Teplice - Ostrava 0:5, demolice ve druhé půli, k výhře přispělo pět střelců

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.02.2023 (16:54)     Sekcia sport

Až ve druhém poločase rozhodl ostravský Baník o osudu utkání. A ve velkém stylu. Díky pěti trefám porazil v 18. kole fotbalové Fortuna ligy Teplice na jejich hřišti 5:0 a získal důležité body pro udržení ve středu tabulky. K demolici přispěl pokaždé jiný střelec, uspěl Klíma, Cadu, Kaloč, Boula i Lischka. celý článek

Slovácko - Teplice 2:0, góly ve druhé půli, rozhodlo brzké Marečkovo vyloučení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.10.2023 (16:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka zvládli souboj dvou sousedů v tabulce a v jedenáctém kole Fortuna ligy porazili Teplice 2:0. Už v pětadvacáté minutě byl vyloučen hostující stoper Mareček. Domácí se pak prosadili až ve druhé půli a posunuli se do elitní šestky.

ONLINE: Ostrava - Teplice, domácí Baník touží po druhé výhře pod Vrbou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.08.2022 (15:29)     Sekcia sport

Fotbalisté Baníku Ostrava hostí ve 4. kole nejvyšší soutěže Teplice. Domácí jsou favoritem, navazují na minulé premiérové vítězství pod koučem Vrbou, zatímco hosté dosud získali jen bod. Utkání můžete sledovat od 16 hodin minutu po minutě.

Baník přehrál Teplice a má jistotu záchrany

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2023 (17:05)     Sekcia sport

Fotbalisté Ostravy porazili ve třetím kole ligové nadstavby ve skupině o záchranu Teplice 2:1 a definitivně si zajistili setrvání v nejvyšší soutěži stejně jako Severočeši. O výhře domácího Baníku rozhodli ve druhé půli Ladislav Almási a Srdjan Plavšič, hosté dokázali snížit až těsně před koncem díky penaltě Daniela Trubače. Ostrava zvítězila ve třetím z posledních čtyř kol. "Skláři" nebodovali po pěti utkáních, v nadstavbové části zaváhali po dvou výhrách.

Teplice v přípravě podlehly týmu z druhé ligy, Jablonec remizoval s "béčkem" Sparty

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.07.2021 (17:30)     Sekcia sport

Teplice nezvládly duel s Vlašimí, Karviná naopak proti týmu z nižší soutěže nezaváhala a druholigový polský Sosnowiec porazila po obratu v druhé půli.

Slovácko využilo přesilovku až ve druhé půli. Pauza nám pomohla, tvrdí po výhře v derby Holzer

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.09.2021 (19:35)     Sekcia sport

Velké emoce včetně strkanice mezi lavičkami provázely ostře sledované ligové derby mezi fotbalisty Slovácka a Zlína, jehož klíčovým okamžikem bylo sporné vyloučení stopera ševců Procházky už ve 23. minutě. Hradišťští využili přesilovku až ve druhé půli, na jejich hladké výhře 3:0 se podílel gólem a asistencí záložník Daniel Holzer.

Demolice! Švýcarsko smázlo Dány a slaví druhé vítězství

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.05.2022 (21:40)     Sekcia sport

Hokejisté Švýcarska porazili ve svém druhém zápase na mistrovství světa Dánsko vysoko 6:0 a po úvodní výhře nad Itálií si připsali druhé vítězství.

Ostrava - Teplice 2:1, dva rychlé góly po půli, záchranu mají jistou i poražení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.05.2023 (16:54)     Sekcia sport

Ostravští fotbalisté v třetím kole nadstavbové části skupiny o záchranu zdolali Teplice 2:1. O svém vítězství rozhodli krátce po přestávce, oba góly vměstnali do čtyř minut. Hlavou skóroval Almási a pak po úniku Plavšič. Minutu před koncem snížil Trubač z penalty.

Fotbalisté Baníku Ostrava udeřili ve druhé půli a vyloupili Ďolíček

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2022 (17:05)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians prohráli v sobotním utkání 23. kola nejvyšší soutěže doma s Baníkem Ostrava 0:2 a na jaře se zatím v nejvyšší soutěži trápí. Klokani totiž prohráli šest z posledních sedmi kol.

Ze sparťanů je nejblíž, přesto Čvančara na boj o korunu krále střelců nemyslí

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2022 (23:45)     Sekcia sport

Pět podzimních gólů si přinesl z Jablonce, na Letné během jara přidal šest dalších. Právě Tomáš Čvančara je ze všech fotbalistů Sparty čelu tabulky střelců nejblíže. Na vedoucí tandem Almási (Ostrava) a Jurečka (Slovácko) ztrácí tři trefy. Přesto je sebekritický. „Nelepí mi to tolik, jak by mělo… Je potřeba na tom zapracovat,“ líčí Čvančara po výhře nad Baníkem (3:1) v úvodním kole skupiny o titul.

Ostrava porazila Teplice 4:1 a poskočila v lize na čtvrté místo

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     31.03.2024 (17:42)     Sekcia sport

Ostrava - Fotbalisté Ostravy porazili ve 26. kole první ligy Teplice 4:1. Baník doma v nejvyšší soutěži zvítězil po sedmi zápasech a šesti měsících a poskočil na čtvrté místo tabulky. Slezané si v...

Italové ve druhé půli smetli prvního soupeře na ME

FOTBAL ONLINE: Demolice! Jablonec drtí zoufalé Teplice

Slavia zvládla i druhé derby. Zbrojovka smetla Liberec, Teplice konečně zabraly

Heroický výkon, umíme hrát na krev, těší teplického kouče Frťalu

V první půli rozebral Bláha soupeře, ve druhé odpočíval. Plzeň sestřelila Jičín

FOTBAL ONLINE: Drama vrcholí, Brno se Zlínem v přímé bitvě o záchranu. Pardubice otočily, Teplice vedou

FOTBAL ONLINE: Brno se Zlínem v přímé bitvě o záchranu, jeden z nich sestoupí. Pardubice srovnaly, Teplice vedou

Jablonecká jízda pokračuje, zářil Doležal. Ztráta Sparty roste

Řez o půli nepřišel. Měli jsme být odvážnější, vyčítal si kouč Ostravy

Zbrojovka sestupuje. Zlín jde s Pardubicemi do baráže

Pět zásahů? Haaland: Střílet góly je moje superschopnost, teď už to můžu říct

Teplice padly v nastavení, nevyhrály deváté kolo po sobě

Bod z přestřelky. Na tohle lidi chodí, řekl Jarošík po duelu v Brně

VAR hned třikrát v akci, nováček ale i tak zaslouženě porazil Teplice a v tabulce už je šestý

Český gólman čaroval, Rus Ovečkin na něj ale vyzrál a v historické tabulce střelců NHL už je druhý

Ani vlastenec gólmana Velšanů nepomohl českému týmu k výhře

FOTBAL ONLINE: Ostrava vede, Klokani inkasují z penalty! Teplice rychle udeřily, skóroval i Jablonec