Trenéra jsme se báli, přiznává reprezentační obránce. Hráči za něj dali duší, tvrdí expert

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.04.2023 (09:16)     Sekcia sport

Obrovská autorita, které se hokejisté stříbrné dvacítky nejspíš i trochu báli. Teď vede kouč Radim Rulík na cestě za extraligovým titulem pardubické Dynamo. „Pokud opravdu budou Pardubice mistrem, je to Trenér roku jak vyšitej," míní v pořadu Příklep šéfredaktor Sport.cz Martin Kézr. „Je hodně přísný, ale i férový. Všechno, co říkal, mělo hlavu a patu. Když zvýšil hlas, dobře věděl, kdy a proč," dodává obránce stříbrné dvacítky Jiří Ticháček, hráč Kladna. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Slavia byla na startu jara nechutná a nepříjemná. Pak to trochu opadlo, hodnotí expert

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2023 (14:27)     Sekcia sport

Uragán, který ničil soupeře na počkání. Fotbalová Slavia na startu jarní části ligy excelovala a dostala se do čela tabulky Fortuna ligy. „Říkal jsem si, že je to opět ta stará, nepříjemná až nechutná Slavia," přiznává v pořadu Přímák trenér Sigmy Olomouc Jiří Saňák. Před týdnem ale sešívaní ubrali plyn, v Teplicích nepůsobila jistě zejména hra defenzivní řady. „Tam to trochu odešlo," přiznává kouč. Jak si tedy sešívaní poradí v nedělním šlágru se Slováckem? Expert z Hané tvrdí, že tým trenéra Trpišovského nechá na poslední klopýtnutí zapomenout.

 

Teplice už mají nového trenéra, Kučera střídá Hejkala

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.11.2020 (18:07)     Sekcia sport

Bezvládí trvalo jen necelý den. Novým trenérem fotbalistů Teplic se v pondělí stal bývalý vynikající obránce s bundesligovými zkušenostmi Radim Kučera, který bude mít za úkol pozvednout tým z patnácté příčky ligové tabulky. Nahradil odvolaného Stanislava Hejkala. "Hledali jsme trenéra, který se nebojí vypjatých momentů a umí také dobře pracovat s mladými hráči. Navíc je dobře zná i ze svého působení u reprezentační dvacítky, kde je na postu asistenta. Naším cílem je co nejrychlejší posun z pater tabulky, ve kterých se nyní nacházíme, ideálně do její horní poloviny," vysvětluje sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

 

Generální manažer? Trenér? S prací pro hokej je konec, tvrdí bývalý reprezentant

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.10.2022 (13:51)     Sekcia sport

Nikdy neříkej nikdy. Bývalý reprezentační útočník Martin Hosták, jenž si v hokeji vyzkoušel i práci v roli trenéra i generálního manažera extraligového klubu, se netají tím, že jeho dny strávené prací v hokejovém prostředí jsou sečteny. „Nevěřím tomu, že mě ještě někdo někdy přesvědčí, abych dělal cokoliv, co se týče hokeje," tvrdí televizní hokejový expert v pořadu Příklep na Sport.cz.

 

Gomez či Sanneh na palubě letu hrůzy. Kouč: Hráči omdlívali, mohli jsme i umřít

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.01.2024 (18:15)     Sekcia sport

Když gambijští fotbalisté cestovali na Africký pohár národů, museli kvůli potížím s kyslíkem a tlakem v kabině nouzově přistát. „Bylo nám neskutečné vedro, hráči usínali a někteří upadali do bezvědomí,“ komentoval situaci rozhořčený reprezentační trenér Tom Saintfiet. V letounu byl i sparťanský obránce James Gomez nebo Muhammed Sanneh z Baníku Ostrava.

 

Slavia hraje moderně, ale riskantně. Hradec byl jako Feyenoord, říká expert

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.04.2022 (22:12)     Sekcia sport

Na takovou nálož není fotbalová Slavia zvyklá, pod trenérem Jindřichem Trpišovským dostala v lize čtyři góly vůbec poprvé. Červenobílí proti Hradci Králové, s nímž prohráli 3:4, úplně vyhořeli v defenzívě. „Nebylo to o jednom hráči, propadli jako tým,“ shrnul počínání Davida Hovorky a spol. bývalý reprezentační obránce Milan Fukal.

 

Obránce Rangers Connor Goldson: Pohrdám hráči Slavie. 45 minut jsme na ně čekali v tunelu

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     20.03.2021 (09:40)     Sekcia sport

Obránce skotských Rangers Connor Goldson prohlásil, že pohrdá hráči Slavie Praha a přiznal, že on a jeho spoluhráči čekali v tunelu 45 minut na konfrontaci s nimi. Důvodem měla být údajná rasistická nadávka stopera Slavie Ondřeje Kúdely hráči Rangers Glenu Kamarovi.

 

Noviny čteme, ale kdo povede Spartu jsme neřešili. Na ledě jsou hráči a ne trenér, řekl třinecký Mazanec

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.11.2022 (21:03)     Sekcia sport

Před reprezentační přestávkou proti Kladnu (8:0) brankář Třince Marek Mazanec vychytal první čisté konto v sezoně, hned po návratu do extraligové zátěže měl blízko k další. V repríze posledního finále proti Spartě odolával až do 54. minuty, kdy jej propálil Miroslav Forman. Štvát ho to ale tolik nemuselo, Třinec vyhrál 2:1 a čtvrtému Brnu se přiblížil na dva body. „Ohromně těžký zápas. Měli jsme horší vstup do utkání, kdy jsme Spartě dovolili nějaké šance. Ale kluci mi hodně pomohli, pak jsme dali rychle dva góly a na tom se už dalo stavět," vykládala třinecká gólmanská jednička.

