Nosek asistoval u vítězné branky, Boston těsně udolal Tampu Bay

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.03.2023 (20:43)     Sekcia sport

Nabitý sobotní program hokejové NHL otevřely výhry Philadelphie 3:0 nad Detroitem a vedoucího Bostonu 2:1 nad Tampou Bay. Rozdílovou branku lídra soutěže vstřelil v 38. minutě za asistence Tomáše Noska útočník Hathaway. celý článek

Boston otočil zápas proti Detroitu, u rozdílové akce asistoval Nosek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.03.2023 (22:07)     Sekcia sport

Sobotní bohatý program hokejové NHL otevřela výhra Bostonu 3:2 nad Detroitem. Lídr soutěže po první třetině prohrával o dva góly, ve druhé části ale dokázal vyrovnat a obrat završil v 54. minutě útočník Garnet Hathaway. Asistenci u vítězné akce si připsal i Tomáš Nosek.

Nosek a Zacha gólově podpořili výhru Bostonu, Hronek jednou asistoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.02.2023 (07:08)     Sekcia sport

Hokejisté Bostonu zvítězili těsně 3:2 na ledě Edmontonu díky gólu Pavla Zachy, kterému ve 40. minutě asistoval David Pastrňák. Autorem úvodní branky lídra NHL byl navrátilec z marodky Tomáš Nosek. Obránce Filip Hronek svou asistencí pomohl jen zmírnit nezdar Detroitu na ledě Ottawy. K souboji českých gólmanů došlo v duelu Anaheimu s Chicagem. Výhru 4:2 nad týmem Petra Mrázka slavil domácí Lukáš Dostál.

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     07.08.2020 (07:15)     Sekcia sport

Hokejový útočník Tomáš Nosek pomohl Vegas ve skupině o nasazení do play off NHL přihrávkou k výhře 6:4 nad obhájcem Stanleyova poháru St. Louis. Radko Gudas asistoval u jediné branky Washingtonu, který podlehl Philadelphii 1:3.

Hyka asistoval u vítězné branky Čeljabinsku

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.01.2021 (17:37)     Sekcia sport

Útočník Tomáš Hyka asistoval u vítězné branky hokejistů Čeljabinsku, kteří v KHL porazili domácí Barys Nur-Sultan 3:2 a ukončili jeho sérii čtyř vítězství. V posledních čtyřech zápasech nasbíral Hyka sedm kanadských bodů a je druhým nejproduktivnějším českým hráčem v soutěži za hvězdou Dynama Moskva Dmitrijem Jaškinem.

Boston otočil zápas s Detroitem, Nosek asistoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.03.2023 (21:45)     Sekcia sport

Hokejisté Bostonu porazili v sobotním utkání NHL Detroit 3:2, přestože po první třetině o dva góly prohrávali. Asistenci na vítěznou trefu Hathawaye z 54. minuty si připsal Tomáš Nosek. Bruins slaví jubilejní 50. výhru v sezoně.

Hyka asistoval u vítězné branky Čeljabinsku, čeští brankáři neuspěli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.01.2021 (18:48)     Sekcia sport

Češi v dresu Bostonu znovu zářili, jejich tým ale padl. Voráček asistoval u vítězné branky

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.10.2022 (05:26)     Sekcia sport

Český útočník David Pastrňák zaznamenal třetí gól ve čtvrtém zápase rozjíždějící se sezony NHL, skóroval i jeho spoluhráč David Krejčí, Bostonu k výhře v Ottawě to však nepomohlo. Domácí zvítězili 7:5. Jakub Voráček asistoval u vítězné branky Columbusu v prodloužení proti Vancouveru.

Hertl asistoval u vítězné branky San Jose

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.11.2021 (06:11)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Tomáš Hertl v prodloužení asistoval u vítězné branky San Jose. Sharks na vlastním ledě porazili Carolinu 2:1 a ukončili čtyři zápasy dlouhou sérii výher Hurricanes. Hertl se v pondělním programu NHL prosadil jako jediný z Čechů, bodově naprázdno vyšel při vítězství Columbusu 7:4 nad Buffalem i druhý nejproduktivnější český hráč v soutěži Jakub Voráček.

Nosek nastartoval Vegas, Pastrňák asistoval, ale Boston padl

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.04.2021 (06:02)     Sekcia sport

Zase se prosadil a dal důležitý gól. Hokejový útočník Tomáš Nosek pomohl v pondělním programu brankou k výhře Vegas 6:1 v St. Louis. Zato nahrávka Davida Pastrňáka k vítězství Bostonu nevedla. Bruins i přes 29 zásahů Daniela Vladaře prohráli v pokračování NHL s Philadelphií 2:3 v prodloužení.

Krejčí asistoval u vítězné trefy Bostonu v zápase NHL pod širým nebem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.01.2023 (23:27)     Sekcia sport

V novoročním utkání hokejové NHL pod širým nebem Boston na baseballovém stadionu Fenway Park zdolal Pittsburgh 2:1 díky dvěma gólům útočníka Jakea DeBruska. U vítězné trefy asistoval i David Krejčí, sedmý muž tabulky ligové produktivity David Pastrňák tentokrát nebodoval.

Nečas asistoval u vítězné branky Caroliny z prodloužení

Faksa asistoval u výhry Dallasu, Rangers odvrátili další mečbol. Florida postupuje

Kubalík asistoval u jediné branky Chicaga, výhru si odvezl Columbus

Hokejisté Bostonu bez Pastrňáka podlehli Carolině. Skórovali Krejčí, Nosek a Kubalík