Fotbalisté Dortmundu se doma trápili, nakonec rozhodli o vítězství 1:0 v 88. minutě

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.08.2023 (20:34)     Sekcia sport

Vicemistr německé fotbalové ligy Dortmund na úvod nové sezony doma porazil Kolín nad Rýnem 1:0. V 88. minutě rozhodl o vydřeném vítězství Malen. celý článek

Výhra Brém v Dortmundu se zapsala mezi nejslavnější obraty historie Bundesligy

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     21.08.2022 (21:31)     Sekcia sport

Nestává se příliš často, aby tým, který ke konci utkání vede, nakonec odešel s prázdnou. V případě Dortmundu je to ovšem unikát. Poprvé v historii Bundesligy totiž tým vedoucí v 89. minutě o dvě branky nakonec prohrál. BVB se tak do nelichotivé statistiky zapisuje již podruhé.

Švédové se trápili. Na výhru jim nakonec stačil jediný gól

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.05.2023 (10:48)     Sekcia sport

Švédští hokejisté se na úvod MS trápili s Německem, které nakonec porazili nejtěsnějším možným rozdílem 1:0.

Fotbalisté Dortmundu udolali Brémy a vedou bundesligu, Werderu chyběl Pavlenka

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.10.2023 (22:32)     Sekcia sport

Fotbalisté Dortmundu v předehrávce osmého kola německé ligy doma porazili Brémy 1:0 a posunuli se do čela neúplné tabulky. Hostům chyběl zraněný brankář Jiří Pavlenka, jenž má od reprezentačního srazu problémy s přitahovači stehen. O vítězství favorizované Borussie rozhodl Julian Brandt ve svém jubilejním 300. bundesligovém utkání.

Fotbalisté Chelsea přišli o vítězství nad Wolverhamptonem v sedmé minutě nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.05.2022 (18:04)     Sekcia sport

Fotbalisté Chelsea v zápase 36. kola anglické ligy ztratili v sedmé minutě nastavení vítězství nad Wolverhamptonem a doma remizovali 2:2.

Fotbalisté Cagliari udělali důležitý krok k záchraně

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.05.2024 (14:36)     Sekcia sport

Fotbalisté Cagliari zvítězili v italské lize na hřišti předposledního Sassuola 2:0 a udělali důležitý krok k záchraně. O vítězství týmu českého záložníka Jakuba Jankta, který chyběl kvůli poraněnému kotníku, rozhodli svými góly v 71. minutě Prati a v 91. minutě Lapadula, jenž se prosadil z pokutového kopu.

Bilbao penaltou v sedmé minutě nastavení rozhodlo o vítězství ve španělské lize

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.11.2023 (23:27)     Sekcia sport

Gólem z penalty v sedmé minutě nastavení rozhodli fotbalisté Bilbaa o vítězství nad Celtou Vigo 4:3 ve 13. kole španělské ligy. V tabulce si před víkendovými zápasy upevnili páté místo před Betisem Sevilla. Celta, která vybojovala v soutěži dosud jedinou výhru na začátku září, prohrála potřetí z posledních čtyř kol a je třetí od konce.

Fotbalisté Jablonce dál čekají na vítězství, doma podlehli Mladé Boleslavi

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.11.2021 (16:51)     Sekcia sport

Jablonečtí fotbalisté v 16. kole první ligy prohráli doma s Mladou Boleslaví 0:1 a prodloužili své čekání na vítězství už na devět zápasů nejvyšší soutěže. Utkání v drobném sněžení a chvílemi v houstnoucí mlze na Střelnici rozhodl v 51. minutě Michal Hlavatý svým prvním gólem v sezoně a posunul středočeský tým na sedmé místo. Jablonec vyšel potřetí za sebou střelecky naprázdno a zůstává třináctý.

Fotbalisté Dortmundu doma nezaváhali a na vedoucí Bayern ztrácejí jen bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.11.2021 (17:29)     Sekcia sport

Dortmund zvládl v 12. kole německé fotbalové ligy domácí utkání se Stuttgartem a výhrou 2:1 stáhl ztrátu na první Bayern na rozdíl jednoho bodu. Leverkusen i bez zraněného útočníka Patrika Schicka ukončil čtyřzápasové čekání na ligové vítězství, doma zdolal 1:0 nováčka Bochum.

Sigma doma prohrávala, nakonec slaví tři body

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.02.2022 (16:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Sigmy Olomouc vyhráli v nedělním utkání 21. kola s Mladou Boleslaví 2:1. Hosté vedli po parádní trefě Marka Matějovského, Hanáci nejprve dvacet minut po přestávce srovnali po zásahu Mojmíra Chytila, v 79. minutě pak o vítězství Sigmy rozhodl Ondřej Zmrzlý.

Malen dvěma góly zařídil fotbalistům Dortmundu výhru nad Freiburgem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     09.02.2024 (22:37)     Sekcia sport

Dortmund - Fotbalisté Dortmundu v 21. kole německé ligy porazili doma 3:0 Freiburg. Dvě branky vstřelil v prvním poločase nizozemský útočník Donyell Malen. Pojistku přidal v závěru Niclas Füllkrug,...

Fotbalisté Jablonce vypadli v domácím poháru s druholigovým Vyškovem

Fotbalisté Malty zachránili bod v osmé minutě nastavení

Haaland zařídil dvěma góly obrat Dortmundu, Porto šokovalo výhrou nad Juventusem

Opavští fotbalisté porazili doma Duklu, ve druhé lize jsou pátí

Osm změn v základu. Nesmíme ztratit respekt, svému týmu prostě věřím, ujišťuje Priske

Sparta rozhodla derby se Slavií gólem z penalty v nastavení. Plzeň doma selhala. Liberec si zastřílel

Fotbalisté Boleslavi remizovali s Budějovicemi 2:2, i když dvakrát vedli

Češi porazili Izrael a udrželi šanci na postup. Důležitou výhru vystřelil Darida už v sedmé minutě

Kolaps v závěru. Trestuhodné, už jsme si neměli nechat vítězství vzít, má jasno kouč Slovácka

Fotbalisté Bohemians doma porazili Pardubice 2:0 a jsou na čtvrtém místě

Vyškov má v poháru skalp dalšího prvoligového týmu!