 

Vrbův zkrat! Přestřelil, ale chápu jeho frustraci. Čvančara je v reprezentační formě, tvrdí expert

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.08.2022 (16:11)     Sekcia sport

Jak přepnout z pohárového režimu na ligový, jak poskládat ofenzivu Sparty či jak si počínat v pozici trenéra, jehož týmu se nedaří. To jsou témata Přímáku s Miroslavem Jirkalem. „Sparta v každém zápase hledá svou tvář a důvěru fanoušků, ale je na dobré cestě,“ míní fotbalový trenér, který ve fotbalovém studiu Sport.cz diskutuje s moderátorem Alešem Svobodou.

 

Nejdříve si připadal jako trosečník, teď užívá luxusu

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.05.2020 (09:18)     Sekcia sport

Nebýt pandemie koronaviru, mohl by si český fotbalový obránce Ondřej Čelůstka připadat jako na dovolené. Obránce Antalyasporu totiž i s rodinou tráví nynější období v luxusním resortu majitele jedenáctého klubu turecké nejvyšší soutěže. „Prožívám velmi přívětivou podobu karantény," přiznává s úsměvem reprezentační zadák.

 

Naštvaný Krejčí: Báli jsme se hrát. A fauly? To byl vtip, co tam někteří lidi předvedli

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.05.2022 (20:43)     Sekcia sport

Vadil mu výkon týmu i rozhodčích. Když ale měl David Krejčí najít klíčový faktor, proč semifinále s Kanadou skončilo debaklem 1:6, několikrát zopakoval: "Báli jsme se hrát."

Pod Nedvědem by se pařit nešlo, tvrdí bývalý reprezentant

Trenér Šilhavý měl ve Švédsku víc riskovat, radši bych prohrál 0:3, ale měl víc šancí, tvrdí expert

Chelsea má dostat z nejhoršího Bruno Saltor. Bylo to těžkých 24 hodin. Hráči jsou smutní, přiznal

Obránce Zmrzlý prodloužil s Olomoucí smlouvu o rok. Přestoupí?

PSG přivádí obránce Mukieleho z Lipska

Reprezentační obránce Sklenička bude dál hrát KHL za Jokerit

Hradec často dobře rozehrané zápasy ztrácel, teď to vyšlo, těší trenéra Horejše

Jeřábek po premiéře proti Plzni: Byl jsem nervózní, zápas jsme ubojovali

S pokorou si toho vážíme, hlásil plzeňský obránce Zámorský po obratu

Slovenský reprezentační obránce Grman posílil Vítkovice

Birmančevič se vrátí do formy, je přesvědčen expert

Dali jsme gól a umlátili to, smál se po derby třebíčský kapitán Vodný

Krvavá prohra. My neumíme rozdat rány, jsme hrozně hodní, štve trenéra Teplic

Víš, oni se tě trošku báli. Reprezentanty cepuje drsňák, co má Rulíkovu důvěru

Pozor na fantoma z Vítkovic. Stříbrný talent nemohl chytit ani rychlíka z Hradce

Expert Varaďa: Švédy jsme už mačkali. Veřejná chvála? Hráče může uspokojit

Klíčový úkol pro Spartu! Priske musí rozhodnout, kteří hráči zůstanou a kdo odejde

Posila Sparty má sto tisíc fanoušků! Výhoda, tvrdí expert, ale neodpustil si rýpnutí

Sparťanské legendy v Budějovicích: Novotný se stal Strakovým asistentem

Anglický fotbalista Rose kritizuje: Jsme jako laboratorní krysy

Bez šťávy a energie. Sparta dostala facku a opora přiznává: Jsme na zemi

FANTASY: Zemětřesení v sestavě experta. Obránce Baníku hráčem kola díky šťastnému odrazu

Další Lotyš v extralize. Hokejisty Plzně posílí reprezentační obránce Rubins

Teplický obránce Shejbal: Chceme Spartu porazit a zachránit trenéra

Filip Novák má nového trenéra. Fenerbahce převzal po Bulutovi nový kouč Belözoglu

Šibenice v Edenu vymetá parádně! Trpišovský možná našel žolíka na Dány

Realita v Třinci předčila všechna má očekávání, přiznává obránce Jaroměřský

Kotoul před fanoušky jako Vrba? On odvedl v Plzni skvělou práci, já mám ještě čas, řekl Guľa

Varování pro Spartu. Stuttgart je daleko lepší než Salcburk, tvrdí expert

Ani proměněná penalta by Spartě nepomohla. Slavia pracuje s hráči lépe než dřív, říká expert O2 TV Rosa

Do Komety míří reprezentační posila

Už nevyhráváme jen dva jedna, ale sem tam se ustřelíme, říká vítkovický Hruška

Brabec opouští Plzeň. Reprezentační obránce se upsal Arisu Soluň

Trpišovský: Škoda gólu, ale obstáli jsme. K Provodovi ostatní vzhlížejí

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy