Atlanta zdolala Toronto košem v poslední sekundě, Krejčí zůstal na lavičce

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.11.2022 (09:51)     Sekcia sport

Basketbalisté Atlanty porazili v NBA Toronto 124:122 po prodloužení, přičemž vítězný koš s klaksonem trefil nováček AJ Griffin. Český reprezentant Vít Krejčí do vyrovnaného duelu nezasáhl, z 16 utkání v sezoně se tak na hřišti objevil jen v sedmi případech. Nejlepším hráčem zápasu byl s 33 body a 12 přihrávkami hvězdný rozehrávač Trae Young. celý článek

Atlanta na úvod sezony NBA porazila Houston, Krejčí zůstal na lavičce

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.10.2022 (07:31)     Sekcia sport

Atlanta - Basketbalisté Atlanty vstoupili do nové sezony NBA výhrou 117:107 nad Houstonem. Český reprezentant Vít Krejčí to sledoval jen z lavičky Hawks, když se trenér Nate McMillan rozhodl...

Atlanta porazila Cleveland, Krejčí zapsal nejvíc minut v letošním roce

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.03.2023 (08:52)     Sekcia sport

Basketbalisté Atlanty zvládli v NBA úterní utkání proti Clevelandu a na domácí palubovce ho porazili 120:118. Duel rozhodl Dejounte Murray košem necelou minutu před koncem, trojka Donovana Mitchella v poslední sekundě na druhé straně naopak do obroučky nespadla. Do zápasu na straně vítězů naskočil také český reprezentant Vít Krejčí, za necelých devět minut se bodově neprosadil.

Atlanta v NBA uspěla po prodloužení, Krejčí zůstal pouze na lavičce

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.11.2022 (09:42)     Sekcia sport

Basketbalisté Atlanty přehráli v NBA New Orleans těsně 124:121, když o svém vítězství rozhodli až v nastavené pětiminutovce. V devátém utkání sezony uspěli pošesté a vedou Jihovýchodní divizi. Český reprezentant Vít Krejčí do zápasu nezasáhl a opět zůstal jen na lavičce. Bez zaváhání pokračuje v novém ročníku Milwaukee, které i bez Janise Adetokunba protáhlo vítěznou sérii o devátou výhru proti týmu Oklahoma City.

Oklahoma zvítězila košem v poslední sekundě. NBA má nového lídra

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.12.2021 (09:08)     Sekcia sport

Ve středu prohráli basketbalisté Oklahomy s New Orleans košem v poslední sekundě téměř přes celé hřiště, teď si takovou variantu rozuzlení zápasu NBA vychutnali jako vítězové. Se závěrečným klaksonem se trefil Shai Gilgeous-Alexander a Thunder předčili Los Angeles Clippers 104:103.

Atlanta díky koši v poslední vteřině přemohla Toronto, Krejčí nenastoupil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.11.2022 (09:47)     Sekcia sport

Curry řídil obrat Golden State. Atlanta s Krejčím udolala Cleveland

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.03.2023 (08:56)     Sekcia sport

Atlanta vstoupila do sezony výhrou nad Houstonem, Krejčí zůstal na lavičce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.10.2022 (08:05)     Sekcia sport

Basketbalisté Atlanty vstoupili do nové sezony zámořské NBA vítězstvím 117:107 nad Houstonem. Český reprezentant Vít Krejčí to sledoval jen z lavičky Hawks, když se trenér Nate McMillan rozhodl točit jen devět hráčů.

Krejčí přispěl pěti body k výhře Atlanty, Irving rozjásal Dallas v poslední vteřině

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.03.2024 (09:01)     Sekcia sport

Atlanta s Vítem Krejčím v základní sestavě zdolala 110:93 Los Angeles Clippers a ukončila po třech duelech sérii proher v NBA. Český basketbalista přispěl pěti body, třemi asistencemi, dvěma doskoky a blokem, odehrál 24 minut. Hráči Dallasu porazili obhájce titulu Denver 107:105. Hrdinou se stal Kyrie Irving, který zápas rozhodl v poslední sekundě střelou svou slabší rukou.

Atlanta v NBA podlehla basketbalistům Utahu, Krejčí zůstal na lavičce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.11.2022 (08:03)     Sekcia sport

Basketbalisté Atlanty podlehli v NBA silnému Utahu na domácí palubovce 119:125, když jim nepomohlo ani 26 bodů Dejounteho Murrayho. Vít Krejčí nenavázal na předchozí start proti Milwaukee, kdy přispěl k vítězství jednou trojkou, a tentokrát důvěru od trenéra nedostal. Hawks jsou ve Východní konferenci čtvrtí se sedmi výhrami z 11 utkání.

Výhra v poslední sekundě! A hvězda pokořila další hranici

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.11.2022 (07:23)     Sekcia sport

Basketbalisté Brooklynu v NBA porazili 109:107 Portland, košem v poslední sekundě se o to postaral Royce O'Neale. Kevin Durant v dresu Nets zaznamenal 35 bodů a jako 19. hráč v historii soutěže překonal hranici 26 000 bodů.