Motor otočil utkání s Kometou

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.12.2022 (19:49)     Sekcia sport

8. kolo hokejové extraligy: České Budějovice - Brno 3:1. Kometa prohrála počtvrté za sebou. Dvě asistence si připsal domácí Lukáš Pech. celý článek

Motor otočil utkání s Kometou, brněnská krize trvá

Hokejisté Českých Budějovic porazili v nedělním 28. kole extraligy Brno 3:1 a uspěli tak ve 2500. zápase v nejvyšší domácí soutěži. Motor dokázal navázat na výhru nad ledě Třince, uspěl ve třetím z posledních čtyřech utkání a na poslední Kladno má náskok pěti bodů. Kometa prohrála počtvrté za sebou a uspěla jen v jednom z posledních devíti zápasů.

Sparta ovládla prodloužení. Třinec otočil zběsilou přestřelku. Dynamu hvězdy nepomohly

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.01.2021 (13:48)     Sekcia sport

Vedoucí Sparta ve 39. kole hokejové extraligy porazila 3:2 Mladou Boleslav, ale rozhodla o tom až v prodloužení. Druhý Třinec otočil divokou přestřelku s Českými Budějovicemi na konečných 9:7. Ztrácí pět bodů, ale má dva zápasy k dobru. V Pardubicích se v utkání s Kometou poprvé představili hvězdní Andrej Kosticyn a Konstantin Barulin, ale výhru 3:2 slaví Brňané.

ONLINE: Pardubice hostí Motor, mistr z Třince hraje s Kladnem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.09.2021 (17:20)     Sekcia sport

Páteční sedmé kolo hokejové extraligy má na programu šest utkání, tři z nich začínají v půl šesté večer. Plzeň, která nevstoupila do sezony zrovna ideálně, bojuje na domácím ledě s Kometou. Od šesti hraje Motor v Pardubicích, Kladno v chomutovském azylu hostí mistra z Třince. Všechny zápasy sledujeme online.

Motor dál čeká na body, v Boleslavi prohráli Jihočeši 2:5

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.09.2020 (19:47)     Sekcia sport

Mladá Boleslav - Hokejisté Mladé Boleslavi porazili ve 2. kole extraligy nováčka soutěže České Budějovice 5:2. Motor inkasoval jako první, otočil v průběhu druhé třetiny na 2:1, ale...

Motor dál čeká na body, v Mladé Boleslavi Jihočeši prohráli

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.09.2020 (18:26)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi porazili ve 2. kole extraligy nováčka soutěže České Budějovice 5:2. Motor inkasoval jako první, otočil v průběhu druhé...

Nováček se doma dál trápí, Motor prohrál čtvrtý zápas v řadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.02.2021 (19:59)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic prohráli v úterním utkání 42. kola Tipsport extraligy s Kometou Brno 2:4. Hosté zabrali po třech porážkách, Jihočeši doma počtvrté za sebou nebodovali.

Totální kolaps Dynama, Motor v poslední minutě otočil zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.03.2022 (19:54)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic díky obratu v poslední minutě porazili ve druhém utkání čtvrtfinále play off extraligy doma Pardubice 3:2 a vedou v sérii 2:0 na zápasy. Dynamu zařídili dvoubrankové vedení obránce Ondřej Vála a v přesilové hře kanonýr Robert Říčka. Za Motor se nejdříve prosadil jen ve 32. minutě Miroslav Holec, v čase 59:19 vyrovnal Martin Hanzl a devět sekund před koncem rozhodl Lukáš Pech. Série pokračuje v pátek a v sobotu v Pardubicích.

Motor otočil zápas s Bílými Tygry, rozhodl Pech

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.01.2022 (18:30)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic otočili v dohrávce 44. kola extraligy zápas na ledě Liberce z 0:1 na 2:1 a poprvé od roku 2013 se pod Ještědem radovali z vítězství. Motor tak navázal na páteční výhru s vedoucím Třincem a v tabulce si upevnil šestou pozici. Naopak Liberec nedokázal odčinit vysokou prohru s Hradcem Králové a klesnul na deváté místo. Jihočeši utkání otočili ve třetí třetině, kdy nejprve Milan Gulaš vyrovnal a poté v 55. minutě vstřelil vítězný gól Lukáš Pech.

Sparta ovládla prodloužení. Třinec otočil zběsilou přestřelku

Vedoucí Sparta ve 39. kole hokejové extraligy porazila 3:2 Mladou Boleslav, ale rozhodla o tom až v prodloužení. Druhý Třinec otočil divokou přestřelku s Českými Budějovicemi na konečných 9:7. V Pardubicích se v zápase s Kometou poprvé představili hvězdní Andrej Kosticyn a Konstantin Barulin, ale výhru 3:2 slaví Brňané.

Olomouc vyhrála nad nováčkem i počtvrté v sezoně

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2021 (19:17)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic prohráli v utkání 48. kola Tipsport extraligy s Olomoucí 1:2. Motor krátce po polovině utkání vedl, ale nakonec utkání ztratil a nebodoval. Hanáci porazili Motor i počtvrté v sezoně. V 50. minutě zápas rozhodl Tomáš Dujsík.

Trápení Motoru pokračuje, pošesté za sebou doma nebodoval

Poslední Zlín otočil zápas s Kometou

Motor otočil zápas v Liberci

Motor podlehl Salcburku

Plzeňská série hrůzy, Indiáni prohráli šestý zápas z posledních sedmi

HOKEJ ONLINE: Sparta zasadila Tygrům další direkt, divočina v Pardubicích

Kometa slaví. Třinecké trápení pokračuje, Hradec otočil drama ve Vítkovicích!

Souboj Energie s Kometou má dohru. Ujčík rozdával stopky na obou stranách

Motor dvakrát vedl, o výhře Dynama rozhodl Paulovič

Liberec začal jako z hororu, vývoj ale otočil

Zámořský gigant se rozstřílel a otočil duel se Slovinskem

HOKEJ ONLINE: Řepík vrací Spartě vedení! Kladno nestačí na Motor, Vítkovice se dotáhly na lídra

Zahraniční opory Mountfieldu řádili, Hradec otočil bitvu v druhé třetině

Motor po výměně trenéra naplno zabral, dva góly dal v přesilovkách, dva do odkryté klece

HOKEJ ONLINE: Drama v Liberci vrcholí, ve hře už i Dynamo s Motorem

HOKEJ ONLINE: V Liberci už padl gól, chystají se Dynamo s Motorem

Hattrick v NHL! Český útočník otočil průběh utkání a zařídil San Jose výhru

HOKEJ ONLINE: Jágrovo Kladno znovu slaví! Plzeň otočila bitvu s Kometou. Vítkovice vládnou v Olomouci

HOKEJ ONLINE: Sparta ztratila náskok, chystají se Dynamo s Motorem

HOKEJ ONLINE: Sparta zasadila Tygrům další direkt, gól už padl i v Pardubicích