Arsenal nedokázal porazit Fulham hrající v deseti a bere jen bod za remízu 2:2

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     26.08.2023 (21:36)     Sekcia sport

Joao Palhinha šokoval celé Emirates Stadium, když v posledních minutách zápasu vstřelil vyrovnávací gól proti Arsenalu na 2:2. Fulham, který od 83. minuty hrál v deseti, sice nedokázal poprvé v lize porazit Arsenal, ale přerušil perfektní bodovou bilanci Gunners a veze si do západního Londýna velmi cenný bod. celý článek

Southampton v deseti uhrál s Leicesterem cennou remízu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     30.04.2021 (23:20)     Sekcia sport

Třetí tým tabulky anglické fotbalové ligy Leicester nedokázal v předehrávce 34. kola porazit Southampton, který hrál téměř celý zápas o deseti.

Fotbalisté Leicesteru uhráli s oslabeným Southamptonem jen remízu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.04.2021 (23:25)     Sekcia sport

Třetí tým tabulky anglické fotbalové ligy Leicester nedokázal v předehrávce 34. kola porazit Southampton, který hrál téměř celý zápas o deseti. Svěřenci trenéra Brendana Rodgerse po dvou výhrách ztratili body remízou 1:1.

Arsenal uhrál po třech vítězstvích v anglické lize jen bezbrankovou remízu

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.01.2021 (22:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Arsenalu uhráli po třech výhrách v anglické lize jen bezbrankovou remízu s Crystal Palace a v tabulce zůstali na 11. místě. Arsenal usiloval o čtvrté vítězství v řadě, což se mu v Premier League podařilo naposledy v říjnu 2018, proti urputně bránícímu soupeři se ale nedokázal prosadit.

Tottenham zaváhal, překvapivě nedokázal porazit Fulham. City slaví další vítězství

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     13.01.2021 (23:44)     Sekcia sport

Fotbalisté Paris Saint Germain získali francouzský Superpohár a nový kouč Mauricio Pochettino se dočkal trofeje hned ve svém třetím zápase ve funkci.

Mikel Arteta lituje ztráty bodů svého Arsenalu: Byli jsme desetkrát lepší než v minulé sezóně

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     27.08.2023 (08:38)     Sekcia sport

Londýnský Arsenal ve třetím kole poprvé ztratil body v tomto ročníku Premier League. Na domácí půdě nedokázal vyzrát v derby na Fulham. Prohrával už od první minuty, pak Saka s Nketiahem sice skóre otočili, ale v 87. minutě srovnal Palhinha, i když v tu dobu už hráli hosté v deseti. Mikela Artetu mrzela tato ztráta, ale zároveň uvedl, že jeho tým zaznamenal obrovský progres.

ONLINE: Fulham hostí Aston Villu, večer se hraje šlágr Liverpool - Arsenal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.09.2020 (18:42)     Sekcia sport

Fotbalisty Liverpoolu čeká druhý velký šlágr v novém ročníku Premier League. Obhájce titulu po vítězství na Chelsea hostí v pondělní dohrávce 3. kola Arsenal. Utkání můžete od 21.00 sledovat v online reportáži. Od 18.45 nastoupí jeden z nováčků Fulham proti Aston Ville, loňskému nováčkovi.

Londýnské derby bez branek. Arsenal nenavázal na předchozí výhry a remizoval s Crystal Palace

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     14.01.2021 (23:11)     Sekcia sport

Barcelona vyřadila ve čtvrtfinále poháru o deseti hrající San Sebastian

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.01.2023 (09:39)     Sekcia sport

Fotbalisté Barcelony porazili ve čtvrtfinále Španělského poháru o deseti hrající San Sebastian 1:0 a po roční absenci postoupili do semifinále. Jediný gól středečního utkání vstřelil po přestávce Ousmane Dembélé.

