Čerešňák nejprve zahodil tutovku, pak těsně před sirénou rozhodl: Šel jsem to tam napálit

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.03.2023 (21:21)     Sekcia sport

Takhle těžkou bitvu po páteční demolici čekal málokdo. Pardubičtí hokejisté se ve druhém čtvrtfinálovém duelu proti Olomouci pořádně natrápili. Proti kompaktnímu soupeři se obtížně dostávali do šancí. Když už se jim to povedlo, tak je spalovali. Pardubický obránce Peter Čerešňák mohl rozhodnout už čtyři minuty před koncem, ale gólovou euforii si nechal až na poslední chvíli. Třicetiletý Slovák 20 sekund před třetí sirénou vložil do rány z pravého kruhu všechnu svou energii a vystřelil Dynamu druhý bod v sérii. celý článek

Gól? Kdepak, vyhlášený kanonýr zahodil tutovku. Za hlavu se chytil i maskot

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.11.2020 (12:26)     Sekcia sport

Překvapený komentátor křičel, klubový maskot se chytil za hlavu a vyhlášený kanonýr zpytoval svědomí v pozici, kdy se chytil sítě. Když už ji tedy po tutové šanci nerozvlnil míč. Bombarďák Timo Werner zahodil během utkání s Rennes tutovku, když po ideální přihrávce z pravé strany zblízka přestřelil branku. Útočník Chelsea nakonec bude vzpomínat na vše s úsměvem, Blues vyhráli zápas Ligy mistrů 2:1.

Měli jsme na tři body, kroutil hlavou plzeňský obránce Čerešňák

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.01.2021 (14:30)     Sekcia sport

Jeho spoluhráč Vráblík už seděl na trestné lavici, když slovenský obránce ve službách hokejové Plzně Peter Čerešňák u mantinelu atakoval libereckého útočníka Bulíře a sudí poslali domácí do tří. Dalších 113 vteřin pak jen za plexisklem smutně sledoval, jak nejprve Lenc srovnal na 1:1 a v pokračující přesilovce Vlach skóre otočil. „Vyloučení nás v poslední době trápí a rozhodly i dnešní zápas,“ litoval sedmadvacetiletý Čerešňák.

Neuvěřitelný gól šokoval všechny. Chtěl jsem puk hlavně dostat co nejdál, svěřoval se střelec

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.12.2021 (19:22)     Sekcia sport

Nikoli Martin Růžička, Erik Hrňa či Andrej Nestrašil. Třinec střelecky táhne autor pěti branek v posledních pěti utkáních Tomáš Kundrátek. Do plzeňské branky se třinecký bek trefil dvakrát, k bodům to ale nestačilo. Škodovka na ledě mistra vyhrála 3:2 poté, co rozhodující gól vstřelil třináct vteřin před třetí sirénou nahozením z vlastní třetiny Peter Čerešňák.

Pozoruhodný Frýdkův zápas. Zazdil tutovku, při skórování se zranil. Gól hodně bolel, přiznal

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.08.2023 (18:58)     Sekcia sport

Nejprve zahodil tisíciprocentní šanci, když z malého vápna místo prázdné branky trefil břevno. O pět minut později již Christian Frýdek míč do sítě dotlačil, při skórování se však motor libereckých akcí zranil a brzy po pauze musel střídat. Slovan nakonec porazil Východočechy 1:0.

Nedal tutovku, pak skóroval z ničeho. Odčinil jsem to, usmál se Malát po premiéře za Boleslav

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.02.2023 (22:03)     Sekcia sport

Ještě bydlí na ubytovně, ale nová adresa mu pomohla. Útočník Sebastián Malát v týdnu vyměnil Plzeň za Mladou Boleslav a hned při své premiéře za nový tým ukončil 25 zápasů dlouhé čekání na gól. V Liberci tři sekundy před druhou sirénou vyrovnal na 3:3. S parťáky však na severu Čech padl 3:4 po prodloužení, ve kterém chybu při střídání v přesilové hře potrestal Birner.

