Hanáci otočili duel s Motorem. Muselo to dopadnout dobře, byl přesvědčen útočník Bambula

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.02.2023 (21:00)     Sekcia sport

Když hokejisté Olomouce prohrávali ve 45. kole extraligy po první třetině na domácím ledě s předposledními Českými Budějovicemi 0:2, fanoušci v ochozech si ihned vzpomněli na debakl (1:8), který jejich miláčkům o pět kol dříve uštědřil Litvínov. Trenéři však do druhého dějství „přeházeli“ útočné formace, do brány poslali místo Jana Lukáše Branislava Konráda a Kohouti začali získávat půdu pod nohama. Do přestávky snížil na 1:2. Lukáš Nahodil a po ní obrat dvěma góly dokonali Lukáš Klimek a Jan Bambula. Hanáci tak zároveň ukončili sérii tří porážek v řadě a udrželi se na sedmé příčce. celý článek

Olomouc otočila zápas s Kladnem, v prodloužení rozhodl Bambula

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     10.12.2023 (20:16)     Sekcia sport

Olomouc - Hokejisté Olomouce otočili zápas proti Kladnu, vyhráli 3:2 v prodloužení a uspěli počtvrté za sebou. Utkání 27. kola extraligy rozhodl v čase 60:24 útočník Jan Bambula, který tak navázal...

Hanáci otočili proti Kometě

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.03.2022 (20:24)     Sekcia sport

Dohrávka 45. kola hokejové extraligy: Brno - Olomouc 2:3. Hanáci otočili vývoj z 0:2 a ukončili sérii čtyř proher venku. Dva góly dal Jakub Navrátil.

Vysvětlení kolapsu hledali Hanáci těžko. Třikrát to tam prostě majzli, lamentoval olomoucký Burian

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.03.2022 (09:06)     Sekcia sport

Vedení 2:0 po 31. minutách nestačilo olomouckým Kohoutům, aby dobře rozjetý čtvrtý duel předkola play-off s Vítkovicemi dotáhli do vítězného konce. Hosté bleskově snížili a v závěrečné třetině utkání otočili, vyhráli 3:4 a stav série vyrovnali na 2:2. O tom, kdo postoupí do čtvrtfinále tak rozhodne až pátý duel ve čtvrtek v Ostravě.

Parádní úvod rozhodl o výhře Hanáků

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.09.2020 (20:06)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce vyhráli v úvodním extraligovém kole na ledě Zlína 4:1. Hanáci rozhodli už v úvodním dějství, v němž vedli v 15. minutě už 3:0. Dvěma asistencemi přispěl k jejich vítězství devatenáctiletý útočník Jan Bambula. Duel byl reprízou předkola z minulé sezony, jež zůstalo po dvou duelech v Olomouci za stavu 1:1 na zápasy stejně jako zbytek play off kvůli pandemii koronaviru nedohrané.

Olomouc otočila zápas s Českými Budějovicemi. Rozhodl Bambula

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.02.2023 (19:23)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce otočili zápas 45. kola extraligy proti Českých Budějovicím, vyhráli 3:2 a uspěli po předešlých třech prohrách. Motor vedl na Hané 2:0, ale nakonec si připsal třetí prohru za sebou a i nadále je třináctý. Olomouc je sedmá. Zápas rozhodl v 55. minutě v přesilové hře Jan Bambula.

Hanáci otočili duel v Českých Budějovicích

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.09.2022 (20:10)     Sekcia sport

Hokejová Tipsport extraliga - 6. kolo: České Budějovice - Olomouc 1:2 v prodloužení.

Místo pěti gólů dáme dva, říká olomoucký hokejový útočník Bambula

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.11.2023 (11:26)     Sekcia sport

Loni ho povedená sezona vyšvihla až do dresu národního týmu, ale letos se zatím trápí. Ostatně jako celá hokejová Olomouc. Dvaadvacetiletý útočník Jan Bambula zapsal v šestnácti extraligových zápasech dvě branky, na asistenci čekal až do neděle, kde se ale hned dvěma přesnými přihrávkami podílel na skalpu Vítkovic 3:2 po prodloužení.

Národní tým poprvé trénoval. Bambula nakonec nepřijel, Rulík se omlouval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.04.2024 (13:48)     Sekcia sport

Česká hokejová reprezentace zahájila úvodním kempem v Říčanech přípravu na domácí mistrovství světa. Oproti původním záměrům hlavního kouče Radima Rulíka chyběl olomoucký útočník Jan Bambula.

Místo Malediv do národního týmu. Nováček Bambula si užívá každou sekundu

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.03.2022 (13:48)     Sekcia sport

Hokejový útočník Jan Bambula se už po vypadnutí Olomouce z předkola extraligového play off chystal na dovolenou na Maledivách. Své plány nečekaně, ale velmi rád změnil. V 21 letech totiž dostal premiérovou pozvánku do národního týmu.

Hokejisté Olomouce otočili zápas s Českými Budějovicemi, rozhodl Bambula

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     05.02.2023 (19:55)     Sekcia sport

Olomouc - Hokejisté Olomouce otočili zápas 45. kola extraligy proti Českých Budějovicím, vyhráli 3:2 a uspěli po předešlých třech prohrách. Motor vedl na Hané 2:0, ale nakonec si připsal...

Lukáš střídal, Bambula završil obrat. Teď míří oba do reprezentace

Největší zážitek v Olomouci? Určitě David Krejčí, říká Bambula

Fanoušci přišli i na trénink a pomohli nám, liboval si olomoucký Bambula

Bambula opouští Olomouc. Až budu proti klukům hrát, dám jim nažrat, usmívá se

AS Řím proměnilo duel s Beneventem v přestřelku, Sassuolo zdolalo Boloňu

Věřil jsem, že když budu střílet a tlačit se do brány, padne to tam, tvrdil Krejčí

Američané otočili finále MS osmnáctek a slaví zlato

Liberečtí volejbalisté otočili duel v Praze a získali extraligový bronz

Famózní obrat dokonán. Juniorští florbalisté s Finy prohrávali 0:2, utkání ale otočili a jsou mistry světa

GLOSA: Plzeň bez Chorého nemá správný šmak

Jihočeši otočili

Nech toho! Nebavíš mě! Olomoucký šikula Bambula přidal k bodům i boule

Hanáci zdolali Liberec i potřetí v sezoně

Zlín porazil Olomouc po samostatných nájezdech a snížil manko na Kladno

Kohouti urvali výhru v prodloužení. Mohli jsme mít tři body, ale i dva jsou zlaté, mínil olomoucký Bambula