Hosté sněžení domácí nestavilo, Skláři byli bez šance

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2023 (17:13)     Sekcia sport

Fotbalisté Jablonce porazili v 21. kole Fortuna ligy na svém hřišti Teplice 4:1. Dvěma góly se na výhře domácích podílel Sejk. celý článek

Liberec - Ostrava 0:0, domácí hrozili i v deseti, zmar Baníku trvá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.10.2022 (18:18)     Sekcia sport

Ačkoli hráli víc než poločas bez vyloučeného Gebre Selassieho, byli liberečtí fotbalisté proti ostravskému Baníku nebezpeční. I hosté měli na severu Čech šance, ale početní převahu nezužitkovali. Zápas 11. kola Fortuna ligy tak skončil bezbrankovou remízou.

Sigma předvedla poločas hrůzy. Fanoušci chtěli konec kouče Látala

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.06.2020 (18:59)     Sekcia sport

Poločas hrůzy si vytrpěli fotbalisté olomoucké Sigmy v domácím duelu 28. kola nejvyšší soutěže s ostravským Baníkem. Od začátku byli lepší, vytvářeli si šance jako na běžícím pásu, ale v obraně kupili nepochopitelné chyby a toho hosté dokonale využili. Poločas vyhráli 3:1 a to jim stačilo k vítězství. Domácí si tak znovu výrazně zkomplikovali boj o prostřední skupinu a v tabulce zůstali jedenáctí.

Posily ze Sparty řádily, Skláři byli bez šance

Fotbalisté Jablonce ve 21. kole první ligy porazili Teplice 4:1. Už v prvním poločase domácím zajistili náskok Václav Sejk a Matěj Polidar, kteří jsou na Střelnici na hostování ze Sparty a před týdnem tak na Letné nemohli nastoupit. Po změně stran Sejk přihrál Janu Chramostovi na třetí gól a sám přidal čtvrtý. Senegalec Abdallah Gning z penalty jen zmírnil teplickou porážku.

Bohemians - Pardubice 1:2, hosté vedli o dvě branky, za domácí snižoval Necid

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.12.2021 (16:52)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians Praha 1905 ani druhou bitvu o svůj Ďolíček nezvládli a s Pardubicemi, s nimiž se o stadion ve Vršovicích dělí, prohráli i podruhé. V 19. kole Fortuna liga byli domácí Bohemians, kteří podlehli 1:2.

ONLINE: Partizan - Slovácko, domácí hrají o postup, hosté nasazují náhradníky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.11.2022 (19:46)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka hrají závěrečný zápas Evropské konferenční ligy v Bělehradu s Partizanem. Už bez šance na postup, skončí poslední. Naopak domácí ještě účast ve vyřazovací fázi nemají jistou. Utkání můžete sledovat od 21 hodin v podrobné online reportáži minutu po minutě.

Portugalci byli efektivnější, my jsme svoje šance neproměnili, litovali Češi

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.06.2022 (23:19)     Sekcia sport

Přiznali, že Portugalci byli fotbalově jinde. Podle českých reprezentantů ale mohl národní tým uhrát ve čtvrtek večer v Lisabonu mnohem lepší výsledek. Kdyby proměnil svoje šance...

Basketbalisté Nymburka po pauze zlomili odpor Brna a drží domácí neporazitelnost

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.12.2021 (21:41)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka porazili v předehrávce 19. ligového kola Brno 88:76 a upevnili si vedení v tabulce. Hosté v prvním poločase vedli až o 11, ale nakonec i 24. vzájemný zápas prohráli. Nymburk díky zlepšení po přestávce dál drží domácí neporazitelnost od roku 2010. Nejlepšími střelci zápasu byli s 18 body domácí Vojtěch Hruban a Jerrick Harding.

Skláři přišli o výhru v samotném závěru, hosty spasil střídající hráč

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.04.2023 (19:43)     Sekcia sport

Fotbalisté Teplic remizovali v 29. kole Fortuna ligy na svém hřišti s Mladou Boleslaví 1:1. Hosté se vyrovnání dočkali v 89. minutě, kdy se prosadil střídající Šimek.

Liberec - Zlín 5:3, za domácí skórovalo pět různých střelců, hosté jen snižovali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.12.2023 (17:04)     Sekcia sport

Liberečtí fotbalisté potvrdili slušnou formu. V 18. kole Fortuna ligy doma porazili houževnatý Zlín 5:3. Po půlhodině vedli 2:0, do půle však hosté snížili. Po hodině dal domácím klid stoper Pourzitidis, vzápětí domácí utekli na 4:1, v závěru pak na 5:2.

Tepličtí skláři na tři krále umí. Ale stále jsme na začátku cesty, tvrdí Frťala

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.10.2023 (10:58)     Sekcia sport

Tříkrálovou sbírku zkompletovaly fotbalové Teplice: tři body s Plzní, po jednom se Spartou i Slavií. Na tři vladaře české ligy to skláři umějí, ovšem ani to jejich trenéra Zdenka Frťalu k vzletným prohlášením nevyprovokovalo.

Něco nám chybělo, byli jsme zbrklí. Ale nic se pro nás nemění, řekl Provod

Zasloužili jsme si tři body, řekl Vrba po plichtě v Brně. Hlouškovi přeje úspěch

ONLINE: Slavia - Olomouc, hraje Schranz či van Buren, hosté i s Chytilem

Boleslav - Olomouc 2:1, penalta i červená na obou stranách, o výhře rozhodl John