Plzeň po sérii čtyř porážek přehrála Kladno v prodloužení, rozhodl Čerešňák

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.01.2022 (18:39)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně vyhráli v nedělním 42. kole extraligy v Chomutově nad domácím Kladnem 4:3 v prodloužení a zabrali po sérii čtyř porážek. V čase 60:11 rozhodl obránce Peter Čerešňák. Čtrnáctí Rytíři prohráli pátý z posledních šesti duelů, přesto se poslednímu Zlínu vzdálili na rozdíl osmi bodů.

Čerešňák byl na odchodu do Kazaně, ale zůstává nakonec v Plzni

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.12.2021 (22:53)     Sekcia sport

Slovenský obránce hokejistů plzeňské Škody Peter Čerešňák byl před reprezentační přestávkou na odchodu do Kazaně. Na webových stránkách Západočechů dokonce vyšel článek o jeho odchodu do Ruska a Čerešňák se rozloučil se spoluhráči, přesto nakonec z jeho přestupu sešlo.

Hrubec dostal gól sekundu před sirénou, ale Omsk ve finále KHL vyrovnal

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.04.2021 (19:41)     Sekcia sport

Hokejisté Omsku se Šimonem Hrubcem v brance zvítězili ve čtvrtfinále play off KHL nad CSKA Moskva 4:3 v prodloužení a vyrovnali stav série na 2:2. Sekundu před sirénou přišel Avangard o výhru v normální hrací době, když Mat Robinson poslal odražený puk od modré čáry na branku a překonal českého gólmana, který měl zakrytý výhled. V 66. minutě pak rozhodl Pavel Dědunov.

V tutovce přestřelil. Pokazil jsem práci celého mužstva, kál se záložník Slovácka Navrátil

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.06.2020 (21:30)     Sekcia sport

Mohl být hradišťským hrdinou, avšak stoprocentní tutovku v 59. minutě ligového zápasu se Spartou ještě za bezbrankového stavu trestuhodně zahodil. Záložníkovi fotbalistů Slovácka Janu Navrátilovi nebylo po prohře svého týmu s Pražany 0:2 příliš do řeči.

Vrána zahodil v prodloužení tutovku, Washington pak prohrál a hrozí mu vyřazení

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.08.2020 (21:08)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Washingtonu Jakub Vrána měl hlavu v dlaních. V prodloužení třetího zápasu play off proti NY Islanders jel sám na gólmana Varlamova, jenže jej ani nadvakrát nepřekonal. Z protiútoku pak Barzal rozhodl utkání ve prospěch Ostrovanů. Ti tak vedou v prvním kole play off v sérii už 3:0 na zápasy.

Jen jsem puk nahazoval, smál se plzeňský Čerešňák po kuriózním gólu

Teplice - Sparta 0:0. Juliš v první minutě trefil tyč, Vindheim zahodil tutovku

Vyhráli, a tak zahozené tutovky nemusí litovat. Usínalo se mi dobře, usmívá se obránce Slovácka Kalabiška

Vrána zahodil tutovku, Washington pak prohrál a hrozí mu vyřazení. Voráček poslal Letce do vedení v sérii

Chtěli jsme na Spartu, takhle jdeme akorát domů, litoval Čerešňák

Musíme ustát úvodní tlak Olomouce, velí pardubický útočník Hyka

Co se to právě stalo? žasl komentátor. Mladík po šíleném kiksu odmítl bod

Vítkovice poprvé prohrály, nájezdy v Hradci Králové rozhodl Lev

Nováček doma opět selhal, těsně prohrál

Dvě třetiny dobré, pak ústup. Podobným scénářům se musíme vyhnout, říká Čerešňák

V Plzni se pořád cítím trochu zvláštně, přiznává pardubický bek Čerešňák

Africký zázrak rozhodl i derby! Juliš zahodil penaltu, Sima podtrhl kralování sešívaných

Čerešňák lituje zpackaného přestupu do Kazaně: Snad mi Rusko vyjde po sezoně

Kovář vychytal hokejistům Jekatěrinburgu první výhru v play off KHL

Hrubý mohl vedení Zlína navýšit, ale tutovku zahodil. Moje chyba, kaje se po prohře s Plzní

Andělová: Porážka bolí, ale budeme se muset probudit a bojovat o olympiádu