SESTŘIH: Američané v hektickém závěru udrželi těsný postupový náskok

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.11.2022 (14:42)     Sekcia sport

Fotbalisté Spojených států amerických na mistrovství světa v Kataru v závěrečném utkání skupiny B v přímém souboji o postup porazili Írán 1:0 a z druhého místa prošli do osmifinále. Zápas zemí, mezi nimiž panuje velká politická rivalita, rozhodl na stadionu Sumáma v Dauhá ve 38. minutě záložník Christian Pulisic. celý článek

Američané v hektickém závěru udrželi postupový náskok

Slončík myslel i na hattrick. Důležité ale je, že máme tři body, tvrdil po hektickém závěru

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.04.2024 (18:55)     Sekcia sport

Opět prokázal, jak je už ve svých devatenácti letech pro zlínské fotbalisty nepostradatelný. Záložník Tom Slončík dvěma góly a asistencí výrazně přispěl k domácí výhře Ševců 3:2 v moravské bitvě nad Olomoucí. Hráči z Baťova města si v hektickém závěru cestu za druhým triumfem v jarní části nejvyšší soutěže zkomplikovali, avšak tři body si vyfouknout nedali.

Motor uhájil těsný náskok a oplatil sokovi úterní porážku

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2020 (19:47)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic vyhráli v pátečním utkání 21. kola Tipsport extraligy na ledě Zlína 3:2. Domácí tým prohrával o tři góly, v závěru se náskok Jihočechů tenčil, ale těsné vítězství Motor nakonec uhájil.

Teplice - Karviná 2:2, hosté mají první jarní bod, v závěru srovnal Akyniemi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.02.2024 (17:01)     Sekcia sport

Tepličtí fotbalisté náramnou formu nepotvrdili. Ve 22. kole Fortuna ligy sice doma s Karvinou skóre otočili, ale v závěru utkání těsný náskok neudrželi a remizovali 2:2. Karviná po třech domácích porážkách 0:3 má v jarní části první bod.

HOKEJ ONLINE: Švédsko bojuje o druhé vítězství. Nad outsiderem má těsný náskok

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.05.2023 (09:27)     Sekcia sport

Hokejisté Švédska nastoupí v neděli ve druhém duelu na mistrovství světa v Tampere proti Rakousku. Utkání skupiny A začíná v 19:20 a vy jej můžete v podrobné online reportáži sledovat na Sport.cz, kde najdete po skončení duelu také sestřih ze zápasu.

MS V HOKEJI: Češi s Kanadou znovu prohrávají, Američané zvyšují náskok nad Švédskem

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.05.2023 (06:53)     Sekcia sport

Základní část MS v hokeji vrcholí! A zatímco o dvou sestupujících z elitní divize je rozhodnuto, postupový čtvrtfinálový rébus vyřeší až úterní porce šesti zápasů. V akci bude znovu i český tým, který od 15.20 čeká souboj o druhou příčku ve skupině B s Kanadou. Postup mezi nejlepších osm si výhrou nad Francií 5:0 zajistilo Německo, naději si udrželi Slováci, kteří si poradili s Norskem 4:1. Všechna utkání můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz a padesát minut před začátkem českého duelu začne hokejový pořad PŘÍKLEP EXTRA, v němž se budeme poslednímu vystoupení Jalonenovy družiny podrobně věnovat.

Betis opět vyhrál a vede španělskou ligu, Iglesias dal už čtvrtý gól

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.08.2022 (22:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Betisu Sevilla porazili ve 3. kole španělské ligy Pamplonu 1:0 a s plným bodovým ziskem vedou tabulku. Zápas rozhodl v 34. minutě gól Borji Iglesiase, který se trefil v novém ročníku již počtvrté. Těsný náskok udrželi domácí i v oslabení poté, co byl v 73. minutě vyloučen za nakopnutí protihráče Germán Pezzella.

Klokany obral o výhru teplický Kodad

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.03.2021 (16:07)     Sekcia sport

Vypadalo, že hlavička útočníka Bohemians 1905 Pulkraba z druhého poločasu nedělní duel 24. kola fotbalové ligy v Teplicích rozhodne. Klokani však těsný náskok neudrželi, v závěru vyrovnal domácí Kodad (1:1). Pražanům patří jedenácté místo, Severočeši zůstávají čtrnáctí.

SESTŘIH: Devítigólový koncert. Francie byla proti Američanům bez šance

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2023 (09:44)     Sekcia sport

Šestý zápas, šestá výhra. Hokejisté USA dál suverénně kralují skupině A. V neděli v Tampere přehráli Francii rozdílem třídy a připravili soupeři debakl 9:0. Zámořský celek rozhodl o vítězství již v první třetině, ve které si vypracoval třígólový náskok. Demolici soupeře Američané dokonali pěti brankami ve třetí části.

Suchopárek: Emoce po postupu? Radost je obrovská, i když možná tak nevypadám

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.09.2022 (21:44)     Sekcia sport

Nervy, výborné zákroky Matěje Kováře i emoce v závěru. Čeští fotbalisté do 21 ale nakonec těsný náskok uhájili a postoupili přes Island na mistrovství Evropy. Trenér Jan Suchopárek byl samozřejmě rád, kritiku k výkonu některých jednotlivců však neskrýval.

SESTŘIH: Američané uhráli s Anglií bezbrankovou remízu

Sedmigólová demolice Lipska, Haaland se trefil pětkrát. Inter udržel těsný náskok

Postupový klíč: K triumfu ve skupině stačí Čechům bod. Ten ale skrývá hrozbu

SESTŘIH: Američané jen se čtyřmi obránci semifinálové prokletí nezlomili

Gól v závěru je důležitý pro psychiku hráčů, tvrdí budějovický kouč Lerch

SESTŘIH: Američané zakončili skupinu výhrou, ve čtvrtfinále narazí na Švýcarsko

HOKEJ ONLINE: Drama v Plzni, mistr udržel těsný náskok! Zlín znovu prohrál

SESTŘIH: Američané oslavuji svého hrdinu, v Tampere už poznali porážku i Švédové

ONLINE: Bohemians - Opava, domácí hájí v baráži o ligu těsný náskok