56. minutě svým druhým gólem Dominik Lakatoš, dvě branky vstřelil i jeho spoluhráč Peter Krieger a domácí Petr Koblasa. Západočeši nenavázali na dvě předešlé výhry a s Vítkovicemi padli počtvrté za sebou.

Gulaš rozhodl v prodloužení o výhře Plzně na ledě Vítkovic

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.10.2020 (16:10)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně vyhráli v předehrávce 9. kola extraligy na ledě Vítkovic 5:4 v prodloužení a po třetí výhře v řadě se posunuli na druhé místo tabulky za vedoucí Hradec Králové. Utkání rozhodl v čase 61:01 svým druhým gólem kapitán Západočechů Milan Gulaš, na domácí straně si dvě branky připsali Adam Polášek a Dominik Lakatoš.

Gulaš rozhodl v prodloužení o výhře Plzně na ledě Vítkovic, ostatní zápasy byly odloženy

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     04.10.2020 (18:58)     Sekcia sport

Real rozhodl o výhře gólem v nastavení a je druhý v lize

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.03.2021 (16:08)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid ve 27. kole španělské ligy doma porazili Elche 2:1. Až v nastavení rozhodl Karim Benzema svým druhým gólem v zápase...

První pozvánka do reprezentace a první syn. Je to všechno strašně rychlé, ale užívám si to, svěřuje se Dominik Lakatoš

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.12.2020 (19:46)     Sekcia sport

Turbulentní dny zažívá hokejový útočník Dominik Lakatoš. Ve čtvrtek dostal od Filipa Pešána premiérovou pozvánku do hokejové reprezentace pro turnaj v Moskvě, v pátek se mu ve vítkovické nemocnici narodil první syn Dominik. Oslavu si nejlepší střelec Vítkovic naplánoval na neděli, kdy v utkání 27. kola proti Litvínovu pomohl k nejvyšší vítkovické výhře v sezoně 6:2 přesilovkovým gólem. „Furt si to užívám, je to krásné. Mám dvoudenního syna a je super, že jsem to mohl oslavit gólem,“ svěřoval se čerstvý táta a reprezentant Lakatoš.

Už jsme opravdu jak blázni, lamentoval Lakatoš po další prohře. Odejde Mueller?

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.11.2023 (21:30)     Sekcia sport

Černý listopad zakončily Vítkovice další prohrou. Tým kolem kapitána Dominika Lakatoše prohrál v Liberci těsně 1:2 a zapsal šestou porážku v řadě. „Už jsme opravdu jak blázni. Tentokrát to byla plácaná, bojovalo se o každý kousek ledu, ale měli jsme si odvézt alespoň bod,“ litoval Lakatoš.

Ukázali jsme obrovskou sílu, ale chtěli jsme víc, řekl kapitán Vítkovic Lakatoš

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.04.2023 (21:43)     Sekcia sport

Před začátkem semifinálové bitvy s Hradcem Králové vyhlašoval Dominik Lakatoš jako správný kapitán, že udělá všechno, aby tahle série nebyla pro Vítkovice konečnou v sezoně. Po šestém zápase, který rozhodl gólem v oslabení ve 139. minutě svá slova zopakoval. Do finále ale tým nakonec nedovedl. Sedmý zápas znovu rozhodovalo prodloužení a v něm se v 79. minutě trefil hostující Oliver Okuliar.

Hattrick? Kdo dá gól je úplně jedno, radoval se po výhře Lakatoš

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.09.2022 (08:17)     Sekcia sport

Útočník Dominik Lakatoš hattrickem během pouhých 201 vteřin v posledních čtyřech minutách rozhodl o výhře hokejistů Vítkovic nad Mladou Boleslaví 4:0.

Já byl rád, že konečně pojedeme domů, cítil úlevu Lakatoš

Sparta oplatila porážku Karlovým Varům, dva góly dal Forman

Nizozemská pomsta? I fanoušci v cizině se divili, proč Čechy pískají sudí z Holandska

Vítkovice otočily zápas s Motorem, dvěma góly rozhodl Lakatoš

Vítkovice na úvod předkola play off přemohly Kometu v prodloužení, rozhodl Lakatoš

Vítkovice doma zůstávají stoprocentní

Kapitán Řepík vystřelil Spartě další výhru, Motor už je poslední

Klubový rekord pro Rideru, řádil Lakatoš

Leverkusen rozhodl o výhře gólem v jedenácté minutě nastavení

Lakatoš před synkem a manželkou explodoval: Měsíc jsem je neviděl, ty góly jsou pro ně

Báječný Zadina odvrátil prohru, Švédy pak v prodloužení po parádě Špačka skolil Matěj Stránský

Neuvěřitelná série Bílých Tygrů pokračuje, další prodloužení!

Mbappé rozhodl o výhře PSG v Brestu

Hokejisté Třince neuspěli v Litvínově a prohráli počtvrté za sebou

Tvrdá rána i parádní bekhend. Zacha rozhodl zápas s Bostonem a překonal svá maxima

Vlci ovce sežerou. Fair play útočníka Okála Zlínu štěstí nepřineslo

Lídr bodování extraligy Lakatoš se znovu pozvánky do národního týmu nedočkal

Lakatoš před semifinále: Máme na víc a chceme víc. Pokřiky mě nerozhodí

Arsenal porazil gólem v závěru Manchester United a udržel náskok v čele ligy

Vítkovice žijí! Nejdelší zápas tuzemské historie rozhodl kapitán Lakatoš

Krejčí dal v NBA devět bodů, Satoranský nebodoval

Matejov se vrátil, musel skousnout vysokou porážku. Nelichotivou šňůru už musíme zlomit, plánuje zlínský bek