Pastrňák v prodloužení zařídil výhru, Vaněček slavil triumf New Jersey

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.04.2023 (07:20)     Sekcia sport

V nabitém čtvrtečním programu hokejové NHL se bodově prosadil jediný Čech, druhý nejlepší střelec soutěže David Pastrňák v prodloužení rozhodl o další výhře Bostonu. Tentokrát po výsledku 2:1PP nad Torontem, díky čemuž jsou Bruins opět blíže bodovému rekordu. Gólman Vítek Vaněček s New Jersey triumfoval 8:1 nad posledním Columbusem. celý článek

Vaněček vychytal výhru Washingtonu nad New Jersey 2:1 v prodloužení

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     03.04.2021 (07:05)     Sekcia sport

Český brankář Vítek Vaněček pomohl Washingtonu dvaadvaceti zásahy k výhře 2:1 v prodloužení na ledě New Jersey. Capitals se díky vítězství odpoutali na čele Východní divize od Pittsburghu a New York Islanders.

Gólman Vaněček vychytal Jersey výhru v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.01.2023 (21:52)     Sekcia sport

Český gólman Vítek Vaněček přispěl 31 zákroky k výhře New Jersey nad New York Rangers 4:3 po prodloužení. Devils dlouho dotahovali ztrátu, po druhé třetině prohrávali 1:3, ale poté dvěma góly během dvou minut poslali zápas do prodloužení, které rozhodl obránce Damon Severson.

NHL nabídla dva souboje českých gólmanů, Pastrňák slavil další gól

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.10.2022 (07:59)     Sekcia sport

Páteční program hokejové NHL ozdobily pro českého fanouška hned dva atraktivní souboje českých gólmanů. Vítek Vaněček za New Jersey uhájil při výhře 1:0 nulu proti Coloradu s Pavlem Francouzem. David Rittich slavil s Winnipegem těsnou výhru 3:2 po prodloužení na ledě Arizony Karla Vejmelky. Z hráčů v poli se gólově opět připomněli skvěle hrající David Pastrňák z Bostonu a Martin Nečas z Caroliny. Premiéru v soutěži si odbyl David Jiříček z Columbusu.

Vaněček slavil s New Jersey výhru nad Pittsburghem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.01.2023 (22:52)     Sekcia sport

V předehrávaném nedělním zápase hokejové NHL New Jersey porazilo Pittsburgh 2:1 po prodloužení. Autorem vítězné branky byl obránce Dougie Hamilton, jenž navíc asistoval u trefy Devils z řádné hrací doby. Za svůj výkon si tak vysloužil post první hvězdy zápasu, druhým oceněným hráčem byl dle hlasování zámořských novinářů český brankář vítězů Vítek Vaněček.

Pastrňák s Kubalíkem byli u dvou gólů, brankář Vaněček vychytal výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.10.2022 (07:06)     Sekcia sport

Čeští útočníci v hokejové NHL pokračují ve skvělých výkonech. David Pastrňák (1+1) s Davidem Krejčím (0+1) dovedli Boston k výhře 3:1 nad Dallasem a prosadil se rovněž Dominik Kubalík (1+1). Jeho dva body však tentokrát k výhře Detroitu nevedly, výsledek 2:6 slavil hostující brankář New Jersey Vítek Vaněček. V dalších duelech se prosadil ještě Tomáš Hertl ze San Jose (0+1).

Lauko s Pastrňákem bodovali za Boston, Vaněček slavil divokou výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.01.2024 (06:56)     Sekcia sport

V konfrontaci předních týmů NHL hokejisté Bostonu přejeli Winnipeg 4:1 a prodloužili svou vítěznou sérii na pět startů. Úvodním gólem se o to přičinil Jakub Lauko, hvězdný David Pastrňák jednou asistoval. Brankář Vítek Vaněček vyšel vítězně z přestřelky New Jersey s Vegas 6:5 po prodloužení. V akci je i gólman LA David Rittich, po dvou třetinách však mají blíže k výhře Tomáš Hertl s Janem Ruttou (oba 0+1).

Vrána zařídil v NHL dvěma góly výhru Washingtonu, skóroval i Pastrňák

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     10.03.2021 (07:08)     Sekcia sport

Hokejový útočník Jakub Vrána rozhodl v prodloužení svým druhým gólem v úterním utkání NHL o výhře Washingtonu 5:4 nad New Jersey a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Brankář Vítek Vaněček podpořil vítězství 27 zásahy. Nejlepší český střelec v soutěži David Pastrňák dal jedenáctou branku sezony a prosadil se i v rozstřelu, ale s Bostonem prohrál na ledě New Yorku Islanders 1:2 po nájezdech.

Vaněček znovu zazářil. Vychytal výhru Washingtonu nad New Jersey

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     03.04.2021 (07:26)     Sekcia sport

Český brankář Vítek Vaněček pomohl Washingtonu dvaadvaceti zásahy k výhře 2:1 v prodloužení na ledě New Jersey.

Skvělý Vaněček vychytal v NHL Pastrňáka a spol.

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.12.2023 (06:15)     Sekcia sport

Český hokejový brankář ve službách New Jersey Vítek Vaněček vychytal v NHL výhru 2:1 v prodloužení nad Bostonem Bruins. Sedmadvacetiletý rodák z Havlíčkova Brodu zlikvidoval celkem třiadvacet střel hostů. Útočné eso Medvědů David Pastrňák vyšel tentokrát bodově naprázdno.