Erik ten Hag: Víme, jak znovu porazit Arsenal. Teď jsou ale ještě lepší

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     21.01.2023 (07:59)     Sekcia sport

Manažer Manchesteru United Erik ten Hag před očekávaným nedělním šlágrem Premier League prohlásil, že ví, jak porazit Arsenal, ale současně věří, že se lídři tabulky ještě zlepšili od porážky na Old Trafford v této sezóně. United v září porazili Arsenal na svém hřišti 3:1 a rádi by si podobný výsledek v neděli odvezli i z Emirates Stadium.

Southampton šokoval Arsenal. Na Emirates šahal po výhře, nakonec bere remízu

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     21.04.2023 (23:09)     Sekcia sport

Arsenal ztratl v posledních dvou utkáních a zkomplikoval si svůj boj o ligový titul. Doma přivítal Southampton, který má velké problémy s udržením a měl se dostat zpět na vítěznou vlnu. Jenže z toho nakonec byla zase jen remíza a tahle byla opravdu vydřená. Ještě v 88. minutě totiž Kanonýři prohrávali 1:3. Alespoň bod přinesli Odegaard a Saka.

Arsenal na cestě za titulem klopýtl. Remízu na Anfield Road několikrát zachránil skvělý Ramsdale

Arsenal opět pouze remizoval. Nedokázal si udržet vedení na West Hamu

Arsenal na úvod anglické ligy porazil nováčka Fulham, vyhrál i Crystal Palace

AC Milán nedokázal porazit Boloňu a vede tabulku už jen o bod

Arsenal v derby přivítá Fulham, Liverpool jede do Newcastlu

Chelsea zhatil slibně rozjetý zápas dvojitý trest, v deseti na Anfieldu uhrála remízu

ONLINE: United hrají proti Fulhamu, pak jdou do akce City i Arsenal

ONLINE: Crystal Palace hostí Liverpool. Následují City, pak Arsenal

ONLINE: Tottenham hraje v Bournemouth, pak jdou do akce Arsenal či United

Manchester United v závěru ztratil vítězství, londýnské derby pro Arsenal

ONLINE: Derby na severu Londýna. První Arsenal bojuje s Tottenhamem

V Carabao Cupu končí Arsenal. Dále jde naopak Chelsea nebo Liverpool

Derby o severní Londýn vyhrál Arsenal. 3 body bere po chybě Llorise a krásné ráně Odegaarda

Arsenal remizoval s PSV, Evropskou ligu bere Lens na úkor Sevilly

Každý bod se počítá, bere Horejš remízu ve Zlíně. Jablonecký kouč lituje zahozených šancí v první půli

Arsenal dohání bída, výpověď dostal i maskot. Özil ale bere 10 milionů týdně, i když nehraje

Manchester United musí porazit Bayern a doufat v remízu. Kdo je ještě ve hře?

Fotbalové reprezentaci se vrací lesk. Pět důvodů, proč by měla na MS postoupit

Aleksandar Mitrovič: Za Fulham už nikdy hrát nebudu

ONLINE: Arsenal chce odčinit svá zaváhání, doma hostí Aston Villu

Slavia doma inkasovala a bere remízu, United přišli o vítězství v samotném závěru

Pasivita? Kdepak, zodpovědná defenzíva! Bílek hájil plzeňskou taktiku proti Slavii

Arsenal neudržel vedení

Premier League: Prokáže Arsenal ligovou formu i proti Newcastlu? A co United s Fulhamem?

Chelsea ztratila dvougólové vedení nad bídným Arsenalem. Ze šlágru kola je remíza

Arsenal po velkém dramatu porazil Manchester United. Hrdinou je dvougólový Nketiah

Bayern hrál od 12. minuty o deseti, Lewandowski přesto nastřílel Stuttgartu hattrick

Holaň o neobyčejném play off: Fantastický Stezka, neproduktivní Lakatoš a těžké chvíle pro ruské beky

Jablonec - Zlín 0:0, hosté nevystřelili, přesto v deseti vyválčili bod